Skoči na vsebino

Skuterske dirke


Profi

Priporočene objave

ampak imam problem, tako kot pravi oče ni problem kupiti skuter, ampak je problem vzdrževanje in nastavljanje, kar pa ne znam ne jaz ne moj oče :)

Cestnohitrostni motociklisti si vedno pomagamo med sabo bonzy, zato nebi bil problem nastavitev in priprava skuterja pred dirko. Vsaj za prvo sezono nebi rabil kaj preveč zapletene tehnike in nastavitev. Če imaš vsaj malo kančka filinga za šraufanje - fergazer, valjčki, nebi bil problem, za vse ostalo pa bi se že našel nekdo v boxih, ki bi ti bil pripravljen pomagati ali svetovati kako in kaj. Npr. ko sem jaz vozil skuter (takat 50ccm) sem vozil povsem nekonkurenčnega Italjeta in vse kar smo takat štimali na njem so bili valjčki, pa sem se še vedno npr. ravno v Murski Soboti lahko kosal z Vežnaverjem, ki je imel takat hudo napilenga Piaggio-ta.

Ti se ne preobremenjuj z nastavitvami in kako in če, ti se samo pojavi na štartu prvenstva, vse ostalo bo steklo samo - vsi so morali nekoč nekje začeti od začetka....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je ze res da zacnemo na zacetku itd. samo casov ko smo stelal samo frgazer pa valcke je zov konc :hmm:

Sam loh vids jure kuko se konkurenca strmo dviga, ze tvoje zacudenje ob 2. in 3. mestu Spadarota in Racunice to dokazuje :hmm:

Je pa res da zacet ne smes z prevelikimi pricakovanji ker si potem lahko prevec razocaran :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gmajna je kr nevarno blizu ... po padcu sem motor iskal med drevesi (blizina gmajne vseen ni bla kriva za poškodbo)

post-14-1064223381.jpg

Popravljeno . Popravil beno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, maš prou Beno, s fergazerji pa to sm mislu sam povedat, da za prvo sezono ni bistveno ne vem glih kolk šraufat, prva sezona naj bo samo za učenje in privajanje, potem pa s polno paro v šraufarijo, ker mislim, da če so že na začetku prevelike ambicije, ki se ne izidejo glih po željah, je lahko novinec prehitro razočaran in opusti tekmovanja (npr. Štorman, ko ga je na koncu celo Mladovan Andreja prehitela)....

So pa šraufarije samo na fergazerjih in menjave valjčkov absolutno že zdavnej mimo, se popolnoma strinjam.

PS: Zanimive slikce! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej nimam noben ambicij za 1.sezono, men je važno samo da začnem dirkat, pa prdobivat čim več izkušenj :) a sm prezahtevn? men se zdi da ne :)

Jure007: poslal sem ti mail,malo preglej pa mi sporoči, lahko nazaj preko maila, lahko pa tudi na PM.

Beno slikce so res hude, tudi jaz bi se mogu mal poštuliti tam kjer so bili fotografi dab kej tko zanimivega ujel :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne, sploh se ne gre za ambicije ampak, ker te je nekako strah, da nebi znal motorja naštimat.... Sam gaaaaaaaaaas, ti sam prit na dirko, važno da si not, pol bo pa že

Bonzy:

(ampak je problem vzdrževanje in nastavljanje, kar pa ne znam ne jaz ne moj oče dobro recimo nekatere stvari malo na približno idina možnost je, plačevanje mehanika , sej pomoje bi se s časoma tut kaj naučil)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak je problem vzdrževanje in nastavljanje, kar pa ne znam ne jaz ne moj oče :)idina možnost je, plačevanje mehanika :hmm:

Jaz ti pridem z veseljem sraufat zastojn samo da sem lahko zraven :) :) pa da lahko nekaj delam :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GIL MOTOSPORT ekipa organizira zaključni piknik sezone 2003 na avtopoligonu v Ljubečni, dne 05.10.2003.

Piknik je namenjen našim sponzorjem, mehanikom in skratka vsem, ki so nam kakorkoli pomagali v letošnji sezoni. Za popestritev bomo omogočili tem gostom vožnjo z našimi dirkalniki, za zainteresirane pa bomo pripravili manjše dirke.

Želimo, da bi sodelovali vsi akterji letošnjega prvenstva tako MINIMOTO, kot tudi SKUTERJI in SUPERMOTARDI. Tekmovalci bi opravili promocijsko vožnjo nekaj krogov, načeloma pa nebi ta dan vozili svojih motorjev ampak bi si motorje izmenjavali med seboj.Popoldan pa bi zadevo zaključili s piknikom in bar odprli, ko končamo z vožnjami ( da nebi bolelo). Piknik bi vsaka ekipa organizirala zase, stroške za poligon pa bi si razdelili na tekmovalce.

Predviden urnik:

- zbor ekip in postavitev boksov 8.00

- zbor od 9.00 do 10.00 za goste

- 10.00 do 10.30 predstavitev ekip in motorjev svojim sponzorjem

- 10.30 do 10.35 tekmovalci MINIMOTO

- 10.35 do 11.00 vožnja sponzorjev MINIMOTO

- 11.00 do 11.05 tekmovalci SKUTER

- 11.05 do 11.30 vožnja sponzorjev SKUTER

- 11.30 do 11.35. tekmovalci SUPERMOTO

- 11.35 do 12.00 sponzorji SUPERMOTO

VSE SKUPAJ SE DVAKRAT PONOVI DO 15.00!

- 15.00 dirka MINIMOTO

- 15.15 dirka SKUTER

- 15.30 dirka SUPERMOTO (brez mehanikov)

- 15.45 VELIKA NAGRADA MEHANIKOV - SUPERMOTO

TEKMUJE LAHKO SAMO SPONZOR, MEHANIK ALI TEKMOVALEC IZ DRUGEGA RAZREDA.

ŠKODO NOSI TISTI, KI JO POVZROČI!!

15.45 PIKNIK, RAZGLASITEV REZULTATOV

To je idejni osnutek. Za izpeljavo le tega je potrebno pobrati prijave tekmovalcev, ti pa si morajo zagotoviti obisk svojih sponzorjev oz gostov.Urnik bomo prilagodili glede na obisk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima ce ma kdo že točn koledar za sezono 2004?? da vidm kdaj začnemo dirkat :yea2: :yea2:

a bomo res vozil skp s hrvati?? :OK: :OK: komi čakam, res!!:D :D

Močno dvomim - no ja prepričan sem, da koledar za sezono 04 še ni sestavljen. Tudi kombinacija s Hrvati je zaenkrat zgolj ena od možnosti, ki se je pojavila v SM krogih - skuterskih dirk pa Hrvati (letos) sploh nimajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Močno dvomim - no ja prepričan sem, da koledar za sezono 04 še ni sestavljen. Tudi kombinacija s Hrvati je zaenkrat zgolj ena od možnosti, ki se je pojavila v SM krogih - skuterskih dirk pa Hrvati (letos) sploh nimajo.

no tega pa nism vedu da hrvati nimajo skuterskih dirk :unsure: ja to sm neki bral o SM in hrvatih,samo sm misli da bojo zrihtal isto za skuterske dirke in MM... skoda...

še to: kje pa je ponavadi objavljen koledar dirk?na AMZS-jevi strani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tega pa nism vedu da hrvati nimajo skuterskih dirk :unsure: ja to sm neki bral o SM in hrvatih,samo sm misli da bojo zrihtal isto za skuterske dirke in MM... skoda...

še to: kje pa je ponavadi objavljen koledar dirk?na AMZS-jevi strani?

Vsaka debata o prihodnji sezoni je zaenkrat brezpredmetna, (saj za nekatere se še letošnja ni končala) - be patient <_< . Saj sta z Benotom kolega - torej boš vse zvedel pravočasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!