Skoči na vsebino

Bukslji so.


Furioso

Priporočene objave

Lani je svakinjo, ko sva se vračala z dirke v Domžalah (vsak s svojim motorjem), med Brnikom in brniškim letališčem, poškropil kmet z gnojevko, ko je ravno ob cesti obračal z vklopljeno cisterno :( .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani je svakinjo, ko sva se vračala z dirke v Domžalah (vsak s svojim motorjem), med Brnikom in brniškim letališčem, poškropil kmet z gnojevko, ko je ravno ob cesti obračal z vklopljeno cisterno :( .

:lol: Tale izkušnja pa ni bila prijetna. Vem, da ni smešno, samo ne morem si pomagat, da se ne bi nasmejal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani je svakinjo, ko sva se vračala z dirke v Domžalah (vsak s svojim motorjem), med Brnikom in brniškim letališčem, poškropil kmet z gnojevko, ko je ravno ob cesti obračal z vklopljeno cisterno :( .

eheh....... BTDT. :rolleyes: je traktorist mastno placal........ ciscenje mene & motorja IN cestisca + kazen.

takrat ni bilo niti najmanj prijetno (zgodilo se je 150 m od doma!),sedaj je ze vsaj malo smesno.

sam´ kaj to smrdiiiiiiiiiii!!!!!!! :blink: :( <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ze vidis ti pri sahu sport? Drugace me pa nisi razumel - jaz bi imel motor tudi da bi se malo zdivjal. Na javnih cestah je to nevarno za voznika in ostale. Vozit 90km/h na cestaku je precej brez veze, ne? Je lepo, samo hudic ko se tam visje zacne vse dogajati ;)

Kot je Bladzo rekel - "Z enduro imas Grobnik v vsaki hosti." ...

Cyc, zdivjaj se ti z biciklom, boš veliko prišparal. Sicer se boš pa tudi z enduro moral kdaj pa kdaj po cesti zapeljat do prvega "Grobnika", tu je pa v primerih, ki jih navajamo v tej temi, vseeno, koliko se pelješ in s čim.

BTW: Na cestaku vozit 60 je lahko užitek, če ga znaš izkoristit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc, zdivjaj se ti z biciklom, boš veliko prišparal.

Ampak to mi pa cisto nic vec ne disi ... ;)

Sicer se boš pa tudi z enduro moral kdaj pa kdaj po cesti zapeljat do prvega "Grobnika", tu je pa v primerih, ki jih navajamo v tej temi, vseeno, koliko se pelješ in s čim.

Drzi :)

BTW: Na cestaku vozit 60 je lahko užitek, če ga znaš izkoristit.

Tudi res, ampak potrebujes ovinke, ravno pravi asfalt in cim manj kamikaz z nasprotne strani ;) Ne saj - ne me narobe razumet. Voznja je uzitek, ne glede na hitrost ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je Bladzo rekel - "Z enduro imas Grobnik v vsaki hosti." ...

In to za Bladzota sigurno bolj drzi kot zate. Pa brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to za Bladzota sigurno bolj drzi kot zate. Pa brez zamere.

Manj ne more, glede na to da motorja nimam, se ti ne zdi? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bila Honda, ampak Renault Me(ne)gane.....temu mulcu bi hladnokrvno čelado na glavi razbila...ampak je škoda čelade....ko sem poslušala njegove komentarje, kak ga boli k**** in podobno, češ da si motoristi to itak zaslužijo, moraš postat agresiven! Komaj sem se vzdržala :angry:

Uti pravilno si naredila, ko si se vzdrzala (tako v javnosti mislim, tip si vsekakor zasluzi, da bi do konca zivljenja jedel po slamici).

Naj ti bo v tolazbo sledece: mulo je povzrocil prometno nesreco, kriv je bil on! Poskodovani motorist bo dobil kupon. Tako bo dobil povrnjen denar za skodo na motorju. Ce pa bo pameten, bo stopil se k odvetniku in bo terjal zavarovalnico za odskodnino za poskodbe. Moj prijatelj je imel tudi nesreco - z motorjem v avto, ki ga je izsilil in je sedaj v govoru okoli 3 mio odskodnine, pa ni imel nobenega zloma!

Zavarovalnica bo poskodovanemu motoristu sicer izplacala bajne pare za odskodnino. AMAPAK sedaj sledi navaznejse. Mulc je prometno nesreco povzrocil namerno (to je izjavil pred pricami) in zaradi tega bo zavarovalnica terjala skodo od mulca in to z zakonitimi obrestmi. Lahko se ti vsedejo na 2/3 osebnega dohodka, lahko mu zaplenijo premozenje. Ce pa se ni v sluzbi, bodo pa cakali, da se mulc zaposli in se mu bodo potem vsedli na osebni dohodek.

Ti si le dobro zapomni kje in kdaj se je mulc hvalil, da je nesreco povzrocil namerno. Mogoce te celo poklicejo za price...

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z mojim pa sva včeraj v Ribnici doživela en manjši šok. Zapeljeva na parking pri hotelu, ko naenkrat ena "baba" s cliom vzvratno. Še dobro da je moj mal po gasu tko, da je zadela le zadnji del motorja (beri torbo). Na srečo je falila mojo nogo. Posledice: zvit nosilec torbe, smerokaz, srce u gatah. :( Pol je pa tela baba še odpeljat. :angry: No ma je bil tam en motorist s sopotnico, pa je babo kar pošteno "napizdu", da je tkoj parkirala. :D (če se bo komu pohvalu - naj pokliče, častimo pivo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!