Skoči na vsebino

Skuterske dirke


Profi

Priporočene objave

baje samo 3je skuterji...  :BUA:

Tisti ki mislite kritizirati na tak način, ste v bodoče mirno lahko tiho :SS čeprav po forumu lahko piše tako rekoč vsak, ki ima čas :doze: je pa vprašanje, koliko je vredno kar napiše in koliko pozna zadevo, o kateri piše.

Prav zato, ker o marsičem vem več kot mnogi, ki prebirate teme o skuterskih dirkah in še posebej ker si je organizator v Kamniku privoščil prav posebne vrste potegavščino na račum tekmovalcev, sem sklenil o tem odpreti novo temo, saj je problematika vsesplošna in ne sodi samo med skuterske dirke.

Nazaj k dirkam .) :OK: Čeprav so na skuterski dirki nastopili samo trije, pa je bila dirka najbolj izenačena od vseh. Ob odsotnosti Benota, je bilo le malo dvomov o tem, kdo je prvi favoit za zmago. Tomaž Koršič je že na prejšnjih dirkah dokazal, da zna biti izjemno hiter, zato je bilo le malo dvomov, da v tem primeru ni prvi favorit za zmago.

A na treningu Tomažu ni šlo, prav slab oprijem, ob katerem, je prav v Zagorju pokazal, da zna biti izjemno hiter, mu je povzročal preveč težav. Presenetljivo pa je bil že na treningu najhitrejši Max, le malenkost slabši čas pa je dosegel Luka Čuk.

Po dobrem štartu je na prvi dirki iz najboljše štartne pozicije povedel Max, še bolje pa je iz tretje potegnil Tomaž, ki je v prvi ovinek uspel zapeljati pred Luko. Max si je kmalu uspel privoziti nekaj dolžin motorja prednosti, ki jo je uspešno vzdrževal do konca dirke, nekaj metrov za njim pa sta se Tomaž in Luka srdito borila za drugo mesto, na koncu je Tomažu uspelo zadržati drugo mesto tretji pa je bil Luka.

Tudi v drugi dirki je najbolje potegnil Max, tesno za njim pa je napadal Tomaž, Luka pa je zaostal ravno toliko, da ni prišel do prave priložnosti za boj za zmago v drugi dirki. Čeprav je bil Tomaž celo dirko Maxu dobesedno na zadnjem kolesu, pa je Maxu uspelo vodstvo zadržati do ciljne črte in tako ta dan doseči skupno zmago.

Maxu je tako dva dni pred svojim šestnajstim rojstnim dnem uspelo prvič zmagati na skuterski dirki za državno prvenstvo BRAVO MAX

. :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se sem si jih par ogledal, se fantje lepo vozijo na skuterih in včasih še ena deklina :) Naslednje leto itaq da bom šal gledat :) Samo sem bral nekje, mislim da v Avto magazinu, da še bo nekje dirka s supermoto in ker so vedno skupaj s skuterji & minimoto dirke, sem mislil da so še skuterji 1x :) Mogoče moja pomota :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej se mogoče nisem motil :whistle: :) pinjas poročaj če bo ta dirka, kje, kdaj :D Da še letos malo skutere vidimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, če kdo kej ve zakaj sta brata Leban vozila samo prve 3 dirke, naprej pa ne?  :?

Manda sta mela po nastopu v belgiji hude probleme zarad motorjev (nevem al zarad padca, okvare...) :hmm: ampak mislim da če bi blo samo to bi se useeno dal uštimat v tistih parih tednih :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm se mal pozanimu, sta v Belgiji nardila zlo veliko vsoto škode :( škoda za oba, bi lahko reku da sta se njihova zipa kr zlo pogrešala na dirkah.

jap glede škode je pa res, če maš dnar lahko vse skupej v 1dnevu popravs ;) če ga pa nimaš, ga pa morš pru nabrt pa pol popravt zadeve. upam da bota čez zimo uštimala oba skutrja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno bosta že naslednji teden v postojni. oba. ne vem pa kje bi bilo v postojni to? dirka bo samo za ŠHOW, tkao da naj bi jih bilo čimveč dirkačev in najpomembnejše j eto da motor tuli čimbolj :OK:

vsaj tako mi je reku tomaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mene sam zanima a ksnmum od vs dirkačou doma stojijo kšni bloki motorja za zipa sp?

Profi, mogoče vam? :)

zravn bi pa rabu magnet pa original primarne in sekundarne prenose!

Lp

Popravljeno . Popravil bOnZy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sj res, sm pozabu rečt da feltne tut kupujem! :D

pinjas: hvala ;)

treba zej hitr tole dobit, da se lahko že prvi treningi opravijo, če ne bom pa prsilen vozt s sposojenim zipom, sam to mi ni ql ... dejte no za nove dirkače se mora kej kermum v garaži valat 100%, dobr plačam ;) ;)

Lp

Popravljeno . Popravil bOnZy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj ti povem, jst sm jih po celi italiji iskal, pa ne dobićš da ne bi bil predelan že. če pa je še taprav hočejo met 200euru pa gol

.

če ne pa original piagio 380 euru.

srečno še naprej jst mam 2 samo jih rabim, če bo kaj te kontaktiram

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Amm rabm sam še spredno masko pa spredno roko+felgo od sp-ja.Če ma kdo kej nej tle napiše,PM ali 031 528 032!

posl PM pinjasu alpa roostu, ona2 ti zihr lahko kej zrihtata .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekola s ponosom nase, da sem uresničil svoje sanje in zaprl usta nekaterim, ki so dvomil v moje besede, da bom prej ko slej dirkal ;) in to celo z skuterjem ZIP SP2000, ki ga vsi dirkači poznate, kot 50cc, ampak je v skuterju po novem 70cc in je skuter pripravljen na sezono, prav tako imam doma komplet opremo (kombinezon, škornje, čelada, rokavice) ... seprav se drugo leto 1001% vidmo na dirkališču, ker sm jest 100% pripravljen (no če odštejemo kondicijske priprave itd. :D):D

no tlele pa še slikce mojga strojčka :D :OK: :OK:

22124ZIP_SP2000_1.jpg

22124ZIP_SP2000_2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!