Skoči na vsebino

Skuterske dirke


Profi

Priporočene objave

še ena iz boksov. žal nisem uspel kaj prveč slikat ker mi je šla baterija na kameri

splh pa ni bilo kaj preveč časa.

post-2371-1118611535_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tud mi smo zadovolni z prvo dirko. pač ni šlo vs ep načrtih , sam znimivo pa je bilo. komaj čakam na drugo.

tko se govori! bravo obema novincema in seveda benotu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kako p akaj za ptuj, m akdo kaj podatkov, slik o stezi. dolžina, odprti ali zaprti ovinki, skratka kar s eda zvedet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kako p akaj za ptuj, m akdo kaj podatkov, slik o stezi. dolžina, odprti ali zaprti ovinki, skratka kar s eda zvedet

http://www.duke.g-kabel.si/tracks_database.htm

Na tej strani je tudi skica proge v Hajdošah pri Ptuju (druga od zgoraj navzdol).

Koliko pa drži asfalt je pa odvisno ali so jo pred tem zgladili s kosilnicami, ali pa je bila prej kakšna karting dirka inp. - u glavnem asfalt ni bogvekaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikar se preveč sekirat za asfalt, če prideš dol asfalt drsi ko svinja, vendar se potem oprijem popravi, ko se gor nanese nekaj gume, najhuje bi bilo, če bi padel dež, v tem primeru bo pa grozno :krneki: :blink:

Tudi v Logatcu, v delu čez most in pod podvozom, je bilo obupno, na koncu se je pa kar dalo peljat, seveda bi bilo bistveno bolje, če bi bil asfalt tak kot se zagre :grrr

Še reziltati iz Logatca ;

1. Beno Lipnik

2. Aljoša Leban

3. Tomaž Koršič

4. Matjaž Leban

5. Max Lipnik

6. Marko Boštjančič

7. Luka Čuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjemem da je asfalt drseu parkrat sm se pelu gor z gokarti in tist levi po mostu in še bolj naslednji pod njim nevrjetno drsita.Tko da res super ste pelal sam neki bi prašu kolk je hitrost s skutrjem čez te ovinke možna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda je :topic: ali pa tudi ne, saj je dečko včasih vozil skuterske dirke, danes pa je zastopnik za Piaggio, Gilero, Vespo in PGV....

Poglejte si tole

Mejduš, primorci so nam vzeli še enega angelčka :angry2: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali bodo treningi v hajdošah (ptuj)  v soboto??? ali se pride na nedeljo gor?

Na obstoječih objektih (stezah, ki so namenjene dirkanju in ne površinah, ki se za potrebe dirke oblikujejo v stezo), je ponavadi v soboto prosti trening, ki večinoma ni pod okriljem organizatorja dirke, ampak lastnika proge.

Tudi mi (Beno & Co.) pridemo v soboto - zgodaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na obstoječih objektih (stezah, ki so namenjene dirkanju in ne površinah, ki se za potrebe dirke oblikujejo v stezo), je ponavadi v soboto prosti trening, ki večinoma ni pod okriljem organizatorja dirke, ampak lastnika proge.

Tudi mi (Beno & Co.) pridemo v soboto - zgodaj  :)

Ali se za trening še vedno samo predvideva da bo, ali je že kakšna bolj ziher informacija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se za trening še vedno samo predvideva da bo, ali je že kakšna bolj ziher informacija?

tudi mene to zanima, ker sicer je brez veze gor hodit. baje bo še neko čudno vreme nek eplohce pa to.. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dobil sms.

Trening jutri od 14h do 17h.

Ne vem pa kdo mi je to poslal.

Je pa dejstvo da brače Bizjak na Ptuju ne bo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dobil sms.

Trening jutri od 14h do 17h.

Ne vem pa kdo mi je to poslal.

Je pa dejstvo da brače Bizjak na Ptuju ne bo  :cry:

Zakaj pa ne? A gresta oba na GHD?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend z moje strani nič dirk sigurno.

Roman prosim ne nosi mi nosilcev za motor.

Pošlji mi tvoj gsm na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dobil sms.

Trening jutri od 14h do 17h.

Ne vem pa kdo mi je to poslal.

Je pa dejstvo da brače Bizjak na Ptuju ne bo  :cry:

Hm... Se pravi: 3 klase, vsaka po eno urco najbrž....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... Se pravi: 3 klase, vsaka po eno urco najbrž....

Upam, da bo vsaj 2x po pol ure na klaso.

Doma nama je sedaj (ampak dobesedno sedaj - 22:30) s Profijem uspelo najti na satelitski neplačljiv Eurosport (nemški na 992 kanalu :wacko: ), tko da upam, da bomo jutri lahko gledali GP in v nedelji SBK in SS :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal pobrskaj in poskusi nastaviti glas na frekvenco 7.02, pa boš imel angleške komentatorje! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!