Skoči na vsebino

MobiKrog-časi


Zulf

Priporočene objave

Res hud tale skutercek! Beno: tole ti pa res gre k hudic:) :OK:

Vceraj je bil lep dan za ''nedeljsko oranje'', samo skoda da sem moral sibat tako hitro naprej.

Enivej Zviz; Kdaj se spet vidmo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, to nedeljo je še frej pista, naslednji prosti termin je pa šele 14. oktobra. Moram Janča vprašat, če bo prpravu, jst ne bom mogu, ker moram v vinogradu poštimat ta vikend. Bom sporoču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry, jutr ne bo nič. Žal imava midva z Jančem, kot prava Dolenjca, vsak svoj vinograd in ta vikend trgava. Zaenkrat ne kaže dobr za pisto, ker je prvi prazen termin 14. oktobra - seveda smo ga že rezerviral!

Ker pa se večkrat zgodi, da kdo odpove, je možno, da dobimo še kakšnega pred tem datumom. Vas zihr obvestim, takoj ko se kaj pojavi!

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
Ne vem kako bo 18.10. Nekaj sem slisal da je proga zasedena.

Upam da se motim.

Javil pa tut se ni konkretno nobeden.

zasedana je res, s strani motoristov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja proga je zasedena!! Ampak jest se bom pa vseeno po njen vozu :devil: :devil:

Zna bit kr zanimivo:

- prikoličar iz evropskega prvenstva (2003 uvrstitev 7. mesto skupno - Milan Šendal)

- supermoto Honda CRF 450 (udeleženc dirk za Državno, Alpe-Adria, ter EvroCup - Rok Bizjak)

- cestni, ter verjetno tudi veterani

Lohk pa pridete poškilt malo! Če ne vam čase sporočim kasneje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne vam čase sporočim kasneje

Kako kaj vozijo motorji na tisti progi ?

Za skuterje že vemo, kolk hitreje še gre ?

Je pa po mojem Mobikrog kar nevaren za motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako kaj vozijo motorji na tisti progi ?

Za skuterje že vemo, kolk hitreje še gre ?

Je pa po mojem Mobikrog kar nevaren za motor.

Glih takh izletnh con pa varnosti ni k je naprimer na grobniku ampak so tut brzine tukej velik manše. Men se ni zdel da bi blo nvm kuko nevarn ... edin v 4. ovinku (levi ovinek) je na robu ceste betonsk zaoblen robnik, tm si nism želu padt :wacko: :)

Edin kr je bl sranje je to da je precej neravnin tut v ovinku, sploh jes k sm biv z skutrjm k ma mal man kolesa je biv to kr problemčk zame, ker k sm su v ovink me je znotrej ovinka kr fajn zrukal <_<

Drgač pa ni tko nevarna proga. Sej so že bli padci (tut jes sm padu 1x) ... da bi ble kkšne tragične posledice se nism slisov :hmm:

Za skuterje se ne ve kolk hitreje še gre ker sm biv pomoje jest edini z skutrjm na tej prog pa se to samo enkat :doze:

Tabol cajt z vecjim motorjem je pa baje 1.06.??s

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem se vrnil iz treninga na Mobikrogu :OK: , pa da napisem se cas ki sem ga naredil z 70ccm skuterjem ---> 1.12.3 :OK:

Tole se mi pa zdi zlo hitr cajt za skuter(Kolegi misljo da sm nor ker vozjo z cestaki take cajte),me pa zanima kakšn cajt bi naredu kak dobr supermoto voznik z dirkalno mašino...

kdo pa je drgač hitrejši, skuter al SM, recimo v Ljubečni al kaki drugi progi(časi pa to)?

Lp Zulf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole se mi pa zdi zlo hitr cajt za skuter(Kolegi misljo da sm nor ker vozjo z cestaki take cajte),me pa zanima kakšn cajt bi naredu kak dobr supermoto voznik z dirkalno mašino...

kdo pa je drgač hitrejši, skuter al SM, recimo v Ljubečni al kaki drugi progi(časi pa to)?

Lp Zulf

V Ljubečni ... ce bi vozil med supermoto bi biv nek na sredin. Štern men v Ljubečni da 2-3sekunde, svojim tekmecem pa sekundo :)

Na mobikrogu sem v ovinkastem delu steze ugotovu da so tavelki motorji veliko veliko počasnejsi od mene, samo kukr se je pa ravnina pokazala je pa samo mem mene letel :wacko: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na unmu delu, ko je par ovinkov sm tut jst (620 Supermoto)vidu da cestaki niso hitri, pa nism nek dirkač...

Kok pa leti tale tvoj skuterček, končna mislim, za pospeške sm pa zihr da so ornk.

Še enkrat čestitke za tvoj čas :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrebno je povedati, da je Beno dosegel čas 1.12.3 z mašino s katero je vozil državno prvenstvo, ta mašina pa ima odlične pospeške, za ravninske steze pa ni najbolj primerna, saj ima manj konjev kot mašina s katero je vozil na finalni dirki ISC v Adriji v Italiji, kjer je z tretjim mestom na treningu in šestim na dirki, po zelo ponesrečenem štartu, dokazal, da je lahko med najhitrejšimi tudi na dirkah najvišjega ranga. Razen tega je bil Beno na Mobi krogu z relativno zelo slabimi gumami.

Prepričan sem da je Beno na Mobi krogu sposoben izboljšati čas tja do 1.10.??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka si nor :kva1:

Ampak to je ta masina katero mam zej not ... una z katero sm vozu cev drzavn prvenstvo pa s katero sm naredu 1.12.3 na mobikrogu je pa sla ene 5-10 km/h man.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zulf ti si bil v soboto dol in si se tudi vozu po pisti nekaj malega a ne! Jest sem bil tudi s Hondo 450 Supermoto. Jest sem sicer bolj malo vozil, ker je precej dolga pista za mojo Hondo (prenosi) Se je pa vozu moj brat z njim, ga je pa kr dobr tišal, ker pa je navajen cestakov se je v onvikih vozil kar po kolenu zgledal je sicer smešno, letu je pa kr dobr. Imel pa sem se tudi možnost peljati na sidecaru kot sovoznik, mislim to je pa hudo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zulf ti si bil v soboto dol in si se tudi vozu po pisti nekaj malega a ne! Jest sem bil tudi s Hondo 450 Supermoto. Jest sem sicer bolj malo vozil, ker je precej dolga pista za mojo Hondo (prenosi) Se je pa vozu moj brat z njim, ga je pa kr dobr tišal, ker pa je navajen cestakov se je v onvikih vozil kar po kolenu zgledal je sicer smešno, letu je pa kr dobr. Imel pa sem se tudi možnost peljati na sidecaru kot sovoznik, mislim to je pa hudo.

Kaksni so bli pa kej časi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zulf ti si bil v soboto dol in si se tudi vozu po pisti nekaj malega a ne! Jest sem bil tudi s Hondo 450 Supermoto. Jest sem sicer bolj malo vozil, ker je precej dolga pista za mojo Hondo (prenosi) Se je pa vozu moj brat z njim, ga je pa kr dobr tišal, ker pa je navajen cestakov se je v onvikih vozil kar po kolenu zgledal je sicer smešno, letu je pa kr dobr. Imel pa sem se tudi možnost peljati na sidecaru kot sovoznik, mislim to je pa hudo.

Biu sm dol, sam ne z motorjem.Tisto pa je biu KTM 640, jst mam pa 620 pa še zlo mrzu asfalt je biu, tko da časi ne bi bli kj dobri.Drgač pa sm jst bl amater, šele druga sezona na motorju pa tut sam ene 4x sm biu na mobikrogu tko da...

Pa tut če bi se hotu mal bol pelat bi mogu uzad dat kako drugo gumo, zdej mam tisto original gor, kao dežna, pa vzmetenje je preveč mehko, ker letnik 2000 SuperMoto je še imel enake vilce pa zadn fedr kot pa hard-enduro.

Lepo hondico maš, pa kak zvok :yea2:

Sidecar je pa ful zažigu, ja.

Ka pa u Ljubečni se da kj pelat, mislim tko turističnio?

Upam da se drug let kj vidmo.

Lp Zulf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!