Skoči na vsebino

Skuterske dirke


Profi

Priporočene objave

padec...po ravnini v smrt .... :o Kaj blo? :huh:

Beno prvi krog padu, pol se je pa pobral in peljal tako hitro, kot bi peljal v smrt....

Brez skrbi, Beno je živ in zdrav, z dvema zmagama na današnji dirki.

Peljati v smrt pa je dirkaški žargon za nekoga, ki pelje noro utrgano dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beno, še dobro da lahko sploh pelješ, glede na to da sem videl na športni sceni gospidično, ki ti je prijazno držala dežnik .... B)

Saj zato je pa bil ves zmešan :wacko: da je na koncu še na podelitev pokalov zamudil :kva2: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj sva k temu pripomogla tudi midva s SF. :wacko: :hmm:

čeprav sem nekajkrat rekel (bolj potiho), da bo počeasi čas za podelitev pokalov.

No važno, da je na koncu kljub vsemu dobil pokal in šampanjec. Edina škoda je, ker ni on stuširal tistih hostes in so jih potem supermotaši. Mater so jo ucvrle z odra, mi pa izžvižgal :BUA:

Sicer pa lahko rečem samo tole:

Po tistem prvem krogu :o so bili gledalci zelo skeptični v tvojo zmago, jaz pa sem vedel da boš v vsakem krogu enega prehitel in tako z "lahkoto"(vožnjo v smrt) prišel do zmage :yea2:

Da bi se drugo leto uresničile stričeve besede O:-) :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se hecam :D pa tudi vidva z SF om nista bila nič kriva :P Zase lahko rečem da me je zavedlo ozvočenje :grrr V trdi veri da poslušam uradno ozvočenje, sem poslušal glazbo iz bližnjega lokala, in razmišljal, kdaj za vraga se bo že začela razglasitev :? , zato sem zaman čakal kdaj bom zaslišal napovedovalca :wacko: Kdaj je v našem delu boksa mrknilo uradno ozvočenje, seveda, nimam pojma :zzz: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

He he :naughty: ni skrivnost, ampak tole debato vseeno lahko malo popestrimo, kajti, do sem ste se prebili brez večjih problemov, :D čeprav vam je ostal na voljo samo še klic v sili, :lol1: sedaj je pa na vrsti vprašanje za en pir :naughty:

Kdo je frišni dirkač v skuter 70 klasi. V pomoč lahko povem, da je njegovo ime enako, kot okrajšano pravo ime enega od dirkačev v motoGP. :? :? :? :hmm: :doze:

Pogi ti bodi pa tiho :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm ja kogovsek(od donaccota sin) naj bi zacel sele drugo leto in tud pogi ga najbrz ne pozna?? Mogoce kdo iz okolice MB.

Popravljeno . Popravil Demolitionman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!