Skoči na vsebino

Oddaja o motoristih


FP

Priporočene objave

Sem zjutraj slišal reklamo za oddajo danes ob 12h na valu 202, ki naj bi govorila o motoristih v prometu in njihovih "problemih".

Samo to sem ulovil več pa v oddaji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Četrtek 03.07.'03 ob 12:00

AKTUALNA TEMA - varno v prometu na motorju

V ponedeljek se je začela preventivna akcija Skupaj na poti - za varnost prometa gre, ki bo trajala do 4. julija. Prireditev je namenjena predvsem opozarjanju slovenske javnosti na slabo stanje prometne varnosti, s poudarkom na varanosti voznikov motornih koles. V akciji tako sodelujejo tudi prometni polcisti iz drugih evropskih in sosednjih držav, ki vsak dan obiščejo eno izmed slovenskih regij. Kako preprečiti številne nesreče voznikov motornih koles, kakšni so nasveti inštruktorjev, ljubiteljskih motoristov in policistov za varno pot z motorjem - v Aktualni temi ob 12.00...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se to.. B)

Frekvenca, ce koga zanima ;) :

Krim - 93. 5

Krvavec - 98. 9

Kum - 99. 9

Nanos - 95. 3

Pohorje - 96. 9

Plešivec - 92. 4

Trdinov vrh - 97. 6

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič posebnega in novega za nas, je pa prav da se včasih (premalokrat) predstavi motoriste kot udeležence v prometu, vprašanje kako to zveni v ušesih tistih AVTOprepotentnežev <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič posebnega in novega za nas, je pa prav da se včasih (premalokrat) predstavi motoriste kot udeležence v prometu, vprašanje kako to zveni v ušesih tistih AVTOprepotentnežev <_<

Spet avto prepotentneži. Da nisi malo paranoičen. Poln kufer imam že tega jokanja nad brezobzirnimi šoferji avtov, kot , da smo vsi motoristi pa angeli.

Jaz sem šofer (avto) že 25 let pa nisem bil nikoli prepotenten do motoristov, motoristi so bili pa že dostikrat do mene, kot šoferja avta. Pa zato ne pravim, da so (smo) motoristi prepotentneži.

V vsaki skupini ljudi (ali pa narodu) imaš nekaj budal, vendar ne moreš vseh soditi po njih.

Najlažje je dati glavo v pesek, se pravi, svojih problemov in napak ne videti, ter udrihati po drugih.

Imaš budale tako pri vtomobilistih, kot pri motoristih.Celo pri pešcih!! In kaj boš zdaj? Jokal? Ali boš to vzel v zakup ter malo bolj pazil?

Pa brez zamere

Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ujel zadnjih 10 minut na televiziji(ko kaže panoramo na slo 2) ...sem slišal nekaj o omenjeni akciji pa nekdo je govoril o dekletih na motorju....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!