Skoči na vsebino

Skuterske dirke


Profi

Priporočene objave

Profi: Sorry, mi primorci uporabljamo tudi squish, vendarle sem iskal malce bolj poetično-slavistično korekten izraz, pa sem se morda uštel... vseeno smo se razumeli ... :naughty:

Bonzy: :cry: :cry: MALOSSI NI BOLJŠI!!!! :cry: :cry: :cry: Ampak ni se za sekirat, Vsak je imel zlata leta.. premirje? :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bonzy: :cry: :cry: MALOSSI NI BOLJŠI!!!! :cry: :cry: :cry: Ampak ni se za sekirat, Vsak je imel zlata leta.. premirje? :004

Kot sem že omenjal v slovenskem prvenstvu nihče ne sili nikogar v uporabo tega ali onega kita in če pogledaš skupno razvrstitev ne najdem razloga na osnovi katerega bi se dalo sklepati, da ima to kar si napisal realne osnove. Vsi v slovenskem prvenstvu pripravljamo motorje za svoj denar, nihče nikomur ničesar ne "šenkuje", povrhu tega ima pa Polini pri nas tudi uvoznika ki odlično opravlja svojo nalogo.

Vse kaže da si se precej oddaljil od skuterjev in ne veš prav dobro kakšno je realno stanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Profi... ti me zgleda jemlješ preveč resno, jaz pa sem se le z Bonzyjem malo hecal... Sam dobro vem kako je bilo in približno kako je sedaj, definitivno pa nam povprečnežem ni nikoli nobeden nič šenkaval.

K sreči nam prvenstva ne kroji nobeno komercialno podjetje, ampak predvsem prostovoljci, ki so za topli obrok pripravljeni sklamfat dirko skupaj. Slava njim! V italiji je pač stvar drugačna... Privatniki nimajo interesa organizirat dirke, zato tista redka podjetja, ki si to dovolijo (v tem primeru Malossi) ne želijo, da jim pri njihovem promocijskem planu kdo meša načrte. To je pač kapitalizem.....

Sam dajem prednost voznikom pred raznimi malossiji in poliniji... sej ni važno s čim voziš, če te ni v hlačah dovolj, da greš na mrtvo v ovinek (vendar preudarno), ne moreš upat na zmago..... Vsekakor ga ni bolj objektivnega (bivšega) voznika od mene. Moj dirkalnik je bil hibrid med polinijevimi in malossijevimi deli! Najboljše od obeh! :yea2:

Ko pa se bom drugič malce pohecal, bom označil takole: #hecam se# tetetetetette#konec heca#, ok? O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bonzy: :cry: :cry: MALOSSI NI BOLJŠI!!!! :cry: :cry: :cry: Ampak ni se za sekirat, Vsak je imel zlata leta.. premirje? :004

hehe Pikec, zgleda da me nisi razumel! :hmm: :)

Malossi je zame no.1! :OK: To pa ni potrjeno da je tudi res, samo iz DP je kr dost razvidn? :unsure:

Premirje? sej se nisva kregala, če pa že sprašuješ pa OK premirje :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro no sej g.Brane je mal v letih sam ne pa spet tok da bi mu lahko reku ata :P :P

Pol bi jest mojo mami lahko klicu kr mama, k ma prbližno isto let kot g.Brane :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U letih?? Mende ne! Samo EMŠO so napačn zapisal, drgač pa ata Lipnik nikakor še ne more bit v letih! :D

Men se zdi, da je na naših dirkah eden najbol poskočnih očetov, mehanikov in spremljevalcev! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja v primerjave z menoj je v letih :) , ce pa tko gledaš so pa med 34-54 letom sm brou u eni knigi(tko sm slišu) najboljša leta :OK: :yea2: :) meni se spolh ne zdi star :) :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja v primerjave z menoj je v letih :) , ce pa tko gledaš so pa med 34-54 letom sm brou u eni knigi(tko sm slišu) najboljša leta :OK: :yea2: :) meni se spolh ne zdi star :) :OK: :OK:

No ja, je pa res, da imajo njegovi prvi pokali z moto dirk (YU prvenstvo v motocross-u) starejšo letnico, kot je rojstna letnica večine članov na tem forumu :notworthy: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa zdaj v glavo prislo eno vprasanje in me zanima po kolko se prodajajo rabljeni dirkalni Zipi pa ce se jih da dobit al je to bol tezko? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa zdaj v glavo prislo eno vprasanje in me zanima po kolko se prodajajo rabljeni dirkalni Zipi pa ce se jih da dobit al je to bol tezko? :)

V sloveniji je manj kot deset vrhunsko pripravljenih 70 kubičnih skuterjev, ampak vsako leto kakšen zmenja lastnika.

Kar se pa cene tiče je pa tako :hmm: Če greš delat novega, pride nov Zip SP in potreben material več kot milion, neupoštevaje delo.

Rabljen pa, če je vrhunsko pripravljen, je ne glede na starost, pač vrhunsko pripravljen, cena pa ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vsak način je želja, da bi imel novega draga, saj v bistvu nov dejansko ni nič boljši od satarega (vrhunsko pripravljenega), samo nov je B) kar pomeni da je plastika v boljšem stanju :lol1: Kompletna nova plastika pa je v primerjavi z dejansko vrednostjo dirkalnega skuterja, smešno poceni :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, je pa res, da imajo njegovi prvi pokali z moto dirk (YU prvenstvo v motocross-u) starejšo letnico, kot je rojstna letnica večine članov na tem forumu :notworthy: .

ooo jaa to pa 100% vrjamem :) :D :OK: :OK: :OK: :yea2: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej starost mi sploh ni pomembna plastike pa se itaq na novo spricnejo tak da ni panike.....In kolko je zdaj cena vrhunsko pripravljenega rabljenega zipa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :blink: :blink: :blink: :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: seprav mi je lahko zov da ucerj nism prsu?? :cry: :cry: :cry: :cry: ta dvoboj blo dobr se mal posnet pa take scene :D :D :OK: :OK:

Profi: čestitke za hitrejši čas od Benota :) :OK: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In v tem dvoboju sem Profi gladko nažgal Benota :blink: :blink: :wacko: :wacko:

Ampak samo dokler se je Beno vozil z Stalkerjem s katerim se vozi v šolo :lol1: :lol1: :lol1:

post-14-1066056633.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!