Skoči na vsebino

MOTOR in OTROK


marem

Priporočene objave

Le bodite produktivni, nam ostalim ne bo treba ... pa še obremenjevali se naumo al prodat motor al ne  B)  :rolleyes:  :P  :D

točno! :D

Jao, jao,

ko boste pa stare 40, vas bo pa zvilo in bomo spet šli na referendum za pravico do umetne oploditve z neznancem.

Jok brate.

Ne, posvojila bom 18 letnega mulata :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da ti da froc mau za mislt! Je pa res da je pol zelo težko imet motor za celodnevne ali pa celo večdnevne ture! Ne vidm pa problema v tem, da se z motorjem v službo peleš al pa da z ženo oz. materjo tvojega otroka :blink: kdaj pa kdaj skočiš na prisojno stran! zakuga mamo pa babice :rolleyes: B)

Je pa odgovornost in pomembnost, da prideš ceu domov velik, velik večja! :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, moj edini problem je pa sedaj ta, da moram hčerki plačat izpit, motor sem ji pa že kupil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, moj edini problem je pa sedaj ta, da moram hčerki plačat izpit, motor sem ji pa že kupil.

V kateri trgovini prodajajo take fotre :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, moj edini problem je pa sedaj ta, da moram hčerki plačat izpit, motor sem ji pa že kupil.

V kateri trgovini prodajajo take fotre :blink:

...upam da so pr jankoviču v akciji ;) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, moj edini problem je pa sedaj ta, da moram hčerki plačat izpit, motor sem ji pa že kupil.

V kateri trgovini prodajajo take fotre :blink:

...upam da so pr jankoviču v akciji ;) :)

Jih je že zmanjkal. Nehal so jih delat. :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jih je že zmanjkal. Nehal so jih delat. :P :P :P

Se ena akcijska ponudba za katero so vedeli le dobro obvesceni zaprti krogi ljudi :rolleyes: <_< ;) :lol: :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

--off topic--

10008400-01_280_FR.JPG

Odlicna stvar! ;)

Noro lepa in uporabna :)

Sevedi mislm na Yamaho :D B)

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kok te daje motorizem, bi jaz rekla. Sama imam eno leto staro hčer in pol leta star motor. Res, da imava zdaj skupaj z očetom mojega otroka samo en motor ( ampak to zaradi lopovov) in se voziva zdaj en zdaj drug, skupaj pa res malo, ker noben ne uživa sedet zadaj. Letos smo šli na morje en z motorjem, dva z avtom ( na motorju sva se menjala). Star motor sem prodala tik preden sem rodila, ker sem že imela v mislih tega, ki ga imam zdaj. Vozim se veliko manj ampak, ko si vzamem čas pa res uživam. Očitno imam to v krvi in me nič ne premakne. Tudi na zbore ne hodim več ( no na enga bom še šla letos). Torej stvar človeka...

Popravljeno . Popravil Furija
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kok te daje motorizem, bi jaz rekla. Sama imam eno leto staro hčer in pol leta star motor. Res, da imava zdaj skupaj z očetom mojega otroka samo en motor ( ampak to zaradi lopovov) in se voziva zdaj en zdaj drug, skupaj pa res malo, ker noben ne uživa sedet zadaj. Letos smo šli na morje en z motorjem, dva z avtom ( na motorju sva se menjala). Star motor sem prodala tik preden sem rodila, ker sem že imela v mislih tega, ki ga imam zdaj. Vozim se veliko manj ampak, ko si vzamem čas pa res uživam. Očitno imam to v krvi in me nič ne premakne. Tudi na zbore ne hodim več ( no na enga bom še šla letos). Torej stvar človeka...

Lepo, lepo.

In potem dete raste, zraste čez tvojo glavo (v fizičnem smislu) in se ata čisto razneži in detetu kupi motor, mama motoristka pa primakne za izpit. Stare mame in in stare atate našuntamo, da za RD dajo solde za nakup motoristične opreme. In potem dete vozimo na pašo ter cvikamo kot pes, da ga ne bo kdo pometel s ceste pred našimi očmi. In čakamo trenutek, ko se nam bo zazdelo, da je dete toliko samoodgovorno, da se bo z motorjem peljalo samo(stojno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceco, kok dolg te že nisem brala :D , ti in tvoja ironija :o , ah sej paše :D .

BTW tamala ma že motor, ampak če ga nebo povohala ne bomo jokal, če pa bo motoristka pa se tud ne bomo na trapalnice metal, k vidim, da je motorizem ena droga k te čist zasvoji. :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Furja, ni ironija. To je pri nas doma čisto res.

Z Lady sva imela precej dolgo debato na temo motor za najstnika, ker je mladenič zdeklarirl, da bi tudi on bil motorist. Ugotovila sva, da imamo pravzaprav vsi trije srečo. Mladenič, ki nima starcev, ki bi mu zadevo prepovedala "en general" zato, ker stvari ne poznata in midva, ki na tak način ohranjava podaljšani in neposrednejši stik z najstnikom. Pa še enega reda in samodiscipline se človek navadi, če je "ta pravi" motorist. Tega pa najstnikom kronično primanjkuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kateri trgovini prodajajo take fotre :blink:

...upam da so pr jankoviču v akciji ;) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj, ko si dal še podnapise, nimam kej rečt. Meni so se od nekdaj utikali v mojo strast samo tisti, ki pojma nimajo o tem in fajn je če bo tamala zato, ker ji bova znala kaj povedati o tem. Tule se spomnim na najbolj trapasto izjavo v zvezi s tem, ki sem jo dobila: da otroku ne želiš nič dobrega če mu kupiš motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Ja in če najina ne bo motoristka, a misliš, da bo moj kaj podvomil?

:D

Bom ti dal primer. Moj skoraj sosed in mehanik je strasten motorist od malih nog. Z ženo sta pred tremi leti ugotovila, da se ne spodobi peljat na zadnjem zicu MV Aguste, pa je Lady šla delat izpit, naredila učno dobo s ta malim motorjem in se danes vozi s primerno športnim 600 takom. Vozita se pa skoraj vedno skupaj. Imata enako starega sina, kot najin, ki pa motorjev ne šmirgla uopšte sploh. O kakšnem prepiranju okrog genov dedeta nisem nič slišal.

BTW: njuno dete je baje izjavilo, da bo nekoč imel Ferrarija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jih je že zmanjkal. Nehal so jih delat. :P  :P  :P

..ampak delamo pa še... :P

Se sprasujem kdaj bo na vrsti generalka - servis potreben :rolleyes: :D

Ocala, novi kolki, kriz, lasje,.... :P

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se sprasujem kdaj bo na vrsti generalka - servis potreben :rolleyes: :D

Ocala, novi kolki, kriz, lasje,.... :P

Očala: da.

Novi kolki: ne še.

Križ: spomladi.

Lasje: ah, izpadajo zaradi uporabe čelade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule se spomnim na najbolj trapasto izjavo v zvezi s tem, ki sem jo dobila: da otroku ne želiš nič dobrega če mu kupiš motor.

Se mi zdi, da mulcu najlažje sam pokažeš kaj je prav in kako se varno vozi in bo tako precej manj verjetnosti, da bo bezljal po cesti in traparije počel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že sama ideja nekomu pokazat kaj je prav in kaj ne, se mi zdi težka. Zdej pa nekomu dopovedat kako naj se vozi z motorjem, če se že misli, nevem kaj pa so vam vaši starši govorili.....po zadni nikoli v 1 ampak samo u 2 :blink: :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že sama ideja nekomu pokazat kaj je prav in kaj ne, se mi zdi težka. Zdej pa nekomu dopovedat kako naj se vozi z motorjem, če se že misli, nevem kaj pa so vam vaši starši govorili.....po zadni nikoli v 1 ampak samo u 2 :blink: :blink: :blink:

Res je, izvedba je še težja. Mislim pa, da je potreben drill osnovnih veščin preživetja, ker pride v podzavest. Moralno pridiganje se niti ne posluša, kaj šele, da bi kaj zaleglo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najina otroka pa (na moje veselje) nista motoristična navdušenca, zato pri nas po novem zgleda pot na morje in z morja takole: otroka, prtljaga in pes z avtom, mami in oči pa z motorčkom. In ker gresta mami in oči po daljši, ovinkasti poti, otroka, pes in prtljaga pa po AC, je rezultat, ko prideva domov: že v hišo znošena prtljaga, ena runda perila se že suši, druga se pere .... :D :D :D , le kosilo se pa še ne zna kuhati :( . Super, vam rečem! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!