Skoči na vsebino

Skuterske dirke


Profi

Priporočene objave

lepo se vidi da SM voznikom slajdanje omogoča rahlo bolj zaprt vstop v ovinek,če prav vidim :hmm: kje točno pa je bila kamera montirana?

P.S.preklet mrčes <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke Benotu za uspeh. Ideja s kamero pa je zakon!:) A ste mogoče imeli snemano tudi kaj med dirko?

Nekaj me zanima; a so za sobotni prosti trening zahtevali tekmovalno licenco? Bo na naslednjih dirkah tudi kak frej trening? Namreč zanima me zato, ker sem usposobil zipa s katerim nameravam naslednjo sezono tekmovat, za letos pa se mi ne splača več delat licence, vseeno pa bi rad malo potreniral.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke Benotu za uspeh. Ideja s kamero pa je zakon!:) A ste mogoče imeli snemano tudi kaj med dirko?

Nekaj me zanima; a so za sobotni prosti trening zahtevali tekmovalno licenco? Bo na naslednjih dirkah tudi kak frej trening? Namreč zanima me zato, ker sem usposobil zipa s katerim nameravam naslednjo sezono tekmovat, za letos pa se mi ne splača več delat licence, vseeno pa bi rad malo potreniral.

LP!

ce je v soboto organiziran trening za tisti trening ne rabs licence ... samo se mi zdi da na nasledni dirki ne bo treninga v soboto ampk se bo use odvijalo v nedeljo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje točno pa je bila kamera montirana?

Malo nazaj poglej, k je Beno na sliki v ovinku slikan od spredaj, na plastiki na sredi pod belanco je nalepljena kamera oz digitalc. Da je vse skupaj lepo stalo sem iz stiropora izrezal sedišče za kamero, vse skupaj pa potem z lepilnim trakom nalepil na plastiko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namreč zanima me zato, ker sem usposobil zipa s katerim nameravam naslednjo sezono tekmovat, za letos pa se mi ne splača več delat licence

Licenco se da hitr zrihtat tud za eno samo dirko, Če misliš nasledno sezono dirkat, bi bilo škoda, da že letos nebi nabral malo izkušenj, še posebej če imaš zrihtan skuter.

Izkušnje so namreč, veliko pomembnejše od skuterja. Če je pa toliko denarja kot ga je potrebno za licenco za eno dirko problem, potem pa tudi drugo leto ne boš dirkal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Profi: Kako pa lahko pridem do licence za eno dirko? A je to možno naredit isti dan na dirki?

No, sicer če se ne motim je licenca praktično zastonj, stane več zavarovanje pa zdravniški.

Pa če je naslednja dirka 5.9. sm malo na tesnem s časom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, glede na to da je do dirke samo nekaj dni se boš moral res kar podvizati, a vse kar rabiš lahko dobiš v enem dnevu ( zdravniški pregled, zavarovanje, licenco) ker na dan dirke se pa tega res ne da zrihtati.

Še najbolje je da pokličes gospo Marto Freyer na AMZS -tel-01 530 52 30 ali 01 530 52 32, kjer boš dobil še najbolj direktne in točne informacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Profi: Kako pa lahko pridem do licence za eno dirko? A je to možno naredit isti dan na dirki?

No, sicer če se ne motim je licenca praktično zastonj, stane več zavarovanje pa zdravniški.

Pa če je naslednja dirka 5.9. sm malo na tesnem s časom.

Ali pa še več INFO in hitreje do licence 041709740

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začne se že zjutrja z uradnim treningom!

Za gledalce se začne ob 13:00!

Razmišljam da bi bojkotiral dirko zaradi blatenja!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče spidija skrbi teren v kamniku,ker če bo slabo vreme bo blato in bo OBLATIL svojega minimota :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČASOVNI RAZPORED:

1. uradni trening brez merjenja časa bo potekal v nedeljo 5.9.2004 po naslednjem

časovnem razporedu:

RAZRED: 1 + 2 od 10.00 - 10.10

RAZRED 3 + 4 od 10.15 - 10.25

RAZRED 5 od 10.30 - 10.45

RAZRED 6 od 10.50 - 11.05

2. uradni trening z merjenjem časa bo potekal v nedeljo 5.9.2004 po naslednjem

časovnem razporedu:

RAZRED 1 + 2 od 11.10 - 11.20

RAZRED 3 + 4 od 11.25 - 11.35

RAZRED 5 od 11.40 - 11.55

RAZRED 6 od 12.00 - 12.15

DIRKA 29-08- 2004

Ob 13.00 uradna otvoritev dirke

Ob 13.15 uradna predstavitev voznikov na dirki

I. DIRKA II. DIRKA

RAZRED 1 + 2 ob 14.00 uri - 11 krogov ob 16.00 uri - 11 krogov

RAZRED 3 + 4 ob 14.20 uri - 16 krogov ob 16.20 uri - 16 krogov

RAZRED 5 ob 14.40 uri - 15 krogov ob 16.40 uri - 15 krogov

RAZRED 6 ob 15.05 uri - 15 krogov ob 17.05 uri - 15 krogov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- razred 1 minimoto junior

- razred 2 minimoto senior

- razred 3 skuter do 50

- razred 4 skuter do 70

- razred 5 supermoto do 450

- razred 6 supermoto nad 450

- supermoto imajo manj krogov zato, ker imajo vključen še makadam in je s tem krog daljši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povhale tud (nažalost premalo številčnim skuteristom). sploh je bil zanimiv začetek prve dirke,padec benota in pol prehitevanje po ciljni ravnini v smrt :ph34r:

čestitke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!