Skoči na vsebino

Skuterske dirke


Profi

Priporočene objave

Pogovori, da bi se dirkalo skupaj s Hrvati, potekajo za zdaj samo za Supermoto, za skuterje pa z gotovostjo lahko povem da bo dirk manj kot letos <_< . Vendar naj te nič ne skrbi :rolleyes: , so še treningi pa tudi druge dirke, ki se jih lahko udeležiš (če imaš skuter v katerem imaš Malossi dele) saj v tem primeru lahko voziš še Malossi Inter Scooter cup, kjer vozijo Avstrijci in Nemci, samo imeti moraš motor ki ima enodelno glavo in kratko ojnico, kar ni zadnja verzija Malossijeve frizure in ima kaksnega konja ali dva manj od najnovejše mašine,je pa veliko enostavnejša za nastavitve in vzdrževanje :rolleyes: . Potem je pa še Belgija , pa še kaj bi se našlo :rolleyes: . Trenirat pa lahko začneš že letos, pa še to se lahko zgodi da kdo organizira kakšno dirko kar tako, ki ne šteje za državno prvenstvo. Ne skrbi, glavno da boš pravočasno RR (race ready) :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogovori, da bi se dirkalo skupaj s Hrvati, potekajo za zdaj samo za Supermoto, za skuterje pa z gotovostjo lahko povem da bo dirk manj kot letos <_< . Vendar naj te nič ne skrbi :rolleyes: , so še treningi pa tudi druge dirke, ki se jih lahko udeležiš (če imaš skuter v katerem imaš Malossi dele) saj v tem primeru lahko voziš še Malossi Inter Scooter cup, kjer vozijo Avstrijci in Nemci, samo imeti moraš motor ki ima enodelno glavo in kratko ojnico, kar ni zadnja verzija Malossijeve frizure in ima kaksnega konja ali dva manj od najnovejše mašine,je pa veliko enostavnejša za nastavitve in vzdrževanje :rolleyes: . Potem je pa še Belgija , pa še kaj bi se našlo :rolleyes: . Trenirat pa lahko začneš že letos, pa še to se lahko zgodi da kdo organizira kakšno dirko kar tako, ki ne šteje za državno prvenstvo. Ne skrbi, glavno da boš pravočasno RR (race ready) :OK: :OK: :OK:

hm... :hmm: ... kratko ojnico in enodelno glavo lahko namontiraš na skuter z dolgo ojnico in (nevem točno kakšno :) ) glavo ki jo uporabljajo v DP, ali je potrebno še kaj zamenjati :? :? ? zanimivo :) ... ja letos pomoje ne bo nič, ker se mi 1. konferenca konča 28.11.2003, takrat pa je že prepozno da bi začel trenirati ker je že zima ubistvu:) sem računal da bi skuter kupil konec januarja in začetek februarja, da bi se skuter uštimal, tako kot je treba, potem pa že 1.treningi in tekem :kva1: :kva1: ... komj čakam..res! :D :D

Škoda je idino,ker nimam nobene predstave kako to skuter potegne in kako ga je voziti, idino kar me je beno 1x zapeljal :OK: in takrat se mi je zdelo za bo skuter vsak čas poletel :OK: :yea2: :D, ko pa sem se usedel na moj skuter sem pa mislil da se pelem s traktorjem :BUA: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beno je celo letošnjo sezono uporabljal stari tip mašime z enodelno glavo in kratko ojnico in samo v Belgiji se je pokazalo da ima premalo moči. Za zadnjo dirko v M Soboti smo pa pripravili novi tip, a se je Beno žal v soboto na treningu poškodoval :( , je pa naredil v soboto noro dober čas :naughty:

Kar se tiče treninga je zima ponavadi dobra za smučanje. Beno sicer ne smuča prav zagnano, je pa to odličen trening (hitrost, nagibi, filing za drsenje, razlicne podlage in različen oprijem) edino mišice so pri smučanju obremenjene drugače kot pri vožnji s skuterjem, a za fizično kondicijo lahko poskrbiš tudi drugače, glava mora pa pri orenk smučanju ali pri dirkanju s skuterjem delati podobno in to kaj se dogaja v glavi je zelo pomembno :naughty:

Za skuter naj te pa ne skrbi kako potegne. Potegne bolj kot večina misli, a ko se ga navadiš ni problema :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče treninga je zima ponavadi dobra za smučanje. Beno sicer ne smuča prav zagnano, je pa to odličen trening (hitrost, nagibi, filing za drsenje, razlicne podlage in različen oprijem) edino mišice so pri smučanju obremenjene drugače kot pri vožnji s skuterjem, a za fizično kondicijo lahko poskrbiš tudi drugače, glava mora pa pri orenk smučanju ali pri dirkanju s skuterjem delati podobno in to kaj se dogaja v glavi je zelo pomembno :naughty:

Za skuter naj te pa ne skrbi kako potegne. Potegne bolj kot večina misli, a ko se ga navadiš ni problema :OK:

:hmm: :hmm: Nisem vedel da lahko smučanje primerjaš z dirkanejm :hmm: ..spet sem zvedel nekaj novega in koristnega :) , sicer rad smučam in včasih sem bil kar dober,čeprav sedaj že dolgo nisem smučal, sem pa lansko leto premišljeval :doze: :hmm: da bi bilo dobro zopet začeti smučati, tako da imam letos namen iti malo preveriti moje smučarsko znanje :D , samo rabim nove smuči, ker so tele premajhne...zlo premajhe :D :D Za fizično pripravljenost pa lahko zatrdim da sm zelo dobro prpravljen :OK: Rabim samo še nasvete od Benota in pa malo izkušenj, potem pa mislim da bo kar šlo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale vikend ( 4. in 5. oktobra) bo na dirkališču v Adriji v Italiji, cel kup enih skuterskih dirk :yea1: Če še kdo omahuje če bi prišel gledat :doze: naj omahuje malo manj :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale vikend ( 4. in 5. oktobra) bo na dirkališču v Adriji v Italiji, cel kup enih skuterskih dirk :yea1: Če še kdo omahuje če bi prišel gledat :doze: naj omahuje malo manj :grupni:

koliko kilometrov pa je do tistega letališča?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni letališče :P to je precej novo 2,7km :blink: dolgo dirkališče, se pravi huda steza :devil: in večje hitrsti kot smo jih vajeni pri nas :ph34r: :ph34r: :devil:

Za nas je najugodneje iti čez Trbiž, potem pa Udine, Venezia (Benetke), Padova, Rovigo in Adria :rolleyes: Čez 300 km v eno smer je ziher ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni letališče :P to je precej novo 2,7km :blink: dolgo dirkališče, se pravi huda steza :devil: in večje hitrsti kot smo jih vajeni pri nas :ph34r: :ph34r: :devil:

Za nas je najugodneje iti čez Trbiž, potem pa Udine, Venezia (Benetke), Padova, Rovigo in Adria :rolleyes: Čez 300 km v eno smer je ziher ;)

Ups, ta post sem pisal v šoli, kjer sva se s sošolcom zgovarjala, je šu s prijateljem v soboto malo na kros progo za Brniškim letališčem, pa mi je zgleda letališče upadlo namesto dirkališče :) se opravicujem :D

Glede tekme, je oče rekel da bova Benota šla v Adrijo gledat, ko bo on postal direktor Petrola in bo mu nafto zaston :D

Sicer se mu je pa uzadno tut nos mal povesu na tekmi v MS, ko je vidu kok je to en kp sraufana pa iskanja idealnih nastavitev, in je reku da bi blo bol če bi mi on nakazu mal več dnarja na banko pa bi dal na vezano ulogo in bi si pri 18 letih kupil en ornk auto. (mas kao straho, lahko se peleš pozim polet nasplošno kadar želis, mas glasbo, bolj varno itd...)

Sej sem mu priznov da ma prou pa use, samo jest si želim dirkat, mami je tut bol za auto sam ona tko k oblub tko nardi (če bo uspeh u šoli brez problema dobim dirkalca) oče, se pa počas nagiba avtu pa proti dirkalca. :angry: :angry:

Se še pogajamo :fight2: :fight2: , pa upam da bom jest tist kbom zmago slavu :OK: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z računalnikam u rok ne boš nikol pršu do rezultata, na osnovi katerga se bos lohko odloču za dirke :hmm: :? :doze: :wacko: :unsure: :cry: Poslušat morš tist u seb in se odločt :hmm: :yea2: :OK: :yea1: :kva1: :kva2: :OK:

Un ce je tist u teb, :yea2: boš dirkov, če ne pa ne :( pa velik stvarem se je treba odrečt, pa velikkrat potrpet, zato jh pa tud ni tko zlo velik k dirkajo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no moja odločitev je taka :hmm: , težka (po očetovo neumna) ampk sm se odloču (zato odločitv sm porabu učerj ceu dan :wacko: ) tko je: jest sm se odloču da bom dirkov in da bom raj mu en povprečn auto, kokr pa da ne bi dirkov in mu ksn hud auto :BUA: k to je res v men (tko kot ste rekli Profi), ksm že 7 let nazaj skor začeu dirkat s kartingi, mami je bla za pa use nakonc je pa oče reku NE :cry: . Zej sm sam pr seb zaoblubu da tukj ne bo tko! ksi zlo zlo želim dirkat in pridobit izkušne, pa še vzdušje na tekmah je prav po moji meri :OK: ! :D odpovedov se bom katerikoli stvari je potrebno in use!

Z računalnikam u rok ne boš nikol pršu do rezultata, na osnovi katerga se bos lohko odloču za dirke :hmm:  :?  :doze:  :wacko:  :unsure:  :cry:

mate popolnoma prav. Od zdaj naprej je v mojih mislih samo še šola in dirkaška prihodnost in nekaj zelo dobrih prjatljev, ostalo pa itaq ne rabm? no ja idino eno žensko, sam sm še mld pa je še cajt :P

na zadno točko sm si postavu žensko, vse ostalo ma prednost, k ženska je ena velka obveznost :BUA: pa se mi ne lub skoz kregat an :fight2: :fight2:

no to je moja odločitev. kakšni komentarji?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no moja odločitev je taka :hmm: , težka (po očetovo neumna) ampk sm se odloču (zato odločitv sm porabu učerj ceu dan :wacko: ) tko je: jest sm se odloču da bom dirkov in da bom raj mu en povprečn auto, kokr pa da ne bi dirkov in mu ksn hud auto

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: in še enkrat :OK:

Bravo Bonzy! Čestitke, če si se res odloču! se vidimo potem na dirkah! :yea2:

post-14-1064932289.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En moj dobr kolega ma Ducatija 999 pa dve supermoto Husquarne, pa BMW, pa ene par skuterjov, pa en kup registrskih tablc, je reku. "Škoda dat za avto več k pa 5000 mark, sej se samo vozš lohko z njim :naughty: :OK:

Motor je kot evolucija, človk je tud k je bil nerazvit po štirih okol kolovratu, :lol1: k je pa mau bl pametn ratov je pa po dveh začel hodt :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je kot evolucija, človk je tud k je bil nerazvit po štirih okol kolovratu, :lol1: k je pa mau bl pametn ratov je pa po dveh začel hodt :OK:

glih to se zej pr zgodovini učimo! :D :D

ja čeprov je pr autu res, da je bl varn, pa da mas streho pa musko pa use, samo mene se zmeraj bolj veselijo motorji, pa tega nemorm dopovedati mojemu očetu! :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja čeprov je pr autu res, da je bl varn, pa da mas streho pa musko pa use, samo mene se zmeraj bolj veselijo motorji, pa tega nemorm dopovedati mojemu očetu! :angry: :angry:

Ce se bos zaleto se bos zaleto pa je lahko nevem kaka varn ce bo usoda tak htela bo tak blo...pa bos lahko mel keltko v avtu pa ti nebo pomagalo.......

bOnZy zdaj si me z te dirkanjem tak navduso da sem se jaz zacel razmisljat :) Ce bom dobo dosti denarja od nesrece :) :) se bi dalo zgodit kaj... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avto je za šmekart pa pleharce iskat ... motor je pa za osebne užitke :OK: :OK: :OK:

Itaq :) Ce te bo suga mela samo zaradi tega ker mas merklo al pa bemflo jo kar odslovi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no moja odločitev je taka :hmm: , težka (po očetovo neumna) ampk sm se odloču (zato odločitv sm porabu učerj ceu dan :wacko: ) tko je: jest sm se odloču da bom dirkov in da bom raj mu en povprečn auto, kokr pa da ne bi dirkov in mu ksn hud auto :BUA:  k to je res v men (tko kot ste rekli Profi), ksm že 7 let nazaj skor začeu dirkat s kartingi, mami je bla za pa use nakonc je pa oče reku NE :cry: . Zej sm sam pr seb zaoblubu da tukj ne bo tko! ksi zlo zlo želim dirkat in pridobit izkušne, pa še vzdušje na tekmah je prav po moji meri :OK: ! :D odpovedov se bom katerikoli stvari je potrebno in use!

Bonzy, mi smo s tabo (tko nekak se rece, ane?!!) :OK:

Vsec mi je tvoja odlocnost. B)

Grizu bos k norc (in, le glej, da bos res!), da bo kej iz tega kar si sklenil - a mislim, da ti nikoli, nikoli ne bo zal. :OK:

Pridemo navijat. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no moja odločitev je taka :hmm: , težka (po očetovo neumna) ampk sm se odloču (zato odločitv sm porabu učerj ceu dan :wacko: ) tko je: jest sm se odloču da bom dirkov in da bom raj mu en povprečn auto, kokr pa da ne bi dirkov in mu ksn hud auto :BUA:  k to je res v men (tko kot ste rekli Profi), ksm že 7 let nazaj skor začeu dirkat s kartingi, mami je bla za pa use nakonc je pa oče reku NE :cry: . Zej sm sam pr seb zaoblubu da tukj ne bo tko! ksi zlo zlo želim dirkat in pridobit izkušne, pa še vzdušje na tekmah je prav po moji meri :OK: ! :D odpovedov se bom katerikoli stvari je potrebno in use!

Bonzy, mi smo s tabo (tko nekak se rece, ane?!!) :OK:

Vsec mi je tvoja odlocnost. B)

Grizu bos k norc (in, le glej, da bos res!), da bo kej iz tega kar si sklenil - a mislim, da ti nikoli, nikoli ne bo zal. :OK:

Pridemo navijat. :)

evo če mi use to uspe, bom mu nalepleno nalepko od motosvet.com :P :P v zamenjavo, da bote naridla en hud page s scooter dirkami, MM & SM da bo čim več dirkačev, seprav delat reklamo za ta šport, pa čim več slikc gor dat na page pa to!! :D :D

pol bojo pa še kšni motocentri sponzorji strani pa bo keš! pa use! :D dobr za vs, dobr za ns :D

a se strinjate? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!