Skoči na vsebino

Diode ala R1


Grilzz

Priporočene objave

Iskalnik mi ni našel nobene podobne teme, tako da če obstaja pa sem le jaz nesposoben mi lahko to zaklenete.

Zanima me če ima kdo tako speljane zadnje luči in žmigavce in kako se obnesejo. Oziroma če mi lahko ta plavi kaj morijo, ker bi imel jaz take luči "home made" brez kakršne koli homologacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smerokazi

drugace je se mi zdi ghost_R1 nekaj iskal za svoj motor kaksno leto nazaj; malo poisci.

dobijo se "zarnice" iz vecih diod (5-9 ali nekaj takega),ki so vgrajene v navadni vtikac za zarnice (stop in zadnja luc).nekater imajo celo TUV-ABE.poglej tudi na stran polo,louis,gericke.prodajajo eno zadnjo luc iz diod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se v bistvu že odločil, da bom diode zmontiral sam s pomočjo frenda ki mu je to hobi, saj grem za ta denar raje za čez vikend na morje.

Me pa zanima če kdo ve koliko pride poštnina za 2 blinkerja iz louisa in če moram plačati še kakšno carino ali kaj podobnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ima motacc kej tazga

LED1157.jpg za sprejemljivejšo ceno?

Saj tole sploh ni drago 4500Sit 1 kom

Ce jih gres sam lotat -> visokosvetilne diode pa 2 upora te pride pa 2900Sit brez dela ki ga vlozis + ne vem kako jih bom fiksiral v original luč da ne bo vse tran padalo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz si jih bom sam naredil ... že zarad tega ,da se kej novega naučim. Mene zanima samo to a mi bojo na tehničnem kej težili zarad tega???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!