Skoči na vsebino

MOTOR in OTROK


marem

Priporočene objave

Sicer še ne pričakujeva a me vseeno zanima mnenje starejših izkušenejših parov, ki imajo otroka(ali več) in motor, kako se to kombinira?? Zdi se mi da se življenje motorista(motoristke) hudo spremeni z prihodom otroka, saj je veliko število prometnih nesreč, stvar na katero potem drugače gledaš, ko imaš še eno odgovornost več! No to je samo moje mnenje prosil bi še za vaše!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

--off topic--

"Universal-Kindersitz. Für Motorräder und Roller - geeignet für Kinder von ca. 2 1/2 bis 8 Jahren (14 bis 30 kg). TÜV-geprüft, keine Eintragung erforderlich. Sicher und bequem. Blitzschnelle, einfache Montage. Diebstahlgesichert durch Sitzbankverriegelung. Witterungsbeständig. Made In Germany! Lieferbar in 2 Grössen: 1.) Für Roller und Motorräder mit einem Sitzbankumfang bis 95 cm - Best.Nr. 10008400. 2.) Für Big-Roller und Big-Motorräder mit einem Sitzbankumfang ab 95 cm

10008400-01_280_DET_FR.JPG10008400-01_280_FR.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No meni to ravno ne sede... met majhnega otroka in motor <_< sicer pa vsak kakor hoče ... sosed je ravnokar dobil sineka, pa si je kupil za darilo CBR-ko in se vsul ... ful frajer ni kaj :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No meni to ravno ne sede... met majhnega otroka in motor <_< sicer pa vsak kakor hoče ... sosed je ravnokar dobil sineka, pa si je kupil za darilo CBR-ko in se vsul ... ful frajer ni kaj :ph34r:

Sej tako darilo bi si tudi jaz kupil, sam ne bi se usul...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sosed je ravnokar dobil sineka, pa si je kupil za darilo CBR-ko in se vsul...

...eeem, seb je kupu motor ker je dubu sineka :blink: ta bo dobr fotr ...ko bo odrastu :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj brader se je ful veseliu, pa šparu za nouga motorja, de bi se mal skp fural, pol je pa frocka dobu, si je pa ornk auto kupu, na motorja pa pozabu - al zarad odgovornosti al zarad česa druzga pa ne vem.

Če mu zdej motorja omenm, prau brez veze! (aja pa še to, prej je meu skos motorje...)

Saus, pa fajn se odloč, jst mislem de je treba poskrbet za froceka in svoj užitek, res pa je da večdnevni zbori skor de odpadejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kaj pa takole???

s5.jpg

tud tako varianto sm že 1x vidu pa se mi ne zdi slaba rešitev, sam celo familijo tkole rizkirat... NEVEM NEVEM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan izi, ti pa verjetno že razmišljaš v tej smeri, ampak guzzi je pa le guzzi, s prikolico ali brez :D tudi otrok not paše :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kaj pa takole???

s5.jpg

tud tako varianto sm že 1x vidu pa se mi ne zdi slaba rešitev, sam celo familijo tkole rizkirat... NEVEM NEVEM

...hmm, men se pa to zdi slaba rešitev :huh:

Krajše solo fure (tvoje in ženine) so stvar dogovora tebe in tvoje žene (tukaj so resnici na ljubo ženske malo več prikrajšane...dojenje pa to), če pa gledaš fure v dvoje z ženo: prvo leto odpadejo fure daljše od recimo 2ur, po dveh letih pa lahko šibneta na celodnevne izlete in je otrok pri babici, sploh če je že navajen vrtca, večdnevna potepanja pa pridejo na vrsto še kako leto dve kasneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kaj pa takole???

s5.jpg

tud tako varianto sm že 1x vidu pa se mi ne zdi slaba rešitev, sam celo familijo tkole rizkirat... NEVEM NEVEM

...hmm, men se pa to zdi slaba rešitev :huh:

Krajše solo fure (tvoje in ženine) so stvar dogovora tebe in tvoje žene (tukaj so resnici na ljubo ženske malo več prikrajšane...dojenje pa to), če pa gledaš fure v dvoje z ženo: prvo leto odpadejo fure daljše od recimo 2ur, po dveh letih pa lahko šibneta na celodnevne izlete in je otrok pri babici, sploh če je že navajen vrtca, večdnevna potepanja pa pridejo na vrsto še kako leto dve kasneje.

govoriš iz lastnih izkušenj ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hmm, men se pa to zdi slaba rešitev :huh:

Krajše solo fure (tvoje in ženine) so stvar dogovora tebe in tvoje žene (tukaj so resnici na ljubo ženske malo več prikrajšane...dojenje pa to), če pa gledaš fure v dvoje z ženo: prvo leto odpadejo fure daljše od recimo 2ur, po dveh letih pa lahko šibneta na celodnevne izlete in je otrok pri babici, sploh če je že navajen vrtca, večdnevna potepanja pa pridejo na vrsto še kako leto dve kasneje.

govoriš iz lastnih izkušenj ???

...ne, jest v zgornjem odstavku občasno igram vlogo "babice" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor - žena - mularija - odgovornost?

Ma kombinacija za živce požrt, če se hočeš sekirat.

Če pa hočeš bit ziher pa varen narediš nasledno kombinacijo:

Pojstla z debelim kovtrom pod bangerjem - dovolj pižam - no wife - no pets - no children. Pa vremensko redno spremljat!

Ja, ok, dve skrajnosti!

Jaz pravim takole. Baba pa otroc gor al pa dol, na motorju je treba pamet met. Kljub temu se pa trapastim situacijam ni moč ogniti v današnjih časih na teh cestah sploh pa pr taki hrani! Ko peljem Lady HHV sem sicer še za odtenek previdnejši (no ja, poskušam biti) ampak, da bi pa premišljal tako kot oni ki si s celo familjo ne upajo na en avijon, ne to pa ne!

Je pa zdravilno, da preden greš na furo, deco poljubiš in z mislijo nanjo varno pelješ in prideš cel domov.

Se pa čudim temu insertu zgoraj o otroških sedežih na motorju (čeprav sem enkrat to že zasledil) in dopisu ki govori o starosti 8 let. Pri nas mulca pod 12 let ne smeš na moped naložit. Ali imajo švabi to kaj drugače, mogoče celo Evropa na sploh? Si lahko pri nas obetamo spremembo? Tak zic bi koj kupil, pa ta malega na krajše furce s sabo vzel. Jasno bi rabil še ostalo opremo s čelado pod prvo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alter, a češ reč, da je tole šele v razvoju, prototipni model?

Ah ja, naši so čist drgačni, pred leti smo jih dal na ON, pa še zmeri tuljo. :( :(

Tistega knofa za prajne pa sploh ne najdem. Bi šel nove delat, ko se umažejo, pa se ne izide. :( :(

Ma to je tako, ko šparamo, pa jih kar sami doma skup pacamo! :blink: :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pa narest, če ata in mama motor vozita? En z motorjem, en z avtom in frocom in vso pripadajočo kramo, pa na vsake 2 uri se menjava (razen pri dojenju)??!!?? :P ;) :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pa narest, če ata in mama motor vozita? En z motorjem, en z avtom in frocom in vso pripadajočo kramo, pa na vsake 2 uri se menjava (razen pri dojenju)??!!??

...lan polet ko sm se vračal z morja sem podobno zadevo vidu na OMVju pred portorožem... tipo se je fural na motorju V-ROD za njem pa žena v zlatopeščenem A4 avantu in mislm da z kindersatz-om zadej ...sam se nista zamenala :D vsaj na tej pumpi ne :huh:

...aja pa slovenske rekistracije so ble, a je morda ta as med nami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja midva bova mogla še mal posteljnih vežb imet, da bo mali kričač na svet prišel, potem pa se bomo naprej menil. Me je pa zgolj zanimal, ker vem, da bi moj štrajku, če bi mu prepovedala motor met, jaz pa tud ne bi rada čiso z vaje prišla. Moji matki se pa že čist meša, ker otroc pa motorji pa....... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pa narest, če ata in mama motor vozita? En z motorjem, en z avtom in frocom in vso pripadajočo kramo, pa na vsake 2 uri se menjava (razen pri dojenju)??!!??

...lan polet ko sm se vračal z morja sem podobno zadevo vidu na OMVju pred portorožem... tipo se je fural na motorju V-ROD za njem pa žena v zlatopeščenem A4 avantu in mislm da z kindersatz-om zadej ...sam se nista zamenala :D vsaj na tej pumpi ne :huh:

...aja pa slovenske rekistracije so ble, a je morda ta as med nami?

Ahm ja, to je pa tisto "Kontrola mora bit!".

Nkol ne veš, kam bi dec sicer lohk zaviu. Bol je zraven jet, pa špegat. Dec pa lohka upa, da se bo naveličala. Zamanj!! :P :P ;) :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja midva bova mogla še mal posteljnih vežb imet, da bo mali kričač na svet prišel, potem pa se bomo naprej menil. Me je pa zgolj zanimal, ker vem, da bi moj štrajku, če bi mu prepovedala motor met, ...

A pr vežbah bi štrajku??? Ja to se pa da pumagat!

Ti sam rec, nas je polhn pehar dobrosrčnih tlele. ;) :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pr vežbah bi štrajku??? Ja to se pa da pumagat!

Ti sam rec, nas je polhn pehar dobrosrčnih tlele. ;) :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le bodite produktivni, nam ostalim ne bo treba ... pa še obremenjevali se naumo al prodat motor al ne B) :rolleyes: :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otroček je že celih 6 let, tašča mal pomerka, tamal pa že dnar za motor špara :D

Je že zdaj navdušen nad motoristi in motorji. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le bodite produktivni, nam ostalim ne bo treba ... pa še obremenjevali se naumo al prodat motor al ne  B)  :rolleyes:  :P  :D

točno! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le bodite produktivni, nam ostalim ne bo treba ... pa še obremenjevali se naumo al prodat motor al ne  B)  :rolleyes:  :P  :D

točno! :D

Jao, jao,

ko boste pa stare 40, vas bo pa zvilo in bomo spet šli na referendum za pravico do umetne oploditve z neznancem.

Jok brate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!