Skoči na vsebino

Bukslji so.


Furioso

Priporočene objave

To ni ravno najbolj zdravo. Kaj če odletiš in padeš direkt na tista dva kamenčka, a si na to kdaj pomislil?

Kaj misliš, kje sem jih našel? (trenutna dva, ki sta v žepu)

Na magistralni cesti. Med Trojanami in Vranskim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam za socializacijo nestrpnežev v levem (pomembna stran) žepu dva kamna...

ideja=dobra :rolleyes:

način=slab :huh:

npr. da ga (fajn) zadeneš, sledi tožarjenje (vonj po $) in na koncu sam najeb*** :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot že večkrat omeneno MAD MAX časi prihajajo na obzorje - Še počakamo cca 10 let ko zna biti bencin že iskana dobrina za katero se splača ubijat !!!

Na slovenskih cestah pa velikrat velaj samo 1 zakon in to je zakon MOČNEJŠEGA in PREDRZNEJŠEGA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uzzy, ti kr brcn v vrata (z motoristicnim skornjem, seveda)! to delajo v Parizu, ej, ti povem, tak mir je, nuben nubenga ne izsiljuje, niti se nuben ne upa nubenmu priblizat!! :D :D :D

Aha, tud to sem že naredu, pa me je pol pezde v avtu začel loviti, češ mi bo že pokazal. Na srečo sem mu spizdil. V Parizu so očitno bolj kulturni!

Evo, prav danes sem imel na poti v službo še eno soočenje. Tip mi je na trzinski obvoznici zapeljal tik pred mene na levi pas, tako da sem se moral umakniti čist levo in šlatati bremzo. K sreči je pri tem pospeševal, tako da je bil vseeno nekaj centimetrov naprej. Pri Črnuškem križišču se zapeljem zraven njega in mu v skladu s svojo današnjo filozofijo, da bom skušal ostati miren (nakurčil sem se že pod čelado) prijazno pokažem retrovizor. TIp odpre okno pa se dela totalnega idijota. Ja, kaj pa je? Sem mu rekel, da naj malo špegle uporablja, ko prehiteva. On pa meni, ja, zakaj pa? Sem vidu, da nima smisla, ker je zgledal čist odsoten, najbrž neprespan od krokanja, pa sem mu rekel naj se zbudi in ga prijazno poslal v PM. (kaj čem, saj se trudim, ampak mi uide :rolleyes: ) Kakšne agresije z njegove strani nisem zasledil. Presneti zadetek!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta Koper - Portorož, en debil z pižojčkom 206 SW mi pripizdi iz desnega vključevalnega in mi zapele direkt na bok! Model boli ga k....c me je bok ob bok rinu na drug pas ceste! Stopu sm po bremzi pol pa prestavo dol in mim njega! Sm mu pokazu da ni lihk pr seb in takrat je model šele popiz...l! model po gasu in spet mim mene! PRAUJO DA PAMETNEJŠI ODNEHA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S takimi mentalnimi debili se itak nima smisla ubadat, pa še bolj si ranjljiv na motorju! :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

DEBILI (pardon izrazu) :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam bi pa raj vidu da me takle kdo zbije ko pa da sam letim s ceste - ucinek je isti, pa se tozis ga lahk... :) nekok je treba te kavboje naucit da tud v prometu mora bit kultura... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js se bom tak al tak vrjetn nehal ukvarjat z motociklizmom. :ph34r: zal. :(

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js se bom tak al tak vrjetn nehal ukvarjat z motociklizmom. :ph34r: zal. :(

A zdaj si se pa ustrašu. Sej ko si v avtu te pa kšn bedak s kšno Scanio v graben rine.

Nauk zgodbe: kup si Scanio :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam bi pa raj vidu da me takle kdo zbije ko pa da sam letim s ceste - ucinek je isti, pa se tozis ga lahk... :) nekok je treba te kavboje naucit da tud v prometu mora bit kultura... <_<

Ne vem, če si si izbral dve dobri opciji :unsure: :blink: :unsure: :blink: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, nisn se vstrasu, vceraj sn mel (sicer izkljucno zarad lastne nepazljivosti) eno nezgodo ko smo s frendi ketno mazal na enmu SVju, poleg tega mam motor zariban, gume na konc, registracija tud, skratka, idealni pogoji za happy end. <_<

CRXjezakonpress ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam za socializacijo nestrpnežev v levem (pomembna stran) žepu dva kamna...

ideja=dobra :rolleyes:

način=slab :huh:

npr. da ga (fajn) zadeneš, sledi tožarjenje (vonj po $) in na koncu sam najeb*** :o

Za kaj bi me tožil?

Ker sem pač zapeljal čez kamen ? -> da je bil tam je kriv vzdrževalec ceste, ne jaz. In imam vso pravico vozit čez kamne, če mi ležijo pred kolesi.

Ali mogoče zato, ker mi je vozil tik za ritjo, pa je pač kamen v luft odletel? <_<

Razen če me je snemal, pa še pol bi bil kamen vprašljivo viden. Je pa res, da me mora še prej dobit. Priče v avtu pa kolikor mi je znano ne veljajo. Tak da..trenirat... B) B) B)

Sicer pa več kot počena šipa v najslabšem primeru ne more bit. Drugo bi bilo, če bi granitne kocke metal....

Tožarjenje = zelo malo verjetno.

El B. :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In pol naj si kupim motor? Pismo, če se bo tkole nadaljeval bomene vse minilo. :angry: :(

Hja. Zato bom jaz lepo hard enduro imel. Uzitek + sport. Napake so skoraj gotovo samo po lastni krivdi in so kvecjemu zlomi, ce ni res "smola" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to je pa res rešitev. Jaz bom začel tud kar šah igrat. Užitek + šport (vsaj tako pravijo). :blink: :huh: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ze vidis ti pri sahu sport? Drugace me pa nisi razumel - jaz bi imel motor tudi da bi se malo zdivjal. Na javnih cestah je to nevarno za voznika in ostale. Vozit 90km/h na cestaku je precej brez veze, ne? Je lepo, samo hudic ko se tam visje zacne vse dogajati ;)

Kot je Bladzo rekel - "Z enduro imas Grobnik v vsaki hosti." ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno, vendar resnično.

Drugi prijatelj, ki je na splošno znan po zelo umirjeni in preudarni vožnji, se je vračal domov. V smeri Pesnica - Maribor na mariborski severni vpadnici je pravkar prevozil tako imenovano "bob - stezo", ko je iz desne strani (iz Melja) priletel na vpadnico avtomobil in sunkovito zavil na levi vozni pas. Motorist je komaj zavrl, da se je izognil trčenju. Promet je bil zelo gost, zato voznik avtomobila ni mogel prehitevati. Lahko je samo živčno poskakoval levo-desno po cesti in čakal, da se je situacija toliko sprostila, da je lahko prišel mimo nekaj vozil. Po izhodu iz tunela se je prijatelj zapeljal vzporedno z njim in v znak neodobravanja takšne vožnje skomignil... ...napaka. Voznik se očitno ni strinjal s tem, pogledal vanj, nekaj zakričal in sunkovito zavil v njega. Rezultat: zlomljena ključnica in lopatica. Voznik avtomobila je iz kraja "nesreče" pobegnil.

Na srečo so si priče zapisale tablico njegovega avtomobila in policisti so ga že čez 15 minut prijeli.

Za takšno stvar pa ni debate. :o Ve se kaj je treba storiti, če kdo naredi tako pizdarijo nalašč. Brez milosti in to pošteno po .....!!! :angry: :angry: Le na tak način si bo idiot zapomnil za vse večne čase.

Furi, a je bil to dogodek med Aprilio Mille in avtom Honda?

Obema motoristoma čimprejšnjo ozdravitev in vse dobro na motorju!

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi imel motor tudi da bi se malo zdivjal.

Hočeš rečt SAMO da bi se zdivjal. Al se boš z njim na dopust ali na Bled na kremšnite odpeljal? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočeš rečt SAMO da bi se zdivjal. Al se boš z njim na dopust ali na Bled na kremšnite odpeljal? :huh:

S hard enduro definitivno ne eno ne drugo. ;) "SAMO" sicer ne, ampak definitivno bo vec adrenalina kot bi ga na cesti smel dobit. Varneje bo pa tudi, zame in ostale.

Ko vidim taka nastevanja, kaj se je komu pripetilo, pa kar sam vidim na cesti ... <_< Ne pomaga da sam lepo vozis, moras se sreco imet. Pa dobro, saj ne iscem varnosti, ampak vseeno mi je bolj vsec ideja, da je od mene odvisno kaj bo, ne a bo kdo drug zgresil te :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pol rešitev samo zate, ker jaz nimam nobene želje se po hosti skrivat. Al je tvoja taktika vsi v hosto, ko nas bo pa dost pa en partizanski juriš ven udarmo? :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furi, a je bil to dogodek med Aprilio Mille in avtom Honda?

Obema motoristoma čimprejšnjo ozdravitev in vse dobro na motorju!

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Ni bila Honda, ampak Renault Me(ne)gane.....temu mulcu bi hladnokrvno čelado na glavi razbila...ampak je škoda čelade....ko sem poslušala njegove komentarje, kak ga boli k**** in podobno, češ da si motoristi to itak zaslužijo, moraš postat agresiven! Komaj sem se vzdržala :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred letom dni, na zadnji dan mojega druženja z Black Bitch no3 Suziko, preden sem jo peljal v HMC v prodajo, sem sklenil (čeprav mi je zdrav razum narekoval NE), da se še ene par zadnjih km z njo popeljem. Na cesti momo brniškega gozda je nonšalantno z leve strani, ob 12ih - opoldan (precej svetlo za ta del dneva), kakih 30 m pred mano lepo zavil na cesto traktorist, s priključenim in še vedno DELUJOČIM obračalnikom sena!

Bremza in sunek motorja v desno, čez rob ceste, mimo količka ter 50cm od koruze tolk da sem se ustavil, jasno me je odneslo mimo njega...

In kaj je naredil on? Mahal z roko in pizdil kar je mogel.

Zgodba ni bila lepa naprej.

jeba...pomojem bi bilo najbolje, da se vsak motorist včalni tudi med jagre in dobi dovoljenje za nošnjo orožja, ker se potem vedno lahko izgovoriš na "revir". Če pa takega kretena zadaneš - prasec je prasec, ne? Kill'em all..

Popravljeno . Popravil Anubis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!