Skoči na vsebino

osa vseka!


CrashOver

Priporočene objave

hehe thundercat še podal eno možnost če ni mreče al pa če nimaš vizira zaprtega :) .. poješ vraga :) .. hehe...

samo to je pa pol stvar okusa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sem že fasal osji pik. Zlo neprijten občutek je, ko se osa zvija pr tvoji glav ti pa jo hočeš dobit vn. Je pa že dobil moj kolega v usta eno gromozansko muho in se je potem davil z njo pol ure :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest jo pa v čelado še nisem dobil :rolleyes: sem pa jo pred kratkim pod jakno :angry: k je blo pač vroče pa sem jakno rahlo odpel da je mal pihal. pa mi je priletela ena osa pod jakno :blink: bi skorej iz ceste zletu zard tistga :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je sranje.. najbolše ob takem dogotku je ostat čimbol mirn, pa se vstavit nekje čimprej.. pol pa zadevo nekak rešit :) .. a ja, če pa maš rokavice, pa najbolše da oso lepo primeš, pol pa : najprej levo krilo, pol desno, pol 1 noga... itd :) ... pol jo pa nekam nastaviš, da še druge ose vidijo kaj se zgodi če gre tja kam ne sme!!!

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je sranje.. najbolše ob takem dogotku je ostat čimbol mirn, pa se vstavit nekje čimprej.. pol pa zadevo nekak rešit :) .. a ja, če pa maš rokavice, pa najbolše da oso lepo primeš, pol pa : najprej levo krilo, pol desno, pol 1 noga... itd :) ... pol jo pa nekam nastaviš, da še druge ose vidijo kaj se zgodi če gre tja kam ne sme!!!

:D

To se da uporabit tudi pr onih južnih ki motorje kradejo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko leto jaz frajer jakno gor...rokavice?...ah sej je toplo...bom brez njih.Se peljem lagano turistički,ko mi v rokav prileti osa...preden sem uspel ustaviti,me je p*****a pičla trikrat... :angry:

Od takrat k jakni obvezno rokavice... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri SS vožnji v popolni opremi sem jo fasal (mi še zdaj ni jasno, kako) direktno pod čelado. Zadostovalo je samo sekundno odpiranje vizirja. Mi niti ritma ni zmotilo. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so me ze 3x popikale, pa se da prezvet

drugac sem pa jest tut dobil tisto mrezo pri celad(shoei Z-ONE) in je kr dobra stvar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P če maš že slabe izkušnje z osam <_< se boj dobr počutš ko jih 5 komadov iz čelade spraskaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...drugac sem pa jest tut dobil tisto mrezo pri celad(shoei Z-ONE) in je kr dobra stvar

In kje se da to mrezo kupit/videt? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doslej,sem na motorju fasal ze tri ose in cebele.Enkrat sem jo dobil v rokav.Drugic je pribrencala v jakno in me na poti od prsi,do trebuha,kakih trikrat picila.Se dobro,da ni prisla se kam nizje.Nazadnje sem kasiral 14 dni nazaj.Glih stresem vse ovinke proti morju na vrhniskem klancu in dobim sus.Med rutico in celado je priletela do vratu,kamor me je picila.Kojci sem ustavil in klel kot star mornar.

Se ena prigoda,povezana z motorji...Par let nazaj,sem si privoscil lubenico pri lokalnem sadje-zalenjavarju.Ravno izberem najbolj socno,ko me cebela useka v prst.Sipac me tolazi ces, 'to je zdravo'.Toda ko mi je cez dvajset minut ful otekel prst in se kak teden nisem mogel voziti z motorjem,mu nisem vec verjel.

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..mrčes fasal direkt v usta in ga pogoltnil ..  :)

torej

ZAKON:

med vožnjo imeti zaprta usta

če boste jedl mrčes in se zmotite ter v usta dobite čebelo ali oso

JE TO SKORAJ GOTOVA

SMRT ZARADI ZADUŠITVE

SAJ ČE TE HUDIČ PIČI V JEZIK ALI ŽRELO

to tako hitro zateče, da se človek skoraj

gotovo zaduši predno mu lahko drugi pomagajo

s kakimi enekcijami - samopomoč ne obstaja

srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah.. lih se mi je to zgodlo, pa je ena fajn tema :) . hehe

kak se da zaščitit pred tem, kaj naret ko te vseka... itd...

ja.. jebena zadeva je to :)

Ko te vseka, greš hitro na motosvet nabijat o tem...

Ali pa poisces vsako se tako majhno priloznost, da komentiras vsak se tako nepomemben post s komentarjem, ki absolutno ne ponudi nicesar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..mrčes fasal direkt v usta in ga pogoltnil ..  :)

torej

ZAKON:

med vožnjo imeti zaprta usta

če boste jedl mrčes in se zmotite ter v usta dobite čebelo ali oso

JE TO SKORAJ GOTOVA

SMRT ZARADI ZADUŠITVE

SAJ ČE TE HUDIČ PIČI V JEZIK ALI ŽRELO

to tako hitro zateče, da se človek skoraj

gotovo zaduši predno mu lahko drugi pomagajo

s kakimi enekcijami - samopomoč ne obstaja

srečno

Ne pretiravaj no. Ko sem bil se mulc me je osa picila v goltanec (z notranje strani seveda - pojedel sem jo s sendvicem) in se vedno sem ziv. Oca so mi kupili tri kornete - enega za drugim. Bilo je slastno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A niso nekej tacega na Kenedyju poskušal k ga ej Oswald ustrelu?

LP by gebre

očitno si gledal oddajo Zapuščina dvoma.....

Ginau zo :D

P.S.:ponovitev :lol:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede gunga, da če te osa pič si mrtev, no če maš alergijo mogoče, sicer pa je mel moj sošolec iz O.Š. k je biu alergičen na osje pike, v obesku na verižic tri tabletke, če bi ga slučajno kej pičlo, da sam popapa pa je problem rešen, sam ne vem če bi mou cajt če bi biu na motorju :unsure:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je glih danes vsekala v Portorožu pri odprtem sprednjem delu Nolanke N100, priletela pa je točno v režo med čelado in glavo pri senci. Začutil sem pik hitro vstavil in vrgel čelado z glave. Zgleda pa da me ni najbolj "trofla" saj nisem bil fejst zatečen.

Me pa moti pri tej stvari to da ta čelada nima pri sencih kakšne "dihtunge", pene ali česa podobnega za zatesnit te špranje, saj vožnja z odprtim prednjim delom tudi pri "pravilni uporabi" omogoča nesrečo.

Si bom moral sam dati nekaj pene not v čelado med sence da bo ziher-ker je placa dovolj tudi za sršena(saj bi se stisnila).

LP B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...drugac sem pa jest tut dobil tisto mrezo pri celad(shoei Z-ONE) in je kr dobra stvar

In kje se da to mrezo kupit/videt? :)

Jaz sem svojo kupil v HR (Šepič - Zagreb), generalni zastopnik za Shoei v HR. Cena ni bila visoka (drugače bi si zapomnil).

Vidiš jo lahko na moji čeladi ;) .

Sicer ne vem, če kdo zastopa Shoei v SLO, ampak v ZG jo imajo 100% (usnjeno in iz tkanine).

Popravljeno . Popravil Gallus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes sm mojo shoei kupil v Trzinu, v industrijski coni

in ce bos sel tja ti bo tam tud mrezo pokazal :)

Popravljeno . Popravil Unknown
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!