Skoči na vsebino

Skuterske dirke


Profi

Priporočene objave

sori,morm nalimat :lol1:  :lol1:  :lol1:

Kdo pa je ta hipi? :hmm:

:lol1: :lol1: :lol1:

se oproščam za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raj vam povem, da se bo od 18. marca naprej dalo trenirati na gokart stezi v Kopru, seveda s predhodno najavo oz. rezervacijo steze.

Dodatne inf.:

Primož Lemež

MPL Racing

Jakopičeva 2

1000 Ljubljana

Tel: 01 5441341

fax: 01 5441341

mobitel: 041 680993

e-mail: primoz.lemez@mpl-racing.com

www.mpl-racing.com

A pa je ta steza toliko odmaknjena od urbanega dela Kopra, da bo prenesla treniranje z dirkalnimi udreteži? Ker pri opisu piše, da je v neposredni bližini avtobusne postaje (ne poznam pa Kopra toliko, da bi si lahko predstavljal kje to je).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tud zanima kje bi to bilo, ker koper poznam toliko kot new york:) = nič

baje pa da ni velika zadeva, da je manjša kot lucija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm če se ne motim je to od avtobusne postaje v smeri proti Luki Koper, tm prot tistmu močvirju :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa je ta steza toliko odmaknjena od urbanega dela Kopra, da bo prenesla treniranje z dirkalnimi udreteži? Ker pri opisu piše, da je v neposredni bližini avtobusne postaje (ne poznam pa Kopra toliko, da bi si lahko predstavljal kje to je).

To je takoj ob tej obvoznici Koprski, gre pa se na izvoz Pula mislim da. Ker proga se vidi iz obvoznice, mislm pa da ne bo nikogar motil ker enkrat so mel, kolkor mi je znano tudi nočno dirkanje z gokardi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, če je plac ziher, pa nebi bilo slabo, če bi se kakšen domačin tam malo pozanimal kako je tam s pogoji, pa se enkrat zmenimo za "uradna testiranja" pred novo sezono, kako je pa kaj z oprijemom asfalta, se spomnim kako je bilo včasih neprijetno na Ptuju, ker je včasih držalo včasih pa ne in je potem tak trening bolj tako :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, če je plac ziher, pa nebi bilo slabo, če bi se kakšen domačin tam malo pozanimal kako je tam s pogoji, pa se enkrat zmenimo za "uradna testiranja" pred novo sezono, kako je pa kaj z oprijemom asfalta, se spomnim kako je bilo včasih neprijetno na Ptuju, ker je včasih držalo včasih pa ne in je potem tak trening bolj tako  :doze:

Bom jest mal prašu. Sam proge sicer še nisem vidu od blizu, tko da kej več ne znam povedat. Bom se mal pozanimu kakšna je ta proga, kako je narjena.... ker če so kakšne gume samo postavlene in kakšni kandelabri blizu, seveda odpade - vsaj za SM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje v torek mam sestanek z županom Nove Gorice, glede steze v gorici, dršte pesti :OK:

Bomo. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni. pravkar sem prišel iz AMD-ja. spraševal sem kako gre z sponzorji, in prišel do zaključka da nima smisla po pravni in pravi poti dobivat sponzorje. Saj ti Amd lahko izplača le stroške dirk( mislim kilometrino, štartnino...itd) sej ne da ni dosti že to, sam recimo ( seveda bi bilo prelepo da bi se to zgodilo :eek: ) dadobimo 1 mio sit, ki ga firma nakaže amd-ju. potem mi ta denar ne bomo nikol vohali, razen tiste kilometrine, štartnine ki pa v celem letu b bilo kakih max 250k, kaj pa ostalo bi imle AMD, mislim ne zdi s emi logično, sej dirka se ne samo z štartninami:) je še kaj drugega potrebno za iz na start :)

kako imate vi to porihtano. ker jaz imma na razpolago okol 5-8 sponzorjev, sam če gremo po pravni poti ne morem prist do denarja. Seveda bi bilo najbolš dobit $$ na roko, sam to se ne da kar tako.Slišal sem tudi za neke vrste donacijo, ki se jo lahko porabi bilo kako a je to res., ker na AMD-ju ( vsaj tle v Gorici, so malo nesposobni ljkudje za pultom)

prosim če mi lahko pomagate s kakim nasvetom.

see ya :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni samo štartnina pa licenca... menda so tudi kaki obiski pri mehaniku pa spremljevalna ekipa tudi neki košta... sej maš menda koga sabo na dirki?

pa deli tud niso glih poceni, pa gume pa... Sploh pa če maš miljonček lahko boš pa že dal klubu še tisth 20% dal za davek za ostalo kar ne boš porabil... al pa svoj klub ustanovi... Pri AMD Orjaki ti naprimer vzamemo 20% za manipulativne stroške + kavcijo za DDV če ne bi nabral dovolj stroškov da bi moral klub plačat davek, ker ostanek na koncu leta pomeni dobiček...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa tako.... denarja se ne da izplačat brez predložitve stroškov torej dnevnic, štartnin, računov... Torej za svoj denar mora poskrbet dirkač sam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to vem, sam ne morem izdat računa za klapo ki gre z nami:)), obisk pri mehaniku pa naj ne bi spadalo med amd. zato to odpade.

ni kake finte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa to slišal? :D Oni teb izdajo račun... Seveda morajo pol ta denar tudi videt, ker pač plačajo na ta znesek tudi davek kajne? Mehanik pa tako ali tako izda račun za delo...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Hmm, moram izpolnit vlogo za izdajo tekmovalne licence ali vlogo za izdajo vozniške licence?

Seveda pridobit hočem licenco za vozit skuter na dp:)

TEKMOVALNA LICENCA: licenca KLUBA

VOZNIŠKA LICENCA: licenca voznika oz. dirkača

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet jaz. glede sponzorstva. imamo možnost dobit kar zajeten znesek in seveda vse bo moralo it preko AMD-ja. seaj v prekšnih odgovorih sem vam pojasnil da po pogovoru z računovodkinjo AMD-ja se lahko izplača samo potne stroške, in štartnine.

in bilokatere druge račune ni možno izplačat ( se pravi odpadejo servisi, rezervni deli...itd)

Se pravi če naprimer dobim 1mio sit mi čez celo sezono nameče približno nameče kakih 300k na veliko, kaj pa potem z ostalimi 700k seveda - davek???

namesto da bi amd pomagal dirkanju , mu nasprotuje.

sedaj sem tako živčen :angry2: da bi koga........

sedaj povejte mi če se take neumnosti dogajajo samo pri nas v Go ali je to običajna reč pri amd-ju.

predvsem me zanima kako je pri AMD domžale.Ker če se tam da se mora tud tukaj.Slišal sem tudi možnost da bi dirkalnik prišel v last amd-ja in bi potem lahko prikazali razna popravila, kot servisiranje vozila...sam zapletena reč , pa še motor nimaš v lasti.Varianta je tudi društvo odpret sam to spet zahteva sto in sto reči...

mislim ne vem kaj narest, prosim za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Računovodkinja bi rada po liniji najmanjšega odpora delala... Tudi mehanik ki izstavi račun je strošek. Odjebi ti ta klub pa svojega odpri... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blagor tebi :yes: jaz bi si ob takem znesku prste oblizal :naughty: pa je Beno dvakratni državni prvak in eden najhitrejših tudi mednarodno gledano, pri vas pa šele začenjate :slap: izgleda da pri nas znamo dirkati, za sponzorje smo pa največji butelni daleč naokoli :wacko: :wacko: :slap:

Ne delaj si problemov kako boš denar zapravil, to je čisto lahko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!