Skoči na vsebino

Dva letečmana sta se zaletela...


-pero-

Priporočene objave

...baje so šli po srbsko delegacijo na brnik in sta se dva policaja na motorjih zaletela medseboj in padla, fotografija v novicah kaže kar dobro poškodovan novejši BMW R1150RT :huh:

Popravljeno . Popravil -pero-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bo treba fante mal v šolo varne vožnje prijavit!!!! :rolleyes: :rolleyes:

(varnostnarazdaljapress) ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa kdo morda ve, a dobijo novi policaji-letečmani nove bmwje, al nove motorje dobijo starejši policisti ...novi policisti pa njihove? A sploh je tko da ma policist svoj motor, al jih imajo kot avtopark in vzamejo unga k je frej oz. imajo vsakič druzga.

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posnetki so bili predvčerajšnjim na 24 ur na Pop TV. Pač, splet nesrečnih naključij, pa malo neuigranosti v moštvu. Nič posebnega, k sreči brez hujšeh posledic, so pa enega naložili v rešilca in odpeljali. Najbrž bolj preventiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bo treba fante mal v šolo varne vožnje prijavit!!!! 

Ma niti ne! Sem jih gledu ko smo imeli šolo varne vožnje in ti povem tko obvladajo, da me je blo kr sram vozit tiste vaje. Pač trenutek nepazljivosti, al pa zamišljenosti pa se takoj zgodi. Sreča, da ni bilo kaj hujšega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bo treba fante mal v šolo varne vožnje prijavit!!!!  

Ma niti ne! Sem jih gledu ko smo imeli šolo varne vožnje in ti povem tko obvladajo, da me je blo kr sram vozit tiste vaje. Pač trenutek nepazljivosti, al pa zamišljenosti pa se takoj zgodi. Sreča, da ni bilo kaj hujšega!

Posodi ti meni tvoj motor :rolleyes: in mi plačaj benz in stroške, pa boš vidu kako bom vozu!

Se bom hitr natreniru!!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa kdo morda ve, a dobijo novi policaji-letečmani nove bmwje, al nove motorje dobijo starejši policisti ...novi policisti pa njihove? A sploh je tko da ma policist svoj motor, al jih imajo kot avtopark in vzamejo unga k je frej oz. imajo vsakič druzga.

lp :)

...kaj pa to, kdo ve :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...baje so šli po srbsko delegacijo na brnik in sta se dva policaja na motorjih zaletela medseboj in padla, fotografija v novicah kaže kar dobro poškodovan novejši BMW R1150RT :huh:

policaj gor al dol,.. upam, da ni kaj resnega...

sicer pa se zgodi lahko vsem... ali pri rutini ali pri dirki...

sicer, policaji čez leto razbijejo kar nekaj avtov,.. se pač zgodi...

če gledamo filme... nebi smel bit začudeni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sicer, policaji čez leto razbijejo kar nekaj avtov,.. se pač zgodi...

Avto je avto, k pa vidš tazadn model motrčka najbrž še ne dve let starga vrednga dobre 3 maljone te/me pa kr pr srčku stisne :( :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud najboljšim se kdaj kej takega zgodi...

upam, da sta jo fanta odnesla brez posledic - za tiste BMW-je se mi pa j**e,

ker je to itaq samo pleh :)

P.S. - država časti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prekleta policaja. Da se takole usedeta in zmenita, da se gresta z našim denarjem kupljenimi motorji po tleh zvračat. :angry: <_< :ph34r:

Sta pa res nesramna. :blink: :wacko: :rolleyes: -_-

Naslednjič se bosta šla menda s 100 na uro v zid zaletavat, samo da boste lahko spet jamrali. :P :D :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No me zanima, kdo od nas je sposoben spremljat kolono, ki siba vec kot 100 km/h. Pri tem pa zapirat krizisca, pocakat, da gre delegacija skozi, potem spet s polnim gasom sibat mimo kolone na celo kolone, pol pa spet zapirati krizisce. Meni ni cudno, da sta se zapletla. Samo, da ni bilo kaj hujsega.

Moras paziti na ostale motoriste, ki spremljajo kolono, potem moras paziti na tiste, ki vozijoi v koloni (ce slucajno kdo zavije levo oz. desno iz kolone), potem pazis na nasproti vozeca vozila, potem pazis na ostale udelezence v prometu, ki jim v kriziscu zapiras pot. Prava zmeda.

Sem gledal vceri prispevek na POP TV, kjer so pa spec porocali tako, da so ocrnili policijo. oz MOTORISTE!!!

(A se spomnite kako so lani kazali enega debila na ninji v slapah z belimi stumfi , kako se pelje po ta zadnjem, pol so pa govorili, da smo vsi motoristi divjaki?)

To, ce sta bila fanta poskodovana sploh ni bilo pomembno.

Pa pizda jim materina! Pa naj gre Edi Pucer (ta je porocal) spremljat tako kolono. Usral se bo.

Mislim, da imajo policisti avtopark, da vzamejo katerikoli motor. Tako imajo urejeno prometni policisti. Ti so bili pa iz enote za motorizirano spremstvo. Mogoce bi Cacy kaj vec vedel o tem.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posodi ti meni tvoj motor  in mi plačaj benz in stroške, pa boš vidu kako bom vozu!

Se bom hitr natreniru!!! 

Ni problema, kr povej kdaj. Sam prej boš še dal 2.5 miljončka lepo v moj žep - za vsak slučaj, da si lahko novega kupim! :D

Pa še avtorske pravice za posnetek ki bi ga naredli, ker bi se dal fajn prodajat na video smešnice pa Real TV in podobno sranje :P

Veš govorit je lahko, vozit jih pa zna zlo mal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa še to sem hotu rečt. Zihre je predtazadnja stvar, ki sta si jo želela, razbit moto. Zadnja stvar pa razbit sebe. Človeku se lahko vse zgodi. In tud una dav sta sam človeka, čeprav nekateri pravjo, da policaji niso ljudje.

Ne vem kaj se vsi tako obremenjujete s tistimi 2 miljoni škode, ko je to peanuts. Če bi se vsaj malo bolj razbila bi bilo stroškov zdravljenja vsaj za 4 krat tolk. Pa da sploh ne govorimo o izplačilu nezgodnega zavarovanja. Škodo na motorju bo krila zavarovalnica ne pa mi.

Bolj se obremenjujte s tem kok vlada zapravlja denar (avjoni pa druge neumnosti ko je res dnar)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skodo na motorju bo krila zavarovalnica ne pa mi.

zavarovalnica pa denar v kleti tiska ali kako?

ne me narobe razumeti,nic proti tema dvema policistoma.tudi malo poznam kako je to zapirati krizisca in leteti mimo kolone.samo da ne boste mislili,da nimate nic z povrnitvijo skode.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako! Popravilo Ropovega benflna smo že poravnali ! Letalo pa nas še čaka !

MI DAVKOPLAČEVALCI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tud profesionalci delajo napake.....tle ni nč slabga.....se pa strinjam s tadejem da spremljanje take kolone ni mačji kašelj....gledal sem kako to počnejo in moram rečt da so pogumni da počnejo to kakor pač počnejo....upam da jim ni kaj hujšega...pop tv pa je pop tv....brez besed....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zavarovalnica pa denar v kleti tiska ali kako?

Ja mas prav. :rolleyes:

Mi preveč zavarovanja plačujemo za motor pol pa majo gnar, da lohk vračajo! Tko, da res mi plačujemo. Pa ne sam policajem še največ vsem unim norecem (na štirih in dveh kolesih), ki zaradi objesnosti in alkohola povzročajo nesreče! :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posodi ti meni tvoj motor  in mi plačaj benz in stroške, pa boš vidu kako bom vozu!

Se bom hitr natreniru!!! 

Ni problema, kr povej kdaj. Sam prej boš še dal 2.5 miljončka lepo v moj žep - za vsak slučaj, da si lahko novega kupim! :D

Pa še avtorske pravice za posnetek ki bi ga naredli, ker bi se dal fajn prodajat na video smešnice pa Real TV in podobno sranje :P

Veš govorit je lahko, vozit jih pa zna zlo mal!

Nisem rekel da fantje scene ne obvladajo! Fantje rasturajo! Ampak v njihovem primeru je zadevo res mogoče natrenirat.

Če si imel kdaj priliko gledat, kako te zadeve pri policiji potekajo, boš vedel zakaj!!!

Drugače pa k sreči, da sta fanta ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!