Skoči na vsebino

Skuterske dirke


Profi

Priporočene objave

70ccm

1. dirka:

1. Lipnik Beno

2. Kozole Luka

3. Leban Matjaž

2. dirka:

1. Lipnik Beno

2. Leban Matjaž

3. Kozole Luka

50ccm

ena in edina :hmm: predstavnica:

1. mesto: Katrašnik Tina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo beno !!!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

pohvele tudu Luku Kozoletu k je dokazov da se lahko kosa z ostalimi tudi v klasi 70 :OK: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba je rečt, da se je tud Leban Aljoša dobr pelov.... :doze: samo....sreča pa ni bla na njegov stran :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v 50ccm klasi je pa samo edn dirkač oz. dirkačica :? :blink: :?

Ja, tako pač je - verjetno bo tudi ona prestopila v 70, kjer tudi ni ravno gneče. Žal je pač tako, da je na jeziku ogromno hitrih, ko je pa to treba dokazati na dirkališču, v neposrednem dvoboju, pa velika večina stisne rep men noge. Pa da nebi sedaj spet začeli okrog nedosegljivih stroškov, ker je cena rabljenega dirkalnega skuterja podobna ceni (rabljenega) navadnega skuterja, tudi stroški dirkanja ni treba, da so vrtoglavi. Kdor pa misli, da za začetek nujno rabi "špic robo", da bo lahko zmagoval, si pa lahko prihrani denar, ker v motociklizmu (na srečo) še vedno zmaguje predvsem voznik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še par utrinkov z dogajanja v Zagrebu.

Po nekaj zmede na štartu (zaradi čudnega delovanja semaforja, to ni bilo edinkrat, da vozniki niso vedeli kdaj potegniti) je Beno iz "pole position" potegnil precej pozno. Slika prikazuje stanje po prvem ovinku, žal pa najboljšega na štartu Jureta Kozoleta ni na sliki, za tole sliko je bil prehiter.

post-14-1083652501.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal pa najboljšega na štartu Jureta Kozoleta ni na sliki, za tole sliko je bil prehiter.

Jure in Luka oprostita malo sem že :wacko:

Mišljen je bil seveda Luka Kozole in ne Jure Habat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo kasneje je Matjaža odneslo in to (ponovno) tik pred Benotom, ki se je s težavo rešil padca. Potem pa se je za Benota začel divji lov, kajti Luka je kar krepko pobegnil. Na koncu je Benotu vseeno uspelo zmagati, v ozadju pa je po padcu odlično vozil tudi Matjaž. Andrea Spadaro na tretjem mestu je klonil pred Matjažem v zadnjem krogu.

post-14-1083659107.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V drugi dirki je Beno potegnil bolje in povedel dirko, kar pa ni bilo všeč Matjažu, ki se je Benotu uspel približati. Pripeta slika ni najbolj kakovostna, a dobro pokaže v kakšnem stilu je potekal boj za zmago :OK: :OK: :OK:

post-14-1083659976.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure in Luka oprostita malo sem že :wacko:

Mišljen je bil seveda Luka Kozole in ne Jure Habat.

Hehe, pri toliko Habatih in Kozoletih ti ne zamerimo Profi :D

PS: Drugače sem tudi jaz Kozole, pa vendar spadamo kar v familijo Habat. Smo malo zmiksani skupaj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kaj ima to veze z mano, da mi "jest" pošilja takale PM :hmm:

post-14-1083688544.jpg

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, pri toliko Habatih in Kozoletih ti ne zamerimo Profi :D

PS: Drugače sem tudi jaz Kozole, pa vendar spadamo kar v familijo Habat. Smo malo zmiksani skupaj :lol1:

:doze: Vse kaže, da bom moral k vam na kakšen tečaj, da ne bom pisal oslarij :hmm: :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo 9.maja je dirka na ljubljanski grad. Tam bodo formule, rally avtomobili, misice, politiki.....in tudi skuterji :OK: :OK: :OK: :OK: Vabljeni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hudo je blo dons na ljubljanskem gradu :yea2:

Kuko je folk gledu k si ga vozu po tazadni pa k si ga na kolen zalagu :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hudo je blo dons na ljubljanskem gradu :yea2:

Kuko je folk gledu k si ga vozu po tazadni pa k si ga na kolen zalagu :kva2:

Upam, da boste sedaj hodili na dirke državnega prvenstva, in navijali za tekmovalce, ker se to res dogaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

črna kronika

Ta teden se je na cesti na ljubljanski grad zgodilo več prometnih nesreč,večinoma so poškodovani so skuteristi.Vzroke nesreč še raziskujejo...

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

črna kronika

Ta teden se je na cesti na ljubljanski grad zgodilo več prometnih nesreč,večinoma so poškodovani so skuteristi.Vzroke nesreč še raziskujejo...

:lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

taj dobra :OK: (upam pa da neresnicna :huh: .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beno kolk prletet v ovink na gradu, da greš po kolenu?

Uf ... tezko bi ti tocno brzino povedov ... (na dirkalnem nimam merilca brzine) ... po feelingu pc prpizdis, zbremzas na brzino z katero pc upas oz. zmores v ovink, nastavis koleno in zalozis, pol pa skoz ovink lepo stopnujes brzino in to je to ... ti pa priporocam da ce misls it probat da gres nekam na zaprto cesto (kaksen zapuscen parkirplac z dobrim asfaltom al. pa kr kksna proga)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!