Skoči na vsebino

Skuterske dirke


Profi

Priporočene objave

A ma kdo telefonsko od Kužnerja?

Mam jest, samo ker ne vem zakaj jo rabiš in kdo si ne vem, če ti jo lahko kar dam. praviloma ne dajem tel. št. naprej, če pa mi poveš zakaj rabiš, pa lahko Kužnerja kontaktiram in te obvestim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem te rabu... (erik - beno ma prav)... Aljaž.... Tvoj foter mi je reku da prodajaš motor... nek tip bi morda kupu, zato sem mu dal tvojo številko....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte no ,full rabim denar ,zato izkoristite priložnost in kupite mojo scutersko raketo.Za ceno se dogovorimo.Ne da semi več voziti s tem sesalcem ,že 5 let ga gledeam.Cajt je za preskok na kaj vec power-ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte no ,full rabim denar ,zato izkoristite priložnost in kupite mojo scutersko raketo.Za ceno se dogovorimo.Ne da semi več voziti s tem sesalcem ,že 5 let ga gledeam.Cajt je za preskok na kaj vec power-ja

:yea2: Bravo Pufek :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da se spodob da tut tukej kksno besedo na novo sezono recemo ...

Koledar je pa takle -->

09.05. Mičevac - Zagreb (HR)

30.05. Murska Sobota

20.06. Požega (HR)

27.06. AMD Domžale (Lokacija???)

22.08. AMD Sitar Dunlop Racing (Brnik)

29.08. Murska Sobota

12.09. Mičevac - Zagreb (HR)

Je pa ene par novincev kar zagretih (3je ubistvu) ... glede bonzija ne vem ker se ze dovgo casa nisva pogovarjala pa tut motorja se nima ... sm se pa z dvema k mata ze motor pogovarjov pa sta zlo zagnana, saj tok da se udelezita saj ene dirke in mal poblizje spoznata nš svet :) Skratka drzim pesti za use pa upam da se vidmo na dirkaških stezah :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22.08. AMD Sitar Dunlop Racing (Brnik)

A se na Brniku resno namerava kaj asfaltirati? Al' bo to off-road scooter tekma. Mimogrede, a to še obstaja? Včasih vem da so tudi to dirkali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se na Brniku resno namerava kaj asfaltirati? Al' bo to off-road scooter tekma. Mimogrede, a to še obstaja? Včasih vem da so tudi to dirkali.

Tam bo vsekakor zreslo nekaj asfaltnega :yea2: Samo nisem ravno tapravi, da bi dajal kakšne konkretne informacije O:-) moram pa priznati, da komaj čakam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... glede bonzija ne vem ker se ze dovgo casa nisva pogovarjala pa tut motorja se nima ...

a sele maja se začne use skp? ja lepo...hm... :hmm:

Res nwem kuko bo zmano, stari so doma rekl, da majo namen dnar uložit mal za eno invisticjo (vikend na morju. je pa baje 1h stran grobnik, no nej bi biu :? tko da je men to zlo ql invisticija ;)

...zej bistvo je da bom mogoče že letos začeu...v kar ne dvomm, mozno je pa tut dam za 1let prstavu...dvomm <_< :)

...je pa res kuko bo z motorjm, k sred sezone se ga itaq skor ne da dobit an in če nau motorja nau dirkana, idin če peš po stez laufam, alpa koj runnerco uzamem :P :P

Beno: kdo pa sta una dva?? :)

Popravljeno . Popravil bOnZy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ma motor potem pa naj zacne :) roba ti si mu pa lahko mehanik :P

Ja sej jaz sem ga vprasal z cem bo vozo pa je reko da z Runnerco :blink: Samo da pac kao on nebo dobil pik :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej jaz sem ga vprasal z cem bo vozo pa je reko da z Runnerco :blink: Samo da pac kao on nebo dobil pik :blink:

Seveda jih bo :D dokler ne bo na štartu več kot 15 tekmovalcev, je sigurno da dobi pike vsak ki dokonča dirko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej jaz sem ga vprasal z cem bo vozo pa je reko da z Runnerco :blink: Samo da pac kao on nebo dobil pik :blink:

Zadnji na dirki je še vedno boljši od tistega, ki sploh ne dirka <_< :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Torej ... podelitev za drzavno prvenstvo 2003 je za nami.

Na sliki ...

tvoja mlenkost

ČESTITKE :OK: KR TKO NAPREJ :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej ... podelitev za drzavno prvenstvo 2003 je za nami.

Ja je ........ampak kakšno besedo o tem bomo pa še rekli :hmm: :angry: posebej o intervjujih z nekaterimi nagrajenci po podelitvi :BUA: :BUA: :BUA: :fight2: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!