Skoči na vsebino

Minimoto proba v nedeljo!


SF

Priporočene objave

Orjaki spet vabijo!

V nedeljo se bo v Ljubljanskem BTC-ju dogajala predstavitev minimota, skuterjev in tudi kak supermoto bo na ogled. Primerno oblečeni boste lahko sedli na minimoto in odpeljali kakšen krog po progi. Vseskupaj se bo dogajalo na parkirišču naproti hale 17. od 10.00 pa do 17.00 ure se bodo izmenično dogajale demontracije naših tekmovalcev v razredu minimoto vabljeni pa so tudi ostali lastniki minimotov, da pripeljejo svoje motorje in z njimi odpeljejo kak krog. Za poizkusno vožnjo prosimo interesente naj prinesejo s seboj kompletno opremo. Zapeljali se bodo tudi skuterji in supermoto, dalo pa si bo ogledat par novih modelov Piagio, Vespa in Gilera in jih nekaj tudi poizkusiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo sem nov na tem forumu!

To se mi zdi zelo dobra ideja, lahko bi bila ena še promotorska dirka kot lansko leto v Mariboru, ker plac je zelo dober in upam da bo obisk zelo dober in s tem tudi več dirkačev naslednje leto, mogoče bi bilo dobr kak medij obvestit, da stvar mogoče pride na TV.

PS: Kje bi se dalo dobit kake slike slovenske MM scene?

Popravljeno . Popravil Herbie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

95 KIL SIGURNO... Preverjeno iz prve roke...

hm......dobro recimo da bi me zdržalo sam kaj preveč pospeškov pa nebi čutu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

95 KIL SIGURNO... Preverjeno iz prve roke...

Ja Faker kdaj si pa shujšal, na oko bi ti jih dal preko 100 :D ;) . Tudi bomo imeli dirko. Tekmovalci bodo nagrajeni za različne dosežke na dirki: - zmagovalec celotne dirke

- tekmovalec z najatraktivnejšim padcem

- tekmovalec z največ padci (tukaj pričakujem zmago :lol:)

Mogoče bomo pa celotno dirko organizirali tudi kot vztrajnostjo dirko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa eno staro nike trenerko pa zgulene adidaske vzem, pa k se boš ulegu pa te bojo odnesl, bomo drugim povedal de te nesejo na olimijado... hehehhee

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

95 KIL SIGURNO... Preverjeno iz prve roke...

SF, veš, da je tud mojo težo kar stoično prenašal. Pa je dobrih 10 kil večja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko je pa kej nosilnost teh motorinov...ne vem če me zdržijo.....

Če je baje Sym-a zdržal ... pol zdrži vse ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Tega si pa ne bom odpustil, da nisem prišel na probo minimota,kjer bi SF-ja in Orjaka naklal ko kanti! Potemtakem bi me danes klicala dr. Green, tako sem pa še vedno samo Green... ;) :P :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe zdej tkole v prazno govorit.. hhehe to je tko kot bi reku de bi drugač če bi peljal pa Randyja Mamolo nažgal.... hehhehe in to na rikverc z gumami sijajnega proizvajalca Pnevmant... hahhahaha

Še neki časa naju boš mogu klicat Dr. Orjak pa Dr. SF.... hahhahaa

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!