Skoči na vsebino

koliko sta motorja dejansko vredna


samojst

Priporočene objave

Suzuki je točno 28.540 SIT predrag. :angry:

Za Bemfla pa nisem siguren, ampak mi po mojih podatkih pride med 40.000 in 50.000 SIT predrag.

Je pa vse skupaj zelo informativno, ker nevem koliko ti pusti bencina v tanku, pa še dosti drugih podatkov mi manjka. :(

Popravljeno . Popravil Jason
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala.

a mi prosim zaupaš, kako si prišel do svojih ugotovitev? mislim predvsem za Suzukija (madonca skor si stotine zapisov)? katere podatke potrebuš za BMW, za konkretnejše mnenje? jst se nekako bolj nagibam na stran BMW-ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala.

a mi prosim zaupaš, kako si prišel do svojih ugotovitev? mislim predvsem za Suzukija (madonca skor si stotine zapisov)? katere podatke potrebuš za BMW, za konkretnejše mnenje? jst se nekako bolj nagibam na stran BMW-ja...

Odvisno je od tega, kateri mehanik ga je sestavil in v kaki meni le bila takrat luna. Odvisno je tudi od tega, kake kavbojke je nosil 1 in 3. lastnik, ter od tega, kako vrsto cigaretov je kadil drugi lastnik. Aja, pa kakšne čevlje so imeli. Z čevlji se namreč šaltava prestave, to pa veliko pomeni.

da neboš slučajno mislil da je to zajebancija...to so resne zadeve, ki mejijo skoraj na znanost.

LP, El b.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suza... hmnja... ti ne morem kej velik pomagat. Poglej malo cene konkurence... F650, pegaso ipd. istega letnika. Čeprav nimam kej veliko pohvalnega povedat o nobenem od zadnjih dveh.

BMW: Predrag. Skor tako kot z gucami... čakaš pa čakaš na eno pametno ceno. Če se ti mudi je drugo, ampak vsi stari bmw-ji R in K serija pre 90 letnik so cca 500k. Probej še kej zdilat, ampak men se zdi absolutno predrag. In absolutno boljša varianta kot suza. Razen za prvi motor.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma mudi se mi nikamor, ker je letošnje sezone tako al tako že polovica preč, pa še doma je potrebno prpravit teren k bo :wub: tako al tako znorela ;) .

če bo kaka do bra prilka ga bom pač pograbu, drgač bom pa mal sceno spremljal.

men se zdi BMW tud predrag, že letnik je tak, da ne vem...

seveda pa so vsa mnenja dragocena, ker z kupovanjem motorja res nimam skor nobenih velikih izkušenj, pa tud sceno zadnji dve leti nisem nič spremljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW malenkost predrag, sicer pa se cene gibljejo tu nekje. Za referenco si poglej Salomonov oglasnik, kjer je vsak teden nekaj R-ov okoli tega letnika. Nekaj časa nazaj je nekdo za svoj K75 letnika 88 hotel čez 1,4 mio (!). Baje je bil ohranjen :blink:

Sicer pa so R serija zelo hvaležne in nezahtevne mašine. Enostavna konstrukcija, zračno hlajenje, vzdržljive, kardan, tako da kakih večjih dodatnih stroškov ni pričakovati. Par let nazaj je oče prodal R65, letnik '83. Cena je bila 600 000 sit.

Andrej

Popravljeno . Popravil andrej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi bmw.. brez nadaljnje debate!

:D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HI!

Freewind je mogoče malo drag. Sam sem dal 820 k za 97, 15000, full ohranjen, kovček, nove gume,...

Ga moraš pa dobro pogledat, ker je to res stroj in sem sam full zadovoljen z njim in ga lahko samo priporočam!

Če se ti letos ne mudi, počakaj na naslednje leto, ko bomo v EU in ne boš rabil homologiranja pri uvozu (?).

Pa dobro kupi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to!

Pri BMW-ju preveri, če ni bil od policije, ker potem ima 600.000 in ne 60.000 km. Je pa kilometrov malo premalo za moje pojme. V cajtih Juge si je lahko malokdo privoščil tak motor in tisti, ki ga je kupil, je ziher delal kilometre.

Nisem siguren, ampak ta R bi moral imet enodelni sedež. Na sliki se lepo vidi dvodelnega.

Vsakapodobnostspolicijskimizgoljnaključje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce isces udobje med voznjo kupi BWM :)

Ce ti je ljubsi mlajsi 10 let letnik kupi Suziko ;)

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm....

Suzuki:

Cena: 880.000 SIT

Do izteka oglasa je še: oglas se je iztekel

BMW

Cena: 800.000 SIT

Do izteka oglasa je še: 8dni 04h 31min 40s

Za Suziko si mogoce ze prepozen :rolleyes:

Torej BMW ;) B)

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!