Skoči na vsebino

MobiKrog-časi


Zulf

Priporočene objave

od 1:06 naprej. Cca 1:06 vozi Balin (zx7r SBK), pa Igorja Jermana (Duc 998) je tut en zmeril v isti sekundi, za ostale (najhitrejše) pa ne vem, razen za Mervarja (gsxr750) in Jeršina (A Mille), ki vozita nekje 1:07, 1:08. Rajc Grgovič (yzf750 serijska) je bil enkrat ulovljen na 1:09 in drobiž.

Zviz 1:13 z SV650S serijskim in zadnjič 1:12 z zx6r zaprto-tastaro, seveda (98KM). Bom ta teden pobral blokade dol, pa bomo vidl kaj bo v soboto, sam zadnja guma je že bolj prot konc, pa bremz-lajtnge še čakam, pa druge zobnike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od 1:06 naprej. Cca 1:06 vozi Balin (zx7r SBK), pa Igorja Jermana (Duc 998) je tut en zmeril v isti sekundi, za ostale (najhitrejše) pa ne vem, razen za Mervarja (gsxr750) in Jeršina (A Mille), ki vozita nekje 1:07, 1:08. Rajc Grgovič (yzf750 serijska) je bil enkrat ulovljen na 1:09 in drobiž.

Pa te so vsi dirkači, tut Rajc Grgovič (yzf750 serijska)??

Mogoče veš tut kok ma cajt tut ker z supermotom?

Najlepša ti dala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ej Beno!

Če se ne motim je eden glavnih tam Matjaž Tomlje. Če pa ne, pa pokliči našega fotkota Željka ( 031/317-579), ki je doma 1 km od steze in je skoraj vsak dan tam, ziher ima kako telefonsko številko.

LP, Jure

post-14-1060779177.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawa KX 250 predelan v supermoto (se v testiranju in dodelavi) 1.18s. Mal prepocasen v ravnini drugace pa mislim da bi se dalo zadovoljive case postavljat z njim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za supermoto je najbolj da maš 4T zato da če prideš v ovinek pa začneš slajdat daš samo prestavo ali dve dol pa ti zadno gumo avtomatsko zabremza! pr 2T je pa vse bl zakompliciran! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za supermoto je najbolj da maš 4T zato da če prideš v ovinek pa začneš slajdat daš samo prestavo ali dve dol pa ti zadno gumo avtomatsko zabremza! pr 2T je pa vse bl zakompliciran! :D

ja to mi je jasno in vem an...samo mene zanimajo casi pri drugih firmah za suprmoto?1.18 se mi zdi kr dobr k cestaki majo okol 1.06...12sekund...no ja kr uredu sem zdi... pa vm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok so pa kej cajti z drugimi supermototi? npr. honda, yamaha...?

Japonci nimajo kej pr supermoto! Nimajo oni tok izkušenj kot KTM al Husqvarna! Razn mugoče yamaha WR 450 sam kle je pa spet ccm premejhna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tocnih casov ne vem.Z original 4T supermoto motorji (nazadnje ena Husquarna in VOR) si se za kar nekaj sekund hitrejsi, vsaj tko sem opazu ko je na ravnini kar svignu mimo moje kawe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok so pa kej cajti z drugimi supermototi? npr. honda, yamaha...?

Japonci nimajo kej pr supermoto! Nimajo oni tok izkušenj kot KTM al Husqvarna! Razn mugoče yamaha WR 450 sam kle je pa spet ccm premejhna!

ejj,kva pa honda?res da je 'samo' 450,ampak ni slaba tolk da veš! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res da je 'samo' 450,ampak ni slaba tolk da veš! :rolleyes:

Ja sam če bi bla 650 bi lahko mugoče vozila čist vspredej pa se borila za TOP 5!! ane da!!! :D :P

Popravljeno . Popravil gas gas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hello. Sem mel internetni mrk nekaj časa. Si že dobil tel. številko od Tomljeta? Ti lahk jst dam, sam PM mi pošl!

V nedeljo 7.9. bomo spet oral, pa se kej oglaste, če ne boste v trgatvi :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kaj ve ce bi se dalo 7.9. (nedelja) kaj trenirat na mobikrogu???

A tisko oranje pomeni voznja???

Pa koga bi mogu jas kontaktirat da bi se zmenu???

Popravljeno . Popravil beno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko boš treniral, normalno! Ne rabiš nič kontaktirat, ti sam prid, pa še komu povej. Pijačo bomo mel, hrano pa s sabo prnes, včasih pa pizze naročimo, pa nam jih prpelajo.

oranje = malo hitrejša vožnja :-)

Začnemo okrog 10h!

Popravljeno . Popravil zviz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem se vrnil iz treninga na Mobikrogu :OK: , pa da napisem se cas ki sem ga naredil z 70ccm skuterjem ---> 1.12.3 :OK:

Hudooo...

Beno, mislim da je skrajni čas, da presedlaš s skute na SM!

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem se vrnil iz treninga na Mobikrogu :OK: , pa da napisem se cas ki sem ga naredil z 70ccm skuterjem ---> 1.12.3 :OK:

beno bravo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!