Skoči na vsebino

Pravni nasvet...NUJNO!!


FLAYO

Priporočene objave

No zdej sem nazaj v Ljubljani na rehabilitaciji...upam na uspesno odpravo bohinjskega sindroma :)

Ja bom pa sel po tisto voznisko no...samo mam obcutek, da ko bomo uradno v Evropi lahko pricakujem spet nov design potrdil o opravljenem vozniskem izpitu...itn.

flayo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne samo to. Tablice bomo tudi menjali!!!

Potem je pa najbolje, da registracijo ali dve izpustite, itak bodo druge tablice :P :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne samo to. Tablice bomo tudi menjali!!!

Potem je pa najbolje, da registracijo ali dve izpustite, itak bodo druge tablice :P :P ;)

Izjava dneva, ni kaj. Bravo cyc!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne samo to. Tablice bomo tudi menjali!!!

Potem je pa najbolje, da registracijo ali dve izpustite, itak bodo druge tablice :P :P ;)

Ni cist tko...tablce mam vsako leto iste...samo za podaljsanje moram placat...kar je se bolj grozno, ce tko pogledam...:D

Placas da ne dobis nic novega...ja bom pa res sel po novo voznisko :)

flayo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Placas da ne dobis nic novega...ja bom pa res sel po novo voznisko :)

flayo

Pejt se še slikat prej, da ne bo slučajno spet kekšnemu kej v nos šlo!

Slikca iz srednje šole ne vela več!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a se ti da v parih stavkih napisat kaj si ušpiču...

Pero, to ni važno.

...nisem reku da je važno, ampak ponavadi se na forumu menja dobre in slabe izkušnje na cesti ...znajo komu pridet prav :huh:

Ne bi o tem...

...ok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dave ima cisto prav.Pojdi in naredi novo voznisko in izkoristi prijaznost zavarovalnice,ce so te prosili za novo voznisko.

Jaz sem staro voznisko izgubil in sem sel naredit novo,pa mi ni bilo treba pisati nobene vloge,ker je administratorka sama videla,da je doba dveh let ze pretekla in mi je natisnila VD brez omejitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kukar je men znano lahk sam neseš tastaro vozniško ke pa ti sam črtajo omejitev, napišejo neomejeno poštemplajo in je. Misnem de je nikaj cenej kot če ti delajo novo vozniško.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kukar je men znano lahk sam neseš tastaro vozniško ke pa ti sam črtajo omejitev, napišejo neomejeno poštemplajo in je. Misnem de je nikaj cenej kot če ti delajo novo vozniško.

Meni so to storili brezplačno-

v Medvodah !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kukar je men znano lahk sam neseš tastaro vozniško ke pa ti sam črtajo omejitev, napišejo neomejeno poštemplajo in je. Misnem de je nikaj cenej kot če ti delajo novo vozniško.

Meni so to storili brezplačno-

v Medvodah !

Tud sam sem slisal da so v Medvodah super kar se teh stvari tice...grem kar tja...

flayo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FLAYO, si zrihtal voznisko, kaj pravi zavarovalnica?

Vrabčka pozimi zebe. Ker začne zmrzovati, vpije: "Rešite me!" Pride mimo krava in ga poserje. Vrabčku je sedaj toplo, se opomore. Toda drek je le drek, zato prične vpiti: "Na pomoč, v dreku sem!" Pride mimo lisica, ga očisti in pohrusta.

Nauki te zgodbice so:

1. Ni vsak, ki te spravi v drek, sovražnik.

2. Ni vsak, ki te iz dreka spravi, prijaelj.

3. Če pa si že v dreku, bodi tiho!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sicer ta tema ne govori ravno o tem kar me muči, ampak je po naslovu nekako najbližje mojemu problemu (nočem pa odpirati nove teme, vem pa tudi, da se je o podobnih stvareh že pisalo, samo že pred zelo dolgo časa).

Nekateri se boste verjetno še spomnili, da so mi pred kakšnim letom in pol ukradli motor, ki sem ga potem s pomočjo Motosvetovcev tudi dobil nazaj :D . Sedaj sem pa za 15.9. dobil vabilo na zaslišanje in ker imam s tem že nekaj izkušenj (za kroslo so mi dali ponarejene DEM), vem da te na zaslišanju vprašajo tudi o tem, ali boš povrnitev škode uveljavljal iz kazenske sodbe, ali se boš odločil za civilno tožbo. Razlika je v tem, da iz uradnega postopka lahko zahtevaš samo dejansko materjalno škodo, kar je bilo pri krosli zelo enostavno, saj se je točno vedelo koliko ponarejenih mark so mi dali in če bom to dobil kdaj nazaj bom čisto zadovoljen. Pri AT je pa stvar bolj zakomplicirana, saj nekaterih stvari nisem dobil nazaj (kovček, usnjeni kombinezon, kompletna dežna oprema...), nekatere stvari so bile poškodovane (ključavnice, potovalni računalnik, rezervar - od snemanja pokrovčka...), nekatere pa zaradi kar precej prevoženih kilometrov v času, ko mi je bil motor ukraden potrebne zamenjave (olje, filtri, verižniki, veriga...), za nič od tega pa nimam računov.

Glede na vse skupaj razmišljam o civilni tožbi, vendar pa bi pred tem rad pravni nasvet. Priporočajte mi, na koga naj se obrnem. Za tožbo sem pripravljen vložiti nekaj denarja (vendar ne več od kakšnih 200k sit) ne glede na končni rezultat, saj se mi gre bolj za princip kot denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- sodišče ne sme samo začeti postopka, čakati mora na pobudo ( državni

tožilec, zasebne tožbe ),

- če gre za civilno tožbo se imenuje tak predlog tožba, če gre za

kazenske zadeve, prične sodišče razpravljati in soditi na podlagi

obtožnice, ki jo vloži DT, če gre za KD, ki se preganja po uradni

dolžnosti, sicer pa na podlagi zasebne tožbe tistega, ki je bil z KD

prizadet

ker bo verjetno tožba dobljena, bo tudi vložen znesek povrnjen

upam, da imaš kakšne slike motorja z dodatno opremo, vsaj nekaj dokazil o obstoju zadev

pri odvetniku bi ti svetoval tako; že prvi obisk te bo koštal recimo 20.000 sit, zato bodi pripravljen z vsemi možnimi dokumenti, informacijami, da ne boš z preveč obiski izgubljal preveč časa/denarja, pri njemu se pozanimaj o prednosti katere od tožb

vsak predlaga odvetnika, ki je njemu rešil kako zadevo, zato ti jaz predlagam Barbaro Menart Senica na Komenskega ?? ulici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

...če nisi doma v zavarovalniških vodah si najdi zavarvalniškega odvetnika, v taki situaciji nisem bil, ti pa iz izkušenj lahko priporočam odvetnika Zlatko Lipej, ki se ukvarja sam z zavarovalnicami in je v tem Mojster z velikm M. Dobesedno so se pr triglavu ustrašl ko sm povedu koga mam za odvetnika, mislm da je on včasih delal za zavarovalnice pol je šou pa privat tko da pozna vse trike. Pokliči in se zmeni za informativni sestanek glede stroškov ki bi nastali če bi te on zastopal, mislim da je tak sestanek zastonj.

lp :) držim pesti ...poročaj

Lipej Zlatko

Cesta ob Sori 11

(01) 361 66 00

1215 Medvode

Tak sestanek je daleč od "zastonj"..... KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Tak sestanek je daleč od "zastonj"..... KLIK

Mene je Zlatko Lipej na suh nategnu. Ko sem tole prebral sem pa mal poguglu. Zlatko Lipej je taprau! Car!

http://www.mobisux.com/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3203885

http://med.over.net/forum5/read.php?151,6248727

Zlatko Lipej odvetnik iz Medvod. Če vas ne bo zavarovalnca nategnla vas bo on sgurno! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

...če nisi doma v zavarovalniških vodah si najdi zavarvalniškega odvetnika, v taki situaciji nisem bil, ti pa iz izkušenj lahko priporočam odvetnika Zlatko Lipej, ki se ukvarja sam z zavarovalnicami in je v tem Mojster z velikm M. Dobesedno so se pr triglavu ustrašl ko sm povedu koga mam za odvetnika, mislm da je on včasih delal za zavarovalnice pol je šou pa privat tko da pozna vse trike. Pokliči in se zmeni za informativni sestanek glede stroškov ki bi nastali če bi te on zastopal, mislim da je tak sestanek zastonj.

lp :) držim pesti ...poročaj

Lipej Zlatko

Cesta ob Sori 11

(01) 361 66 00

1215 Medvode

Tak sestanek je daleč od "zastonj"..... KLIK

Zlatko Lipej se takole reklamira po forumih. Mojster z velikim M. Haha, ta je pa dobra.

Mojster okrog prinašanja lastnih strank, z velikim M!

Moja izkušnja:

Odvetnik Zlatko Lipej je navaden tat. Zavestno krade lastnim strankam, tudi mene je poskusil okrasti, samo jaz se nisem pustila.

Najprej je vse dobil plačano od zavarovalnice, meni pa je to seveda pozabil povedat. Ko je prišla odškodnina na njegov račun je pa naumil, da je nekje 20 % za njega in ostalo zame.

Ko je ugotovil, da ne bo šlo skozi, je pa začel jecljat in nekaj mencat in na koncu poskusil krivdo pripisati sodišču je rekel, da je sodba nejasno napisana. Zanimivo, da se meni in sodnici ni zdela popolnoma nič nejasna. Mogoče pa ima advokat Lipej Zlatko iz Medvod težave z razumevanjem teksta, je pa čudno, da ga očitno vedno razume tako, da vzame on več in stranka dobi manj.

Vsi so krivi samo Zlatko ne, še manj njegovi lepljivi prsti. Sramota za Rotary klub Medvode, katerega član je, sramota. K njemu vsekakor ne grem več in tudi drugim močno odsvetujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!