Skoči na vsebino

Skuterske dirke


Profi

Priporočene objave

Spidy: Ne, kužnerja sem dal le kot primer..... pač pravim da "nošnja" lobvorik ne pove kolko dober ali vzdrževan je motor, prej obratno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač pravim da "nošnja" lobvorik ne pove kolko dober ali vzdrževan je motor, prej obratno...

Pridobivati lovorike (zmagovati) se da na en sam način, motor, v tem primeru skuter in dirkač kot celota morata biti v pravem trenutku boljsa od VSEH ostalih. Možno je zmagati tudi če imajo drugi nekoliko hitrejši skuter, možno je tudi zmagati če nisi vedno odpeljal vse optimalno, slab dirkač z vrhunskim skuterjem ali vrhunski dirkač z slabo pripravljenim in zanemarjenim skuterjem pa danes v slovenskem prvenstvu v 70 kubičnem razredu, lovorik ne bo pobiral, toliko konkurence pa v tem razredu danes je.

Lovorike so vedno povezane z dobrim dirkačem in dobrim skuterjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej beno a das ksno sliko tvojga motorja gor prosim?

me pa se zanima kasni so kej pogoji za vstop na dirke oz DP!

koliko let je starostna meja pa kaksen mora biti motor prosim ce lahko to en napise gor!hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej beno a das ksno sliko tvojga motorja gor prosim?

me pa se zanima kasni so kej pogoji za vstop na dirke oz DP!

koliko let je starostna meja pa kaksen mora biti motor prosim ce lahko to en napise gor!hvala

Mislim da je starostna meja za klaso 70ccm 14 let.

Vclanit se moras v klub in dobit licenco za dirkanje.

Motor pa mora imet pac primerno ustimano masino (polini/malossi 70 kit) ... Luci pa morajo bit prelepljene z samolepilnim trakom zato da ce pades ne lezijo ostanki po stezi.

post-14-1059996439.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beno zakaj ma pa ata na slikci lepš kombinezon kot  ti? hehehe...

Stran je ze precej stara ... takrat sem imel se tastar kombinezon ;)

Ejga, SF, ata se je merkov kombinezona, zdej pa tud ni več toko lep, k ga je Beno v roke dobu B) H sreč ma pa ata še enga, še hujšga na lagerju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa je vazn ker motor je al more bit zip!

Ni treba da je Zip, lahko je katerikoli drug skuter :rolleyes:

Zip je pac najprimernejsi. geometrija podvozja, masa, "overclockabilnost" :D masine, itd. ;) moj frend je recimo dirkal z NRGjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zip is the best!! Jest sm mu zipa 96.letnik, sam je biu nazalost zracno hlajen, pa mij useen zov da sm ga prodou, k bi lahko mu zej 2 skutrja. ZIPA za zajebancijo pa unict RUNNERJA pa za leps pa merkat :D :D

ah jebes...

:D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja... spidy pa je verjetno na dopust poniknil.... me tudi mene prav zanima za kolko se "hoče rešit" tega "vrhunsko" pripravljenega skuterja B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj me joj fantje! Kr se skuterja tiče ni moj ogled je možen v Kopru. Bonzija še enkrat pozivam da če je resno resen da me kontaktira na Pm da mu dam številko lastnika. Voznik skuterja je z njim osvojil DP ter nisem pa čist prepričan za AlpeAdria prvenstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!