Skoči na vsebino

Skuterske dirke


Profi

Priporočene objave

Stalkrja na kolen?? :blink: HUDOO!!! :kva1: hehe...Beno ti pa res use zivo kr dobis v roke za vozt položiš na kolen!! :P :D :kva1: :OK: :OK: :yea2: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stalkrja na kolen?? :blink: HUDOO!!! :kva1: hehe...Beno ti pa res use zivo kr dobis v roke za vozt položiš na kolen!! :P :D :kva1: :OK: :OK: :yea2: :notworthy: :notworthy:

Ko ga enkat znaš na kolen vršt, potem ti ni več problem nobenga motorja spravt na kolen... Filing postane filing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo - ni ga čez CBR 900 Ko sm jo dubu za en dan, da sm se vozu kjerkoli pač sm že hotu, sm se dobesedno ponovno zaljubu! To pa trga gatke :yea2: :yea2: :OK: :OK:

post-14-1066062756.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe kdo ti je pa posodu tole masinco za 1dan :D :D

ja to pa vrjamem ko je filing je filing :)

Revija Avtofokus z Veljkom Jukičem na čelu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi pa reko da trga gate ja :) :)

MOrem fotri rect da rece kolegu da mi posodi kombinizon za par ur da se jaz malo proban "na kolena" polagat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No samo se zmerm pa rabs taprav asfalt. Z kksnimi zanc gumami pa po zanc asfaltu ni sans da prides do kolena...oz. prides...se dl --> do komolca pa riti :wacko: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beno mejn je pa prov žal de te nism nafehtu za kak krogec z zmagovalno mašino sezone... smrk smrk...

Sej res... Baje de z atom že za minija zbirata?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beno mejn je pa prov žal de te nism nafehtu za kak krogec z zmagovalno mašino sezone... smrk smrk...

Sej res... Baje de z atom že za minija zbirata?????

Ja k pa nis reku!? A si se ata bavu? :P --> :D Sej glih uskmu ga ne damo u roke samo nekateri dirkači so pa le izuzeti.

Minija?eee ne ne ... bomo se kr pr skutrjh ostal B)

Morm pa rect da sm vs ze prej cenu glede na to kuko tezko se je spravt na to mejhno stvarco, zej k sm se pa pelov vs pa se bl ... matr premetaval me je k psa, komi sm ga podritjo drzov :wacko: :D :D :D Vsa cast vm :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, beno, v Motoristu je tvoja slika z dirkalisca pa clanek o Cerkljah... ...najboljsi cas Hercigonja - minuta 6 (povp. 111 km/h), tvoj najboljsi (z ZIP-om) pa minuta 13 (povp. 100,6 km/h)... RESPEEEEECT!!!!! :OK: :OK: :yea2: :yea2: :kva2: :kva2: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beno te bomo povabil na kak parkirišče z dost ravnim asfaltom. Tam te zihr ne bo premetaval pa še mal ti bomo gume spustil k si lažji pa bo ratala zadeva užitek... ni hudič de te ne bi zakurl...)))) Drdač pa je že v delu nova ideja za označevanje ovinkov k bo precej olajšala postavljanje prog na parkiriščih. Znamo to tele dni mal testirat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, beno, v Motoristu je tvoja slika z dirkalisca pa clanek o Cerkljah... ...najboljsi cas Hercigonja - minuta 6 (povp. 111 km/h), tvoj najboljsi (z ZIP-om) pa minuta 13 (povp. 100,6 km/h)... RESPEEEEECT!!!!! :OK: :OK: :yea2: :yea2: :kva2: :kva2: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Hvala hvala :)

Samo sm tisti gospe prezgodej cajt povedov :hmm: . Kasneje sm su se na progo in izbolsov cajt na 1.12.3 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok vem da to ne spada v to temo. zanima me kake čase imate na skuter dirkah v hajdošah (kartodrom). hodimo se dol vozit pa me zanima kolko mate cajt na DP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok vem da to ne spada v to temo. zanima me kake čase imate na skuter dirkah v hajdošah (kartodrom). hodimo se dol vozit pa me zanima kolko mate cajt na DP.

Moj kvalifikacijski čas s čisto običnim 50ccm skuterjem Italjet je bil leta 1997

0:40:99 sekund.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kasneje sm su se na progo in izbolsov cajt na 1.12.3 :OK:

101,57 km/h!! :) :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok vem da to ne spada v to temo. zanima me kake čase imate na skuter dirkah v hajdošah (kartodrom). hodimo se dol vozit pa me zanima kolko mate cajt na DP.

Tudi sam se ne spomnim časov (ki se glede na stanje proge tudi precej spreminjajo - sprana, zaprašena, ostanki gume od dirkalnih kartov... ), vem pa, da se je po eni od dirk, ko je s skuterjem dirkal še Profi (Benotov oče), na stezo spravil en "lokalmatador" z 600 Kawo - ga je metal na koleno, trgal na polno - u glavnem se je videlo, da stezo obvlada. Čas kroga je bil približno 4 sekunde slabši od skuterjev - se je zelo hitro podrzal :? :o :hmm: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bejzi z hajdosami....Tam sem se tak razsipal pred letom dni da adijo...zato pa am rebre v kurci zaj....Ces mo ze tam samo gledam jaz ker se nocem se 1x :)

@Robtech kdaj bote kaj doli pridem se jaz kaj pogledat pa pero pa lino......pa gremo en race vdarit dol :) Si za? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je treba kar merkat v Hajdošah :wacko: v začetku je oprijem asfalta zanič :angry: in je treba kar nekaj časa vozit, da je malo boljše <_< Pa saj v Portorožu je še slabše :wacko: Gokatri za izposojo spolirajo stezo bolje kot s polituro :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste ze vozl kdaj v Storah z unimi gokarti za najet?!? :lol1: :lol1: :lol1:

stvar ma masino totalno u qrcu, a ko das cist mal gasa v ovinku te kr obrne za 180!! :naughty: :kva2: da bi bremzu - to je pa ze mazohisticno dejanje! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja s telimi karti je križ :hmm: Ko smo bli pa v Spa Francorchampsu v Belgiji (skuterske dirke so na kartodromu, znotraj steze za F1 na ovinku Stavelot), je blo pa od dirkalnih kartov tolk gume na stezi :wacko: da je blo spet jajc <_< Ne moreš verjet, da so bila na določenih mestih rebra nanešene gume debela tudi več kot en centimeter :blink: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, ce je tolk gume spet ni dobr, sam ce je pa enakomerno nanesena se pa drzi ko prasica!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!