Skoči na vsebino

Skuterske dirke


Profi

Priporočene objave

P.S.: ali je nam smrtnikom dovoljeno sprehajanje po boxih itd. ali ne? :D

Samo ti pršibaj, v Murski dostop do boksov ni bil nikoli problem :) , pa se na kakšen sok lahko prideš k Benotu, :) čeprav je bilo prejšnič za ta žejne tudi drugače dobro poskrbljeno, edino to, da bi kdo utegnil biti lačen, se pa ni nihče spomnil :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, ker očitno nikomur ni padlo na pamet, naj pa jaz opravim to prijetno dolžnost:

BENO LIPNIK čestitam ti za osvojen naslov državnega prvaka v razredu skuter 70

:notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:

P.S.1  4 dirke pred koncem prvenstva (na vsak tekmovalni dan sta dve dirki), je imel 99 točk prednosti pred prvim zasledovalcem Leban Aljošo (ki bi lahko zbral še 100 točk in ob Benotovi 0 zmagal v državnem prvenstvu), ker pa je zadnji dirkaški dan odpovedan, je možno zbrati le še 50 točk (v Murski Soboti, ta vikend).

P.S.2  Seveda zadnja dirka ni bila odpovedana zato, da bi Benotu predčasno omogočili slavje, ker v MS realno pričakujemo novih 50 točk  :yea2:  :yea2:  :yea2:

Sem dal to še na novo stran, ker opažam, da veliko uporabnikov tega foruma gleda samo zadanje strani :huh: :o :P

Hvala Roman za cestitke. Mislim da so zasluge za letosnje uspehe ne samo moje in mislm da je prov, da se ti tut kle lepo zahvalm za ogromno pomoči ki si mi jo nudu letos ... hvala :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beno namerava v Mursko soboto vzeti s sabo še Stalkerja :doze: Mogoče zato da bo lahko v mesto skoču kaj pojest :doze: k se prejšnič na poligonu ni nič dobil :hmm: al pa bo mrbit na konco mau proslavlou :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no odločitev je padla, v nedeljo prideva z očetom v Mursko Soboto :D in upam da bom do takrt nabavu digitalno kamero :naughty: , ker mi je sestra vzela digitalca :angry: :angry: , zato ker je šla na Slovaško, tam pa ima zelo pomembno Grand Prix tekmo...karkoli že, se vidimo :D:):D

Profi: hvala za povabilo, na obisk bom verjetno tudi prišel, malo pogledati, kako stvari potekajo in funkcionirajo, pa tudi očeta moram malo navdušiti nad skuterskimi dirkami, kar pa pomoje ne bo problem (vsaj upam tako:D) :D

spidy: te bom probu poiskat, sam še tvoje ime in priimek bi rabu za lažje iskanje :) (lahko posreduješ na PM) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz,aerox(pero),KKS(lino) pa PoZiG(seba) tudi pridemo dirko gledat :) :) :)

Povejte mali ki bote keri t foruma da kako recemo....pa da se mi bOnZy dobimo pa koncno vidimo :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se sicer ne spoznam na to tak, zato bi vprašal kolko so končne na primer pa popeški pri tekmovalnih skuterih. ter če je vlka razlika med takim tekmovalnim skuterom al pa če si daš blokade vun pa novi auspuh pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se sicer ne spoznam na to tak, zato bi vprašal kolko so končne na primer pa popeški pri tekmovalnih skuterih. ter če je vlka razlika med takim tekmovalnim skuterom al pa če si daš blokade vun pa novi auspuh pa...

Uh...med tekmovalnim pa skuterom brez blokad pa drugim avspuhom je taka kot med ficekom pa Bemflo.....Pospeski pri tekmovalnih so taki da adijo koncne pa tak al tak adijo.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pospesek do 100 je tm okol 4sek (zdej spet odvisn kaksni prenosi), koncna pa spet odvisna od prenosov, od 120 pa tut do 170

Langus: teb je una runnerca sla baje 190km/h :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beno je danes na prostem treningu precej hudo padel in ga zelo boli desna roka - upajmo, da bo do jutri bolj, drugače je zanj dirka pod vprašajem :( .

uff to pa ni dobr :huh: :huh: pa tudi na testiranju na mobikrogu si je malo mezinca nabil kaksne 14 dni nazaj?kajne?opažam, da ima Beno malce smole pri padcih, drugace pa drzim pesti da bo use okj! :OK: :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je zdej z Benotom? A je zmagu, a je sploh tekmoval?

Beno žal ni nastopil na dirki :( Roka ga sicer ne boli prevec a moči nima niti toliko da bi stisnil zavoro ali dodal gas, kaj šele da bi uspešno nastopil na dirki Sedaj je na slikanju, da bomo malo bolj sigurni kaj je :(

Sicer je pa imel še srečo, saj je padel zelo grdo, prav v trenutku, ko je v ovinku dvignil koleno od tal, da bi ga umaknil gumi, v tem trenutku pa je na grbinah odneslo prvo kolo :ph34r: tako da je padel zelo sunkovito posebej z glavo :wacko: a k sreči točno v gumo :o

Upam da z roko ne bo prehudo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bol zalosten dan je bil dons zame :( :( . Zej sem biv na slikanju in sem dobu "delni gips" :? imam pa natrgane vezi, pa za sklep neki cajta niso bli preprican ce nimam kej odkrusen, ampak sta dva kirurga po nekajcasnem premlevanju :hmm: rendgenske slike ugotovila da nasreco odkrusenga ni nč :huh: Tole nej bi zej mu do 1.10. povezan kr je 4 dni pred zaklucno dirko v Italiji (Adrija).

Rezultati so pa taki --->

1. Leban Matjaž

2. Spadaro Andreja

3. Računica Danijel

4. Leban Aljoša

5. Božič Martin

6. Kozole Luka

7. Kužner Aljaž

Čestitke vsem :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spadaro 2. in Računica 3.???? Lol sej kr ne morm verjet hehe!

Beno čestitke za naslou prvaka :OK: :OK: , pa pocajti se, da ga bomo 5. oktobra (baje) spet mal drgnil ob asfalt - koleno namreč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes je bil za mene in očeta zelo zanimiv dan :OK: oba sva zelo navdušena, sploh pa jaz :), ki mi je želja po dirkanju s skuterji še bolj narasla :kva1: , ampak imam problem, tako kot pravi oče ni problem kupiti skuter, ampak je problem vzdrževanje in nastavljanje, kar pa ne znam ne jaz ne moj oče :) dobro recimo nekatere stvari malo na približno :unsure: :doze: :hmm: :? idina možnost je, plačevanje mehanika :hmm: , sej pomoje bi se s časoma tut kaj naučil :)

Beno: filmčke in slikce dobiš v kratkem, sem jih pogledal in se mi zdijo kar zanimivi, ujel pa sem tudi Kužnerja 2x pri padcu :) :yea2: , drugače pa še 1x vse čestitke za osvojen naslov DP, škoda pa je, da nisi dons še mal povečov absolutnega vodstva :P :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!