Skoči na vsebino

MobiKrog-časi


Zulf

Priporočene objave

Ka pa u Ljubečni se da kj pelat, mislim tko turističnio?

Upam da se drug let kj vidmo.

Lp Zulf

Se da pelat. No saj letos so se na kksnh treningh k so jh orjaki organiziral dal vozt tut brez licence, oz. cist turisticno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksni so bli pa kej časi?

Mislim pa sta se kucan kot copilot ter spendal pilot peljala 1.05,42. Res kucan se je ful dobr metal na prikolici (ha ha mogoče bo drugo leto prestopu iz SM na sidecar), vsi ostali k smo se zraven vozil smo bili bolj za en k... Jest sem že po treh krogih mahal naj neha tolk sm bil utrujen pa še koncentracija mi je čist padla, tko da sem se v enem ovinku še narobe nagnil. :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim pa sta se kucan kot copilot ter spendal pilot peljala 1.05,42. Res kucan se je ful dobr metal na prikolici (ha ha mogoče bo drugo leto prestopu iz SM na sidecar), vsi ostali k smo se zraven vozil smo bili bolj za en k... Jest sem že po treh krogih mahal naj neha tolk sm bil utrujen pa še koncentracija mi je čist padla, tko da sem se v enem ovinku še narobe nagnil. :zzz:

Ajaa ... to ste bli z prikolicami. Jes sm mislu kuko so bli kej casi z suprmoto. K en je reku da se je z suprmoto tut vozu... al pa sm spet kej narobe prebrav :unsure: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se da pelat. No saj letos so se na kksnh treningh k so jh orjaki organiziral dal vozt tut brez licence, oz. cist turisticno.

A res, skoda da nism vedu, upam da bo drug let tut.

Ajaa ... to ste bli z prikolicami. Jes sm mislu kuko so bli kej casi z suprmoto. K en je reku da se je z suprmoto tut vozu... al pa sm spet kej narobe prebrav 

Jst bi rad kakga Šterna vidu na mobikrogu, Jerman je že biu(1.06 mislim),pa Beno z skuterjem tut(1.12.3), pravtako sidecar(1.05.42) zdej pa rabmo sam še Šterna alpa Škarjo(1.0x.xx).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajaa ... to ste bli z prikolicami. Jes sm mislu kuko so bli kej casi z suprmoto. K en je reku da se je z suprmoto tut vozu... al pa sm spet kej narobe prebrav :unsure: :)

Ne pa saj smo bili tudi z SM. Večji del sem se vozu jest po pisti z Kučanovo Hondo, ampak jest tko al tko nisem SM voznik tko da nisem imel občutka da ful letim, pa tudi ne vem če me je kdo poštopal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pelješ po glavni cesti Lj - Zagreb. Na izovzu za Krško zaviješ dol. Nato takoj desno - v nasprotni smeri Krškega. Čez cca 500m zaviješ desno (tabla mobikrog), nato pa še kar nekaj časa skozi vasi (cca 3km). Nato sredi polja zaviješ desno (kot da bi zapeljal na še ne dograjeno traso avtoceste - letališka pista) nato pa naravnost že vidiš ogromno tablo MOBIKROG.

BTW A se zdej dons doli vozi ali ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od 1:06 naprej. Cca 1:06 vozi Balin (zx7r SBK), pa Igorja Jermana (Duc 998) je tut en zmeril v isti sekundi, za ostale (najhitrejše) pa ne vem, razen za Mervarja (gsxr750) in Jeršina (A Mille), ki vozita nekje 1:07, 1:08. Rajc Grgovič (yzf750 serijska) je bil enkrat ulovljen na 1:09 in drobiž.

Pa te so vsi dirkači, tut Rajc Grgovič (yzf750 serijska)??

Mogoče veš tut kok ma cajt tut ker z supermotom?

Najlepša ti dala :P

:rolleyes:

jest ma 1:09:??

z ropotavnikom Supermotard VOR RC 530

ajt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to mi je jasno in vem an...samo mene zanimajo casi pri drugih firmah za suprmoto?1.18 se mi zdi kr dobr k cestaki majo okol 1.06...12sekund...no ja kr uredu sem zdi... pa vm?

jest sm su 1:09:??

z ropotavnikom Supermotard VOR RC 530

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zulf ti si bil v soboto dol in si se tudi vozu po pisti nekaj malega a ne! Jest sem bil tudi s Hondo 450 Supermoto. Jest sem sicer bolj malo vozil, ker je precej dolga pista za mojo Hondo (prenosi) Se je pa vozu moj brat z njim, ga je pa kr dobr tišal, ker pa je navajen cestakov se je v onvikih vozil kar po kolenu zgledal je sicer smešno, letu je pa kr dobr. Imel pa sem se tudi možnost peljati na sidecaru kot sovoznik, mislim to je pa hudo.

pa ne d bi povedou!!!

k jest bi tud su!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!