Skoči na vsebino

Skuterske dirke


Profi

Priporočene objave

Bonzy, vse skupaj si razvlekel, da sem moral 3x prebrat, da sem približno ugotovil, kaj si sploh hotel povedati.

Na kratko...

- če nimaš svojega denarja, starši ti pa niso pripravljeni financirati dirkanja, pač ne moreš dirkati

- če tebi več pomeni izletništvo, kot dirkanje boš šel (si šel) - seveda na strošek tistih, ki te vzdržujejo v Dubaj  .)  ne pa na dirko, samo v tem primeru filozofiraj v izletniškem forumu, ne dirkaškem :BUA: 

- kolikor poznam situacijo, si lani ti (sorry, tvoji starši) zmetal v tvoj skuter več, kot smo mi v Benotovega dirkalnega, v prometu padel z njim večkrat kot Beno na dirkah.

- btw... za sezidat hišo je treba imet samo denar, znanje imajo drugi, za dirkat ti pa tudi neomejeno denarja ne pomaga nič, če nimaš znanja...............

in v tem se razlikujemo - vi imate denar, mi pa znanje (vsaj kar se dirkanja tiče).

ja se opravičujem, sem mal na hitro vse natipkal ... pa vseeno ...

- ja to dopovedujem, treba je met podporo staršev ;) beno, sigurno ne bi mogel dirkat, če oče ne bi bil mehanik, stric pomagač itd ... pa tut če skutr ni ne vem kuko napilen, je treba stvar usake tok časa komplet razstavit pa pogledat čej vse štima. sam sicer to zdej znam, pa vseeno ... sicer so pa mehaniki dragi, sam vem kok drago sm plačvov servis za skutrja, sm se zmerj prasou a mam auto na servisu al samo en skutrčk ... in se večina ljudi premisli samo zato, ker pomislijo da je treba mehanika drago plačat ...

- z izletništvom nisem mislu sebe in nism filozofiral, sem pač dal za primerjavo, ker dirkačem dirke pomenijo vse, zato pa tut gledate na druge drugače kot mi sami, ki si to samo želimo ;), pa vseeno če pomislm, bi šel še 1x raje v dubaj kot pa dirkat ...

- ko pa vi veste kdo je uložu dnar v moj skutr? sicer se vs pa to tut ne tiče, kok sm dnarja zmetou v skutrja ... to je moj problem in stvar dogovora med starši in mano ... padel sem s skuterjem samo 2x ... 1x sem dobu kamen pod prvo gumo, ko sem se mogu umaknt neki osebi ki bi se zaletela vame, če se ne bi jaz umaknil ;) (ni vazno kdo, jo pa poznate), drugič sm pa za omw-jem z auspuhom zapel za robnik pa me je spodneslo ... v tretje pa nisem bil nič kriv, zadnji moment me je avto izsilil in nisem mogel nič ... tudi vi na mojem mestu ne bi mogli nič! sicer pa nikoli nisem pristal v bolnici ali sploh imel kakršnekoli poškodbe za razliko od maxa in njegovih padcev, tko da upam da sm do zdej dost povedou ;) ... dvomim da je beno samo 3x v celi sezoni padel ;) če ze delamo realno primerjavo ;)

sicer pa še to ... beno je dobil komplet predelan skuter že od sponzorja, vaša naloga je bla samo servisirat skutr, kr je pri vs ko mate servise skutrjou zastonj ... seprav vi niste uložili niti tolarja v skuter, razen kakega potošnega materiala (razumljivo) ... jest sm pa mogu vse sam ...

- ja a pol za dirkat tut morš met dnar dirkal bojo pa drugi namesto tebe? ce hočes sam neki doseč pa ni vazn al je to hišo sam sezidat, alpa uspet kot dirkač je isto, vse je odvisno samo od tebe samega in tvojih sposobnosti in denarja ... ;) denar in podpora (najsibodi finančna, moralna ali kakršnakoli druga bližnih) je prva osnova za tako početje ...

mogoče zgleda da se hočem kregat pa ni res, samo na zivce mi gre ko nekoga motijo moje osebne stvari, ki so v tem delu foruma popolnoma neumesne, neprimerne itd... v temi se razglabla o dirkanju, novem pravilniku in kaj človek potrebuje za dirkanje in NE! o bonzyu, njegovem denarju, padcih v prometu itd ... tko da lepo prosm ... (tisto moje o turizmu je bila samo primerjava ... in nic nevmesnega ... ) moj zivljenjepis je pa res nesprejemljiv ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za k....v jugoslovanski šport pa je zmeraj zanimanje

ti kaj pa misliš da si teli ki igrajo tale po tvojem k....v jugoslovanski šport o dirkačih? vi dajete vse iz svojega zepa, oni pa samo dobivajo vse v svoj žep + da prespijo v hotelih vi pa v šotorjih, pa še ne pomen da se oni tut nimajo fajn ;) :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil bOnZy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja se opravičujem, sem mal na hitro vse natipkal ... pa vseeno ...

- ja to dopovedujem, treba je met podporo staršev ;) beno, sigurno ne bi mogel dirkat, če oče ne bi bil mehanik, stric pomagač itd ... pa tut če skutr ni ne vem kuko napilen, je treba stvar usake tok časa komplet razstavit pa pogledat čej vse štima. sam sicer to zdej znam, pa vseeno ... sicer so pa mehaniki dragi, sam vem kok drago sm plačvov servis za skutrja, sm se zmerj prasou a mam auto na servisu al samo en skutrčk ... in se večina ljudi premisli samo zato, ker pomislijo da je treba mehanika drago plačat ...

- z izletništvom nisem mislu sebe in nism filozofiral, sem pač dal za primerjavo, ker dirkačem dirke pomenijo vse, zato pa tut gledate na druge drugače kot mi sami, ki si to samo želimo ;), pa vseeno če pomislm, bi šel še 1x raje v dubaj kot pa dirkat ...

- ko pa vi veste kdo je uložu dnar v moj skutr? sicer se vs pa to tut ne tiče, kok sm dnarja zmetou v skutrja ... to je moj problem in stvar dogovora med starši in mano ... padel sem s skuterjem samo 2x ... 1x sem dobu kamen pod prvo gumo, ko sem se mogu umaknt neki osebi ki bi se zaletela vame, če se ne bi jaz umaknil ;) (ni vazno kdo, jo pa poznate), drugič sm pa za omw-jem z auspuhom zapel za robnik pa me je spodneslo ... v tretje pa nisem bil nič kriv, zadnji moment me je avto izsilil in nisem mogel nič ... tudi vi na mojem mestu ne bi mogli nič! sicer pa nikoli nisem pristal v bolnici ali sploh imel kakršnekoli poškodbe za razliko od maxa in njegovih padcev, tko da upam da sm do zdej dost povedou ;) ... dvomim da je beno samo 3x v celi sezoni padel ;) če ze delamo realno primerjavo ;)

sicer pa še to ... beno je dobil komplet predelan skuter že od sponzorja, vaša naloga je bla samo servisirat skutr, kr je pri vs ko mate servise skutrjou zastonj ... seprav vi niste uložili niti tolarja v skuter, razen kakega potošnega materiala (razumljivo) ... jest sm pa mogu vse sam ...

- ja a pol za dirkat tut morš met dnar dirkal bojo pa drugi namesto tebe? ce hočes sam neki doseč pa ni vazn al je to hišo sam sezidat, alpa uspet kot dirkač je isto, vse je odvisno samo od tebe samega in tvojih sposobnosti in denarja ... ;) denar in podpora (najsibodi finančna, moralna ali kakršnakoli druga bližnih) je prva osnova za tako početje ...

mogoče zgleda da se hočem kregat pa ni res, samo na zivce mi gre ko nekoga motijo moje osebne stvari, ki so v tem delu foruma popolnoma neumesne, neprimerne itd... v temi se razglabla o dirkanju, novem pravilniku in kaj človek potrebuje za dirkanje in NE! o bonzyu, njegovem denarju, padcih v prometu itd ... tko da lepo prosm ... (tisto moje o turizmu je bila samo primerjava ... in nic nevmesnega ... ) moj zivljenjepis je pa res nesprejemljiv ...

Ko bom začel po kakšnem izletniškem forumu smetiti o tem, da mečete denar stran za stvari od katerih nimate nobenega "profita", me lahko "skurcaš" do onemoglosti. Ker veliko denarja in prostega časa vlagam v dirkanje (in v tem uživam), se čutim osebno prizadetega, če kdo (ki nima pojma) smeti po tej temi in tako tudi odreagiram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Denar za dirke v Sloveniji ni problem. Vsak ki ima željo, da bi dirkal, pa četudi nima ne vem koliko finančnih sredstev lahko dirka- denar ni ovira ( za tistega, ki ni odvisen od staršev ali pač). V naši familiji nas je dirkalo 5 fantov, kljub temu pa smo kar nekaj let preživeli v skuterskih dirkah in v dirkah grand prix, kjer so stroški vsekakor veliko večji, kot skuter oz. Supermoto. Res je, da smo lani odpeljali le eno dirko, saj je prišel tak obdobje, da starši vseh 5 nikakor niso mogli več sfinancirati. Ker pa smo fantje več ali manj že zaposleni, in smo si del plačila, ki ga dobimo od službe uspeli prišparati, bomo verjetno letos znova na štartu

Denar ni takšen problem, le pravilno ga moramo razporediti ter si privoščiti tudi svoje užitke. Vse se da, samo voljo je treba imeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Denar za dirke v Sloveniji ni problem. Vsak ki ima željo, da bi dirkal, pa četudi nima ne vem koliko finančnih sredstev lahko dirka- denar ni ovira ( za tistega, ki ni odvisen od staršev ali pač). ...

Denar ni takšen problem, le pravilno ga moramo razporediti ter si privoščiti tudi svoje užitke. Vse se da, samo voljo je treba imeti.

se popolnoma strinjam s teboj, toda ne poznam 16-letnika, ki bi bil lahko neodvisen od staršev in bi si lahko prvoščil dirkanje s skuterji na najbol skromni socialni ravni kar jih je in brez vsakakršne podpore ;)

kar pa ne pomeni, da če meni trenutno ni omogočeno dirkanje s skuteri, pa čeprav je to še vedno moja želja, da se nekoč ne bom pojavil na štartu neke dirke!

kot pravijo času pusti čas, potrudi se maximalno pa bomo videli kakšen bo rezultat

Roman: da te teme ne bova smetila, ker je off topic, sem vam poslal privatno sporočilo in vas od sedaj lepo prosim, da karkoli boste imeli povedati za čez mene, moje bliznje, moje osebne stvari da mi pošljete privatno sporočilo v katerih bova poskušala najti skupno rešitev, ki ne bo na vpogledu vec kot 100.000 uporabnikom!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še neki me zanima glede čelade.

po pravilniku je treba imeti čelado z oznako E4,

težava pa je v tem da moj pilot ima čelado vrhunske kvalitete, ki j ebila prek 150k je pa E3 je p akot nova nikol poškodovana....itd

zanima me ali je možno s to čelado dirkat ali bo treba novo nabavit??

:afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še neki me zanima glede čelade.

po pravilniku je treba imeti čelado z oznako E4,

težava pa je v tem da moj pilot ima čelado vrhunske kvalitete, ki j ebila prek 150k je pa E3  je p akot nova nikol poškodovana....itd

zanima me ali je možno s to čelado dirkat ali bo treba novo nabavit??

:afro1:

Mislm da ni panike. Pomoje, da če je čelada vrhunska in ima predpisan a-test, ne bo problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj se oba motita. Zahtevano je da čelada ustreza standardu ECE 22-04 ali 22-05. Ali čelada ustreza, se redno pregleduje na tehničnem pregledu pred vsako dirko. Ta oznaka pa ni tisti E3 v krogu ampak številke pod njim. Spodaj imaš še dve številki (npr. 0412345-112345). Tisti 04 na začetku prve cifre ti pove kateremu standardu ustreza. Se pravi začne se lahko z 03, 04 ali 05.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bonzi, preveč stvari je v zgornjih postih za citirat, o katerih bi bilo pametno, da bi premislil preden si jih napisal, zato se bom dotaknil samo nekaterih stvari.

Kolikor imam v spominu, pri tebi ni bil nikoli problem denar, za razno tuning robo, pa če je bila še tako nepotrebna, za plačat delo se ti je pa vedno roka tresla. Če ti misliš, da bi moral mehanik delat za drobiž, zato ker dela v šmiru, je to tvoj problem in v tem primeru bo vsak mehanik zate drag, mojega znanja je pa preveč, da bi delal za drobiž, zato hočem biti za svoje delo pošteno plačan-poudarjam pošteno ne bogato. Kdor pa se hoče s takim skuterjem kot ga imaš ti, na tak način kot to počneš ti, voziti po cesti, ga pa ta vožnja pride strahotno drago, a z to niso krivi ne dragi deli ne dragi mehaniki.

In res je Bonzi, Beno je v celi dirkaški sezoni 2004 vključno z vsemi prostimi, neuradnimi in uradnimi treningi padel manj kot 3x. Enkrat med dirko v Kamniku, po svoji krivdi in enkrat na treningu v Murski Soboti, zaradi skrajne malomarnosti organizatorja, ki je pričel prosti trening, brez da bi pregledal in počistil stezo.

Kar pa se tiče skuterja, ki nam ga je, komplet predelanega, v uporabo zaupal sponzor, zelo me zanima, kakšen bi bil po enem letu, če bi ga zaupal tebi.

Popravljeno . Popravil Profi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne denar pri meni ni bil problem, v normalnih mejah ... pač kakšno tuning robo sm jest kupu in ali je bila potrebna ali ne sploh ni vazno, dejstvo je da ko sem mogu kej plačat, nisem nikoli kompliciral, samo reku sm vredu takrt pa takrt bom prsu, sem vam plačal (brez računa), pa zmerj sm pustu kej tringlta za ksno kavico alpa pir, pa tudi ko sem vam pripeljal nekaj delou iz trsta, smo zaokrožil navzdil, ko smo pretvarjali v evre, pa čeprav bi vam lahko zaračunal še potne stroške, tko da mi tle tut slučajn ne morte odčitavat, da sem cakou da ste mi kovance nazaj vračal, še manj pa da se mi je roka tresla!! nikoli! so se mi pa vsote mojih servisov skuterja zdele res velike, to pa vseeno priznam!

pa še to, zakaj se mi pa roka ni tresla, ko sem vam moral posojati kartice za digitalni aparat, kmi ni biu nikol problem posodt, a takrt sm biu pa dobr a? no tok o moji radodarnosti in vasi!

pa kaj ste se zej napičl u dnar, kje biu do pred mal nazaj za vs neki levi faktor? nisem reku da mora mehanik delat za drobiž, ker dela v šmiru, nikol nism reku da mi je kdo nepošteno zaračunal pa čeprav mi je, zmeraj sem bil tih pa tistih nekaj tolarjev v tišini prec požru, kuko hočte vi bit za svoje delo plačani mene ne zanima, lahko pa povem da sem kdaj pričakoval mogoče kakšno urco dela popusta, glede na to, da ste vidl, da sem meu skutr zmerj pr vs, pa ni vazn zej to ...

okj vredu, vsa čast benotu, toda gledano na to sezono 2004, sem jest padu samo 1x, u drugo me je pa auto izsilu, v sezoni 2003 sm pa še 1x čmoknu pa ni vazno zej to ... vredu pa sem manjkrat pedel kot beno, ali isto (če stejete zalet v auto)

hja, če bi mu za sabo tolk dolgo kariero dirkača kokr jo ma beno, bi lahko delal primerjavo, med njegovmum pa mojmum skutrjm in ohranjenostjo ... je pa še nekj, da bi se na vseh dirkah jest mogu sam učit iz svojih, beno pa ima vas, ki ste bili supr dirkač z veliko naslovi in ki ste mu lahko pomagali s svojimi nasveti .. pa pač, tukej se ne moremo primerjat ...

Popravljeno . Popravil bOnZy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje tema je na debato skuterskih dirk in ne o tem kdo komu šraufa pa kolk kdo za to računa in kolkrat kdo pade tam okol Bleda. Pejte raj na en :beer1: vsi skup pa ne se jezit en na druzga.

Raj vam povem, da se bo od 18. marca naprej dalo trenirati na gokart stezi v Kopru, seveda s predhodno najavo oz. rezervacijo steze.

Dodatne inf.:

Primož Lemež

MPL Racing

Jakopičeva 2

1000 Ljubljana

Tel: 01 5441341

fax: 01 5441341

mobitel: 041 680993

e-mail: primoz.lemez@mpl-racing.com

www.mpl-racing.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

supeeeeeerrr, mi bomo pa v 2-3 tednih uredili stezo v gorici če bo sreča :OK:

vsi ste vabljeni, vse zastonj, kadar koli hočete :naughty:

:yea2:

neki me zanima po vsaki dirki se zamenja vse ležaje, bat, lamele...itd ali ne??

ajd, ker do sedaj sem delal vedno tko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pinjas kje bo to pa s čega bo pista narjena?

Znamo pol še mi enkrat prletet z minimoti...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zej se pa morm se mal jes oglasit k bonzi take spise tuki piše da bi si pr slovi ze kksno petko zasluzu :afro1:

pa še to, zakaj se mi pa roka ni tresla, ko sem vam moral posojati kartice za digitalni aparat, kmi ni biu nikol problem posodt, a takrt sm biu pa dobr a? no tok o moji radodarnosti in vasi!

okj vredu, vsa čast benotu, toda gledano na to sezono 2004, sem jest padu samo 1x, u drugo me je pa auto izsilu, v sezoni 2003 sm pa še 1x čmoknu pa ni vazno zej to ... vredu pa sem manjkrat pedel kot beno, ali isto (če stejete zalet v auto)

Kartice si men posodu!!! (za on board movie itd.) In res, te je bla takrt sama dobrota ... hvala ti :004 -> :hmm: ce bi pa vedu da ti je blo tko tezko da si zdej mogu to omenjat mi tut u sanjah neb prslo na misu da bi tebe prosu za to :wacko:

Glede padcev: za 2004 leto se spomnm da si ruknu u zavrsnci ("vojaške nalepke" pa to...), omv (bliznje srecanje z robnikom in asfaltom...) <- takrat sm pa jes teb avspuh posodu pa se vse sm ti zmontirov ZASTON!!! in seveda tega nikoli neb omenjov če ti neb tisth kartic :nono: k si jh navsezadnje le tezko dav v posodo, ker čene tega sigurno neb omenjov :doze:

:hmm: ok oglasu sm se in se spustu na tvoj nivo ... sam jebiga :rolleyes: povedat sm pa mogu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmeraj sem bil tih pa tistih nekaj tolarjev v tišini prec požru, kuko hočte vi bit za svoje delo plačani mene ne zanima, lahko pa povem da sem kdaj pričakoval mogoče kakšno urco dela popusta, glede na to, da ste vidl, da sem meu skutr zmerj pr vs, pa ni vazn zej to ...

. je pa še nekj, da bi se na vseh dirkah jest mogu sam učit iz svojih, beno pa ima vas, ki ste bili supr dirkač z veliko naslovi in ki ste mu lahko pomagali s svojimi nasveti .. pa pač, tukej se ne moremo primerjat ...

Bonzi , NASVETI, so bili pri meni tudi zate vsi zastonj, samo ti si jih cenil in upošteval ravno toliko kolikor si za njih plačal, NIČ. Prav zato je bilo pa včasih za delo treba plačati več kot se ti je zdelo primerno, in prav zato se me tiče tudi to, da si svojeglavo v Italiji zapravljal za nepotrebno robo. Prav z nasveti sem te hotel zaščititi pred takimi potratnimi nakupi, kar pa si ti brezobzirno zavrgel. Veličina posameznika se včasih pokaže ravno v tem, kako ceni tisto kar dobi zastonj.

Z moje strani je tale debata :fight2: zaključena :wacko: , pojdimo k čemu kar je bolj produktivno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no,bralci smo si ustvarl določeno sliko o vsemskup :whistle: ,zdej pa dejte mir .)

pinjas-da se vse to menja vsako dirko? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEACE :yea1:

Drgač pa še zmer po moje da je najboljši plac za treninge pr spodnji Iskri v Kranju, sam kakšn ki tam dela al pa k pozna tm kakšnga bi se moral zment mal, sej ob nedeljah je tam prazno :)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Benotov zadniji post ni pisal Beno :wacko: pač pa jaz, a saj je vseeno.

Pinjas ležajev mi ne menjamo vsako dirko, razen če ne gre za ravninsko dirko, ki skuter neprimerno bolj obremeni, kot dirka ali trening na kartodromu. Kakšni trije remonti primerno razporejeni skozi celo sezono, bodo najbrž zadostovali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SF: pista bo na asvaltni površini, ki je kar grobam drži pa ko s.....a. je pa to da je tud kar precel lukenj, katere se bo popravilo kolikor bo možno.

za malo potrenirat bo dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

supeeeeeerrr, mi bomo pa v 2-3 tednih uredili stezo v gorici če bo sreča :OK:

vsi ste vabljeni, vse zastonj, kadar koli hočete :naughty:

:yea2:

neki me zanima po vsaki dirki se zamenja vse ležaje, bat, lamele...itd ali ne??

ajd, ker do sedaj sem delal vedno tko

A to je tisti plac, ko smo mel tut že eno sliko tle na forumu, ko ste v Gorici dobli en asfaltiran plac, na katerem ste potem neke gume postavlal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEACE :yea1:

Drgač pa še zmer po moje da je najboljši plac za treninge pr spodnji Iskri v Kranju, sam kakšn ki tam dela al pa k pozna tm kakšnga bi se moral zment mal, sej ob nedeljah je tam prazno :)

lp cagiva

Aj tle kakšn Kran-chan ki bi se mu dal it tole mal povprašat? :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aj tle kakšn Kran-chan ki bi se mu dal it tole mal povprašat?  :yea1:

hm...kranjčani smo,samo mogoč z mal premal diplomatskih izkušenj :whistle: bom mal pobaral,obstajajo u easy veze in poznanstva sam nič ne obljubim :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zej se pa morm se mal jes oglasit k bonzi take spise tuki piše da bi si pr slovi ze kksno petko zasluzu  :afro1:

Kartice si men posodu!!! (za on board movie itd.) In res, te je bla takrt sama dobrota ... hvala ti  :004 ->  :hmm: ce bi pa vedu da ti je blo tko tezko da si zdej mogu to omenjat mi tut u sanjah neb prslo na misu da bi tebe prosu za to :wacko:

Glede padcev: za 2004 leto se spomnm da si ruknu u zavrsnci ("vojaške nalepke" pa to...), omv (bliznje srecanje z robnikom in asfaltom...) <- takrat sm pa jes teb avspuh posodu pa se vse sm ti zmontirov ZASTON!!! in seveda tega nikoli neb omenjov če ti neb tisth kartic  :nono: k si jh navsezadnje le tezko dav v posodo, ker čene tega sigurno neb omenjov  :doze: 

:hmm:  ok oglasu sm se in se spustu na tvoj nivo ... sam jebiga  :rolleyes:  povedat sm pa mogu  :whistle:

hja no, kbi prfoksa bla istga mnenja kot ti, ampak mi je tut 4-ka ušeč :D

beno, lej sm napisu da mi jih ni blo nikol težko posodot, pa tut mi ne bo nikol problem komurkoli posodt, pa kdrkol jih bos rabu, se še zmerj lahko obrneš name, sam tko k zmerj mi saj 1 dan prej reč! ;)

hm, ja okj na završnco sm pa pozabu :unsure: :wacko: , glede izpuha, sem te prašal kok sem ti doužn, pa si lepo prjazn reku nič - hvala :004

sicer pa ne vidm tezave v tem, da bi se mi2 sprla, ker sva si drug drugem na različne načine zlo pomagala, jest sm tut tebe 1x tišou s skutrjm tebe na tvojmum skutrjm od omwja do doma, kso ti prenosi počl, pa si mi vrnu na ta način, da si ti mene tišou 1x kmij počla zajla za gas ;) hvala ti ...

sicer pa ne mislm rušt prjatlstva s tabo zrt enih kličevih kartic, auspuha itd ... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bonzy & Lipnik Co. zaklučte tole kreganje...

Bonzy ti pa začni dirkat (sej kokr vem že kr lep čas neki oblublaš) pa pol govor a je bolš izletništvo al dirkanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!