Skoči na vsebino

MC The Crows NOVI TRAVNIK, BiH


Lunardi

Priporočene objave

Ja res je :huh: , nisem še spravil skupaj potopisa poSrbiji in Makedoniji, pa grem že naprej za Bosno <_< . To je ta vikend od 18.07. do 20.07.2003. Sedaj smo pa že štirje ki gremo na treh motorjih. Če je kdo zainteresiran naj se javi, mi štartamo v petek okrog 09:00 do 10:00 zjutraj. B)

Pa lep pozdrav, Lunardi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, zanimivo - sploh nisem vedela za ta zbor...

Ta vikend oz. že v čet., grem v BIH v Orašje k svojemu dragemu, potem greva v petek v Sarajevo po njegovo vizo... in bi lahko še isti dan ali pa v soboto na poti nazaj zavila (za čez vikend) še v Travnik!! B) B)

Dobra ideja... :P ;) :D

Imaš kakšno informacijo, kaj se bo dogajalo?

Drugače sem bila pa od 4.-6.7. na zboru v Šamcu v BIH... je bilo kar divje, čeprav daleč od tega, kar sva z Vale doživeli v Orašju za 1. maja! :P :D

Aja

PS: ti pošljem moj GSM, da se kaj zmenimo. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja nehi me rajcat ... jutri zjutraj grem šefa vprašat, če lahko v petek koristim nadure ... držite pesti, da bo rekel ja ...

... če mi rata te pokličem Lunardi ... pa zviz v petek dol ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja nehi me rajcat ... jutri zjutraj grem šefa vprašat, če lahko v petek koristim nadure ... držite pesti, da bo rekel ja ...

... če mi rata te pokličem Lunardi ... pa zviz v petek dol ...

Vale - jaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!

B) B) B) B) B) B) B) B)

Bom bila zeloooo veselaaaaaaa! :P ;) :D :D :D :D

PS: a sem ti že povedala, da te Merlin pozdravlja? ;)

Popravljeno . Popravil aja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vidte zuti pišem da grem zdej je pa men zagustil. Nemorem it tako da bom za vikend doma, loh se pa vidmo v avgustu v Postojni, upam!!!

LP Lunardi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zorko (predsednik MK Orel) sporoca, da gredo oni tudi na to srecanje. Odhod je predviden v petek okoli osme ure zjuraj. Ce je kdo interesent, za skupnjo voznjo do tja, naj poklice Zorka na GSM: 041-628-896.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo šlo ... :(

A je kdo morda zainteresiran za zbor, ki bo od 01.08.-03.08. v Livnu (BiH) ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vidte zuti pišem da grem zdej je pa men zagustil. Nemorem it tako da bom za vikend doma, loh se pa vidmo v avgustu v Postojni, upam!!!

LP Lunardi

Oh, ja, devovc... najprej narajcat, pol pa pustit. A smo se za to borili?! -> čaki se, da bivši sodelavci to preberejo ;) :D A te je delavnica zaj***, al pa žena. Druge pametne razlage po mojem ni! No, pa šalo na stran! Že tako ti je verjetno žal, ker ste se imeli lani tolk luštno tam dol!?

Jaz pa grem ta vikend s5 v Valkanelo, ker me moja draga že nestrpno pričakuje (ne vem kako je pri vas, ampak pri nas je Yamaha najdražja).

Tako, vidiš Lunardi, se s5 ne bova mogla dobit na kakšni furci s kavico vred... Mogoče nama pa rata, ko pride DaNe domov.

Vsem, ki greste na zbor, pa srečno pot, pa fajn si ga mejte (pa vedite, da sem vam kar mal fouš B) )

BTW, mogoče bo pa zdaj čas za obljubljeni in težko pričakovani popis dogajanja v Makedoniji?! Heh, saj ne, da bi kaj tečnaril, samo vprašam :blink: :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Mobilko definitivno bomo sli na eno furo. A imamo kaksno varianto za PULO prvi vikend?

Lahko tud iz Valkanele - sem nekaj let pusti tam z prvo YL.... he he

Vale zbor v Livnem - zanimiva varianta, jaz sem bil lani - edini iz Slovenije. Dobra ekipa so "VUKOVI" Ce bos sel cez Bosno pazi na radarje mene so lani hotel oprat ko norca pa smo se "par puta dogovorili"....

LP Dane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DaNe, ja zelo verjetno bom v Valkaneli, če bo le vreme kolikor toliko normalno. Pula me pa že od nekdaj mika (vsaj ti si pravil, kolk je tam fajn, pa to). Se še dogovorimo za to. Če se ne motim, bo nekje v tistem času tudi naša S1 v Dajli, mogoče bi se pa pustila pregovort, da gre z nami!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha Mobilko

Nekaj sem mislu u Bolgarijo skocit za ta vikend na zbor pa nekako ni kandidatov tako, da bo Pula kar v redu resitev

Ja se zmenmo - te poklicem ko pridem domov. Za S1 pa nisem cist siguren da bo sla. No kakor koli ze. Se slisjamo....

lp Dane

On way home :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zaj*** ...S1 gre v Zadar, jaz pa sem že naglušen. :( Se čujemo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!