Skoči na vsebino

Skuterske dirke


Profi

Priporočene objave

profi, mene pa zanima kdaj trenirate na ljubečni, ali so ti treningi organizirani ali najamete poligon al kako? večkrat sem bil tam, pa so mi vedno rekli, da pač "športna" vožnja po poligonu razen v času dirk sploh ni mogoča :o :o :o

:o

Orjaki so leta 2003 večkrat organizirali trening v ljubečni, in takrat se lahko vozi kdor se hoče, plačati je treba samo uporabnino steze. Seveda je pa drugače če prideš dol nenajavljen in se hočeš vozit. Tudi na grobniku je treba prej preden prideš, preveriti če je steza prosta. Na treningih ki so pa del dirke, uradnih in neuradnih (dan pred dirko ali na dan dirke) pa lahko vozijo samo licencirani tekmovalci.

Če bo tudi letos približno tako, boš sigurno vedel kdaj to je, ker bo sigurno objavljeno na forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Naprodaj ZIP sp 70 ccm vožen eno sezono v italijanskem prvenstvu. Vozil ga je mauro ,ki je bil leta 2002 prvak slovenije. cena 2700 eur

:hmm: :hmm: to je okol 650.000sit <_<

kšna slikca? :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naprodaj ZIP sp 70 ccm vožen eno sezono v italijanskem prvenstvu. Vozil ga je mauro ,ki je bil leta 2002 prvak slovenije. cena 2700 eur

polini a malossi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto 13.3 se dobimo tisti ki bodo vozili exsebicijske vožnje najkasneje do 10:00 na vhodu na sejem.

urnik za soboto.

sobota

od 10:30 do 11:00 Električni skuterji

od 11:00 do 11:30 minimoto

od 11:30 do 12:00 skuter

od 12:00 do 12:30 supermoto

od 12:30 do 13:00 štirikolesniki iziline

od 13:00 do 13:30 skuterji PVG

od 13:30 do 14:00 skuterji PVG

od 14:00 do 14:30 predstavitvena vož

od 14:30 do 15:00 minimoto

od 15:00 do 15:30 skuter

od 15:30 do 16:00 supermoto

od 16:00 do 16:30 kimko skuterji

od 16:30 do 17:00 kimko skuterji

od 17:00 do 17:30 štirikolesniki iziline

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni enkrat tule v tem forumu nekdo kupoval ZIP :hmm:

Jest sm enga prodaju, pa je blo zbrisan :angry: , pa čeprou je bil dirkalni in po mojem mnenju bi moglo med športnim motociklizmom ostat, ker jaz če bi iskal motor za dirke, ga sigurno nebi iskou pod malimi oglasi - tam bi kvečjemu iskal skuter za po cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm enga prodaju, pa je blo zbrisan  :angry: , pa čeprou je bil dirkalni in po mojem mnenju bi moglo med športnim motociklizmom ostat, ker jaz če bi iskal motor za dirke, ga sigurno nebi iskou pod malimi oglasi - tam bi kvečjemu iskal skuter za po cesti.

Predlagam, da se v forumu "ŠPORTNI MOTOCIKLIZEM" odpre nova tema "OGLASI RACING - MOTOCIKLI / SKUTERJI / MINIMOTO / OPREMA / DELI". Kaj pravijo moderatorji???

Še boljše bi pa bilo stisnit kakšen link v katerikoli kot na strani. Tako kot v reviji Avtomagazin, kjer so oglasi dirkalnih strojev ločeni pod:"BORZA DIRKALNIH VOZIL", kjer je celo posebej rubrika za opremo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da se v forumu "ŠPORTNI MOTOCIKLIZEM" odpre nova tema "OGLASI RACING - MOTOCIKLI / SKUTERJI / MINIMOTO / OPREMA / DELI". Kaj pravijo moderatorji???

Še boljše bi pa bilo stisnit kakšen link v katerikoli kot na strani. Tako kot v reviji Avtomagazin, kjer so oglasi dirkalnih strojev ločeni pod:"BORZA DIRKALNIH VOZIL", kjer je celo posebej rubrika za opremo.

Bravo! Mislm da je to kr dober predlog :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Beno na celjskem sejmu Moto Boom :rolleyes: prvič na novem skuterju :OK: :OK: :OK: za kar velja zahvala Sebastjanu Vežnaverju, direktorju podjetja PVG d.o.o. generalnemu uvozniku skuterjev Piaggio Vespa Gilera :OK: :OK: :OK:

post-14-1079360867.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes bi pa rd napisov se da sm zlo vesev da vs je tok prslo gledat na motoboom. Lepo je blo vidt tok gledalcev :OK:

Upam da vam je bla stvar zanimiva kljub ne tok številčnejsemu številu skuterskih dirkačev in da useeno pridete navijat in pogledat še kakšno pravo dirko državnega prvenstva .)

Poleg tega pa smo se z nekaterimi še v zivo spoznali ko smo se prej samo prek motosveta poznali :OK:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?ac...=post&id=301460

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?ac...=post&id=301461

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Treningi v Poreču

Za vse tiste, ki bi radi kaj potrenirali.... treningi so lahko v kombinaciji rent-a-gokart, moto trening. Če pa seveda ni kandidatov za gokarte, pa je pista nonstop prosta za motoriste.

Kolk pa pride trening za cev dan? Pa katere dneve se da trenirat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!