Skoči na vsebino

Skuterske dirke


Profi

Priporočene objave

do 7h zvecer se je dal furat :OK: u soboto je kr fino velik casa za trenirat u MS (upm da bo tko tut u Logatcu). trening je pa ponavad 5000 sit

cist tko btw: matura (matematka) je bla prestavlena tko da sm jo dons pisov .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Logatcu bo treba bolj pazit v soboto , saj ne bo možno vozit kar skupaj z supermoto, ker imajo supermotaši tam del steze kjer se gre čez drek. Sploh sem pa mnenja, da je del steze, ki je obdan z gumami za skuteje prenevaren, asfalt katastrofalno drsi, povrhu pa sploh ni izletnih con , si direkt v tovornjaških gumah, ki so trde kot kamen in za past, je sigurno slabše kot če bi se zeletel pod kotom v betonsko ograjo.

Glede na to, da je skuteristov malo bi lahko vozili samo del steze, ki je na odprtem, tako verzijo kot jo je vozil Max ko je bil pred časom tam na treningu.

Krog bi bil sicer kratek, a glede na majhno število skuteristov, gneče sigurno nebi bilo.

Vožnja samo po tem delu, bi bila sigurno bistveno bolj varna, kot vožnja po celi stezi, pa še asfalt je na tem delu povsod enak in to prva klasa, ki drži do nezavesti.

Upam da se skuterski dirkači strinjate, da se je nesmiselno izpostavljati pretirani nevarnosti in s tem povezano možnostjo poškodb, saj nameravam vodstvu dirke predlagati skrajšano verzijo steze, seveda samo v primeru, če bom imel za tak predlog podporo s strani vas dirkačev.

Osebno sem mnenja, da bi bila tudi za minimoto taka steza bistveno boljša.

Prosim, da poveste svoja mnenja glede tega predloga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej, če steza, ki jo je vozu Max res ni pretirano kratka, se strinjam tut jest, čeprou se to mene ne tiče, seveda pa imam tudi brata, ki vozi v minimoto, in da bi tam pobirali kosti, ko bi se sesu v kakšno gumo :grrr

Predlagam, da se že u soboto pobere podpise za predlagano stezo za skuterje in minimoto in se to že takoj da predstavniku AMD Domžale oz. se že kar v soboto organizira sestanek z vodstvom in dirkači... Seveda, če bodo le vsi že v soboto prisotni na samem prizorišču...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se strinjam z profi-jem , zakaj bi si skuteristi izpostavljali brezveznim nevarnostim. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlog je sedaj takle, v soboto, je že zaradi treninga pametno biti zgodaj v Logatcu, potem bi pa najprej preizkusili celotno stezo, nato pa še skrajšano in se potem odločili, ali se vozi celotna, ali skrajšana varianta (že v nadaljevanju sobotnega prostega treninga, bi potem vozili samo tako varianto steze, za katero bi se odločili) in bi se potem z vodstvom dirke dogovorili, da se v taki obliki kot je bila steza na treningu, potem vozi tudi na uradnem treningu in dirki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beno ali prideš v Logatec? Kdo še sploh pride a bo konkurenca la ne.A to šteje za državno prvenstvo.Aja a v soboto se lahko do tebe pride na trening al ne in kdaj če sploh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beno ali prideš  v Logatec? Kdo še sploh pride a bo konkurenca la ne.A to šteje za državno prvenstvo.Aja a v soboto se lahko do tebe pride na trening al ne in kdaj če sploh?

Beno najbrž da pride. Konkurenca je zmeri (takšna ali drgačna). Dirka šteje za DP.

Za obisk Benota pa nism prepričan, ker ma dečko dosti oboževalcev in oboževalk :naughty: in je res zaseden tko da še mi v boxih težko pridemo do njega, sam k sreči mamo veze. Se je pa treba za njegov obisk pomoje kar neki mescou prej najavt, ker je v boxih res ogromno ljudi okol Benota...(pa še varnostniki njegovi so ene tečke in glih ne pstijo vsazga tja)

No ja, prit v Logatec, morda boš imel srečo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja a v soboto se lahko do tebe pride na trening al ne in kdaj če sploh?

Ja če si zrihtaš vstopnico press al pa photo, boš mogoče meu srečo da ga boš vidu na 10m...če pa rečš da pišeš za motoSI boš pa vrjetno lahko kakšen mini intervju naredu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fantje, dost zajebancije .) , mene pa čisto resno zanima, kako je sedaj s sobotnimi prostimi treningi? Ker na supermoto strani piše, da bodo (če bodo) samo popoldan - ali ima kdo o tem kakšno fiksno informacijo?

P.S.

Markofumi seveda si (kot tudi vsi ostali) dobrodošel na sobotnem prostem treningu (če seveda bo), pa tudi v nedeljo na uradnih treningih in dirki.

Ponavadi je ogled prostih treningov brezplačen, v nedeljo pa ponekod pobirajo vstopnino, povsod je pa možno priti tudi v bokse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fantje, dost zajebancije  .) , mene pa čisto resno zanima, kako je sedaj s sobotnimi prostimi treningi? Ker na supermoto strani piše, da bodo (če bodo) samo popoldan - ali ima kdo o tem kakšno fiksno informacijo?

Tole je neuradna informacija, ki jo je bilo moč včeraj dobiti na pisti od "šefa" piste.

Za trening še vedno nič fiksnega. Naj bi bil v soboto popoldne, dopoldne sigurno ne. Trening naj bi bil celo odvisen od števila kandidatov, ki bi pokrili stroške rešilca. Nič novega torej.

Po mojem mnenju pa je trening vprašljiv zaradi tega, ker bodo domžalčani zahtevali precej predelav in dodelav na progi, kar se tiče varnosti in bodo v soboto cel dan imeli dosti opravka s tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje dragi moji, da bomo spet mokri v nedeljo :angry:

Drgač bi blo pa fajn da bi se okupiral v soboto na pisto, ker bi tut jest mal treninga rabu. Včer enostavno nism mogu... sm ob 6ih mogu letet u Koper po ene mašine tko da mi je porušlo sistem.... Sam tut za soboto ne kaže, da bi blo vreme kolčkej suho.... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je neuradna informacija, ki jo je bilo moč včeraj dobiti na pisti od "šefa" piste.

Za trening še vedno nič fiksnega. Naj bi bil v soboto popoldne, dopoldne sigurno ne. Trening naj bi bil celo odvisen od števila kandidatov, ki bi pokrili stroške rešilca. Nič novega torej.

Po mojem mnenju pa je trening vprašljiv zaradi tega, ker bodo domžalčani zahtevali precej predelav in dodelav na progi, kar se tiče varnosti in bodo v soboto cel dan imeli dosti opravka s tem.

S temle "bo, če bo...", so pa res naredil eno zbrko. Saj ponavadi skoraj vsi pridemo v soboto, sedaj se bo pa še res lahko zgodilo, da nekaterih ne bo. Tudi to z rešilcem je eno kompliciranje - sobotni treningi ne spadajo v uradni del tekmovanja, torej so to treningi, kot takrat, ko se pripelje eden, dva ali pet..., da bi malo potrenirali - pa ni nikoli nikjer rešilca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Informacija s steze v Logatcu (čisto frišna) je, da trening v soboto bo, a samo popoldan, tako, da prav zgodaj tam ne bomo imeli kaj počet, zaenkrat mislim, da je čisto v redu če smo tam okrog poldneva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha karsno potem, baje da bo jutr suho samo ponoč nej bi padal, tko da bo trening oz. kvalifikacije če bodo v ned. zjutri najbrž mokre. Drgač pa lahko tud nardite v sob. kvalifikacije in v ned. dirko k MotoGP:).

Upam da mi bojo popravl motor k se pol 100% vidmo.

P.S jest drgač mam Hondo NS-1 k so ensi sprašval če je kdo voz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepi dve dirki res. Ćestitke Benotu super dirki, umirjena glvana lepo lepo.Leban pa lahko bi mu rekl Biaggi pretiravanje(sej z mojga pogleda).

BRAVO BENO :OK: :OK:

Naslednič pridm mal v bokse :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke benotu za zmago! :OK:

Sam sem kar zadovoljen. Vreme je prizaneslo, razbil se nisem preveč, motor je deloval brezhibno (razen prednje bremze, ki je fanj tresla).

Po ne preveč uspelih kvalifikacijah sem si privozil 7. (zadnjo) štartno mesto.

Na prvi dirki sem po razpletu dogodkov končal na 5. mestu. (Luki je imel težave z motorjem, leban pa je večkrat padel)

Na drugi dirki pa sem odvozil po občutku precej boljše, iz 7. štartnega mesta sem prišel do 5., nato pa v predzadnjem krogu padel in pristal na 7. mestu

Skupaj 6. mesto. Glede na to, da je to moja prva dirka sem več kot zadovoljen.

Tukaj je nekaj videov, ki jih je moj brat posnel z digitalcem. Se opravičujem za kvaliteto, in žal ni snemal ostalih.

CLICK

Aja, jaz sem št.65, bel in rdeč motor

Popravljeno . Popravil roost
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo lepo.Lahko vse skupi uzamš kot dober debi:)

Počs se boš navadu na motor pa to pa bojo rezultati še bolš. Video je super.

SAM TKO NAPREJ :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tud mi smo zadovolni z prvo dirko. pač ni šlo vs ep načrtih , sam znimivo pa je bilo. komaj čakam na drugo.

post-2371-1118611485_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!