Skoči na vsebino

Skuterske dirke


Profi

Priporočene objave

hmm a bo ta dirka v zgorju slučajno gorska?? , ker mi ni jasno kje bi lahko potekala p omestu samem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi gremo zato peljat eno gorsko konec julija, da vidimo kako gre to.

če ma kdo kaj več info o tem zagorju bi ga lepo prosu naj napiše kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zagorje ni gorska dirka!!!!

Za gorske dirke je razpisano drugo prvenstvo.

V Zagorju bo normalna krožna dirka na prirejenem dirkališču. Kje točno pa še sam ne vem. Izpeljano bo pa v okvirju AMD Orjaki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale dezinformacija z gorsko je bla res dobra. Spidy škoda da si prekinu tole, pa ravno sem hotu razpravo malo podkurit s podatkom da ima cesta naklon okrog 15% in da je podlaga makadamska tudi za skuterje.

:kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha :afro1: sej mamo nastavljive amortizerje za to :OK: tud makadama se en ustrašimo, gume pa tud so za off road že pripravljene :OK:

žalostno je da je treba organizirat dirke v nekih zabačenih krajih, ko pa imamo nekaj dirkališč po sloveniji, ki jih ni mogoče vporabljat.

kako kaj z mobi krogom in ljubečno zakaj ne bo nič tam??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha :afro1:  sej mamo nastavljive amortizerje za to :OK:  tud makadama se en ustrašimo, gume pa tud so za off road že pripravljene :OK:

žalostno je da je treba organizirat dirke v nekih zabačenih krajih, ko pa imamo nekaj dirkališč po sloveniji, ki jih ni mogoče vporabljat.

kako kaj z mobi krogom in ljubečno zakaj ne bo nič tam??

Mislim da bo tale dirka v Zagorju precej boljša kot bi bila v Ljubečni ali na Mobi krogu. Predvsem pričakujem veliko gledalcev, tako kot v Kamniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da bo tale dirka v Zagorju precej boljša kot bi bila v Ljubečni ali na Mobi krogu. Predvsem pričakujem veliko gledalcev, tako kot v Kamniku.

katero zagorje je tukaj mišlejo? mogoče zagorje ob savi? :blush: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da bo res lepo organizirano. samo mi ni jasno zakaj ni lucije na spredu. mislim da je skoraj edina steza , ki je nekako narejena za naš motošport in se enostavno ne d azmenit z lastnikom kolkr vem. moremo pa vozit po nekih inproviziranih dirkališčih, ki nikakor ne ustrezajo fim pravilom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosim vse tekmovalce ki vozijo državno prvenstvo MM,skuter in supermoto

da pridejo v nedeljo 7.avgusta v kisovec pri zagorju med 11 in 13 uro na

ogled proge. več informacij na GSM 041 674 091.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še to: Zadnjič dobim klic od Računice :OK: Dečko je trenutno v Soči na rehabilitaciji in prvo kar mi je reku je bilo: pogrešam dirke in bencin :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sm nehote pogledal na stran amzs in videl da bo dirka po zagorju spet PTUJ. zadnj apa kamnik namesto brnika.

v ptuju je pista res uredu, smao kar se same organizacije tiče je pa :SS

upam da bo v drugo bolši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar sem bil v rehabilitacijskem centru Soča pri Računici. Dečko se super drži, je shujšal in vse, o čemer sva govorila so bile - ne bote verjeli - dirke, dirke in spet dirke. Dečko je trdno odločen, da znova vozi državno prvenstvo :OK: Če ne drugo leto, pa leto po tem sigurno. :OK: Zdej v Soči naj bi bil še vsaj kakšen mesec, potem pa ga čaka okrevanje, terapije,.... Vendar kot sam pravi: če bo zraven bencin, bo šlo vse hitreje.

Rad bi nas že obiskal na dirki v Zagorju :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!