Skoči na vsebino

osa vseka!


CrashOver

Priporočene objave

jah.. lih se mi je to zgodlo, pa je ena fajn tema :) . hehe

kak se da zaščitit pred tem, kaj naret ko te vseka... itd...

ja.. jebena zadeva je to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah.. lih se mi je to zgodlo, pa je ena fajn tema :) . hehe

kak se da zaščitit pred tem, kaj naret ko te vseka... itd...

ja.. jebena zadeva je to :)

Ko te vseka, greš hitro na motosvet nabijat o tem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu zavarovanja ni!!! :(

Predvsem imej vizir na čeladi večino časa spuščen predvsem zaradi oči (ali pa nosi očala za vožnjo) za druge dele telesa pa lahko imaš kake ornk obleke ampak vsake toliko časa kak pik ose ali čebele spada k motorističnim 'užitkom', saj veš da nisi motorist kar tako!!!

To spada zravn!!!!!!!Ni pa fajn!!! ;)

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah.. lih se mi je to zgodlo, pa je ena fajn tema :) . hehe

kak se da zaščitit pred tem, kaj naret ko te vseka... itd...

ja.. jebena zadeva je to :)

zapri čelado ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah.. lih se mi je to zgodlo, pa je ena fajn tema :) . hehe

kak se da zaščitit pred tem, kaj naret ko te vseka... itd...

ja.. jebena zadeva je to :)

zapri čelado ...

...pa boš lahko preklinjal kot Madžar & nihče ne bo imel o tem niti pojma.

Drugače je pa fino imet s seboj kako majceno tubico zadeve, ki ublaži posledice osjega pika. Jaz sem jo imel, ko me je fseknila osa na poti s Korzike. Precej je zaleglo. Še bolj pa bi zaleglo, če bi se z zadevo tudi namazal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reštev:

- zaprt vezir

- zaščitna mreža na spodnjem delu čelade

- nošenje podkape (poleti svilene, da hladi ;) )

- ruta okoli vratu.

Voula!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zna bit hudič če nisi totalno oblečen in nimaš zaprte čelade :angry:

enkrat mi je šla čebela v čelado, ko sm ustavu ji je uspelo nekako zlezt vn, ni se mi zdelo da bi me pičla, sam drugi dan ko sm si dau čelado spet gor pa je začela glava otekat sm biu ko buča za helloween- zgleda da je žrelo ostalo v oblogi čelade, zato pazte tudi na to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat se mi je zgodio, :unsure: da sem imel odprt vizir in hud.ic :blink: mi prleti naravnost u ksiht.... :ph34r: pol pa panika :o , on se bl brenci in brca po ksihtu... :rolleyes: <_< hitr ustavm in odprem celado :lol: (subert koncept B) )...

Od takrat vizir spuscen al pa celada odprta! B) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"- zaščitna mreža na spodnjem delu čelade" - a to una ko je na oknih? against mosquitos? :P :D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največji šit je, če si lokalni frajer pa te v bedro spajca, ker si se v kratkih hlačah in japonkah peljal malo pokazat...

Sicer pa - ja, shit - vizir zapret, pa zračnike odpret na maksimu... najbolj varno... samo kaj, ko je odprto po mestu toooolk boljše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"- zaščitna mreža na spodnjem delu čelade" - a to una ko je na oknih? against mosquitos? :P :D :)

Ma ne, una za ribe lovit!!! :P

Zaviješ glavo u njo, čelado gor, pol pa gasa!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"- zaščitna mreža na spodnjem delu čelade" - a to una ko je na oknih? against mosquitos?  :P  :D  :)

Ma ne, una za ribe lovit!!! :P

Zaviješ glavo u njo, čelado gor, pol pa gasa!!!!

Nekak sem vedela da me boš citiral... :P

Je pa tut varianta, da si s PIPS`O`DUH-om čelado našprajcaš.. :rolleyes: :D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"- zaščitna mreža na spodnjem delu čelade" - a to una ko je na oknih? against mosquitos?  :P  :D  :)

Ma ne, una za ribe lovit!!! :P

Zaviješ glavo u njo, čelado gor, pol pa gasa!!!!

Nekak sem vedela da me boš citiral... :P

Je pa tut varianta, da si s PIPS`O`DUH-om čelado našprajcaš.. :rolleyes: :D :)

Greš na čevape u lepinji, pa orenk čebule zraven, pa ne rabiš nič pipsat!!!! :P

Drugač pa jest nimam teh težav, mam tko grd ksiht, da se me ose na daleč izogibajo!!!! Škorci pa še lanske višnje v sadovnjak nosijo, ko me zagledajo!!! :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se je to zgodilo prejšnji teden, ampak na kolesu... malce sem se šel downhill, potem pa se je ena očitno silno nerazpoložena osa zabila točno v levo arkado.. ker sem imel na sebi kapo na šilt, ni imela pri tej hitrosti kam pobegnit, zato se je z ritjo zaletavala v mojo arkado...

naslednje jutro sem se prebudil, kot da bi bil zamernik ;) :blink:

ni rešitve.. če te hočejo dobit, te dobijo.. ko mafija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem pa brez panike! Najpomembneje je varno ustavit, zato probaj brenčo "odmislit", zbremzaj na cesti, ko se ustaviš pa se čimprej umakni na bankino.

Potem komaj se ples lahko začne!

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojga fanta je nazaj 5-6let na motorju v LJ na obvoznici trikrat usekala osa okoli učesa.Živa katastrofa v roku 5 minut je postal flekast po telesu in oči so se mu zapirale,srbelo ga je po vsem telesu tako da se je praskal po riti in povsod mene pa sram za popizdit in panika seveda odšla sva na urgenco kjer je fasal 3 inekcije v rit in seveda ni smel več voziti,problem je bilo domov jaz sem imela 17let in brez ispita poleg tega pa 45kg in kako naj peljem domov 800classica vendar sem se skorajžla in pripeljala kravetino in mojga zadaj srečno domov.Očitno je alergičen na te žuželke.Upam da se kaj takega ne bo nikomur pripetilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je pa enkrat neki pičlo ko sm se u kratki majci vozu po vasi. Me je sam neki pičlo u vrat, pa je tako svinjsko zabolelo, prov ku z razbeljeno iglo :angry: pa eni 2 sekundi sploh nism mogu premaknt leve roke :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah.. kaka je ta zaščitna mereža me tud zanima ja :) ... drugač pa se mi je že zgodlo, da sem meu zaprt vizir, pa ruto okol.. pa še vedno kaki mrčes prite do ksihta.. tak da.. če te pa kaj pikne pa najbolše led en cajt gor držat.. če pa si alergičn te pa je sranje ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"- zaščitna mreža na spodnjem delu čelade" - a to una ko je na oknih? against mosquitos? :P :D :)

Če si kupiš čelado jo dobiš zraven, razen če ne gre za kak pisker ;) , ki služi zgolj okrasu.

Lahko pa si montiraš tudi tako za ogradit vrt ;) :P ! ;) :rolleyes: ;) :P

(pridemtudinadomčejepogleddoberpress) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah.. kaka je ta zaščitna mereža me tud zanima ja :) ...

Za druge znamke ne vem, jaz sem dobil spodnjo mrežico poleg Shoei Interseptor čelade. Obstaja jih več vrst. Dejansko gre za ščitnik proti razni leteči golazni (to je drobna mrežica) ali kot ščitnik proti "prepihu" (ta je iz usnja).

Jaz sem svojo kupil skupaj s čelado ..... ne smem delat reklame ;) ;) ;)

Popravljeno . Popravil Gallus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšen pač sem! Spremeniti me ne morete !

Skoraj bi ti verjel... :rolleyes: ;)

(ex SBN)

:D :lol: :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Desmo, res je tako ;) :P ;) !

So že probali, pa jim ni ratalo.

Nick je mogoče spremeniti vsak dan, karakter ............ uh, boljše da ne veš ;) ;) ;) !

(danebošekogazabavalobompopravilpodpispress) ;) B) :P

Popravljeno . Popravil Gallus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsekakor boleče in celo nevarno dejanje če si alergičen na oso....meni se je pa zgodilo da sem mrčes fasal direkt v usta in ga pogoltnil ne da bi vedu....ne vem kaj je bilo...raje ne mislim o tem...bilo je pa v veličini manjše muhe....dober tek..! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!