Skoči na vsebino

Alien Intruders


Pervy

Priporočene objave

Pupa.Dule bo sigurn tam, saj kot kaže gre na vse zbore, pa še predsednik je bil. Tud v Škofji Loki na Freisingih so ga videl. Sam pa sem bil na Hells Angels na Češkem (preberi avgustovski MOTORIST), pa sem se čist dober počutil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Pupa, ampak ne gledajo osebo, ampak klub. Jurca je pa poglavje zase. Tud men je žal teh fantov, da imajo takega presidenta.

AK a si bil zraven? Če je to res, se bo marsi kdo oddahnil. Sicer je pa SLO majhna. Hvala bogu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj cca 11.00h prispela in se s presidentom in druscino odpeljala na en krog do Lenarta, potem pa nazaj domov. Sva hotela na LET 3 pa ni bilo casa.

badfreek

rock till you drop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz sem prisel komaj okoli 17.00 tako da se ocitno nismo mogli videt. pa drugic.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

sva se videla s pervyjem.bil se kdo tam?

------

anything anytime anywhere

Js sem bla tut tam. Sam sem prišla šele v soboto okrog sedmih, prej smo se še mal pelal naokol.

Sam zakaj sam jst nisem vidla LET 3 od zadaj pa z nagobčniki?

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila v petek. Precej dolgcajt, malo folka. Edino eni metalci iz Ljutomera (se ne spomnim vec imena) so nekoliko popravili vtis.

V soboto sem bila na trgatvi!!!!!! na stajerskem koncu in predcasno usla, tako da sva s frendico prisle ravno na moto igre. Ljudi je bilo precej ( baje vec kot lani ), muzika tudi se kar za prezivet ( Ze videni LET3 in predvidljivi OKO - ampak za zurat ravno prav ). Bilo je pa tudi nekaj scen za pocit od smeha - v kratkem posljem kako fotko - me ze zvija

Pozdrav, LuCy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!