Skoči na vsebino

LJ-Sorica-Bohinj-pa nazaj


barkafe

Priporočene objave

Prejšnji petek sem popoldne šel v Bohinj po omenjeni poti in je bilo super (malo prometa) sploh pa ker so (če še ne veste) iz Bohinjske Bistrice na Sorico položili čisto nov asfalt in je tisri del poti res majka. Pot iz Železnikov na Sorico pa je bolj žalostna ker so deli ceste s takimi luknami, da glava boli.

Če pa bodo tud ta drug del kmalu zasfaltirali potem bo pa sploh ful dobra pot.

Pa še ribce sem dobil v Bohinju (zlatovščice?) in je blo vse skupi krasno. :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji petek sem popoldne šel v Bohinj po omenjeni poti in je bilo super (malo prometa) sploh pa ker so (če še ne veste) iz Bohinjske Bistrice na Sorico položili čisto nov asfalt in je tisri del poti res majka. Pot iz Železnikov na Sorico pa je bolj žalostna ker so deli ceste s takimi luknami, da glava boli.

Če pa bodo tud ta drug del kmalu zasfaltirali potem bo pa sploh ful dobra pot.

Pa še ribce sem dobil v Bohinju (zlatovščice?) in je blo vse skupi krasno. :D :D :D

Tosepadobrosliši. <_< A se da cesto prevozit s cestnim motorjem (ER5)?

Bi se prav prilegla alternativna pot do Bohinja, ne pa to dolgočasno vozakanje po gorenjki....

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

* seveda, jaz mam zr7

* sam res ne ubupat po unih luknah, jaz sem si rekel matr če ne bi bil zmenjen v Bohinju da se bom kar obrnil pa se k sreči nisem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

* seveda, jaz mam zr7

* sam res ne ubupat po unih luknah, jaz sem si rekel matr če ne bi bil zmenjen v Bohinju da se bom kar obrnil pa se k sreči nisem :)

tistim luknam se da izognit tko da greš od Železnikov naprej do Petrovega Brda in potem na Sorico, je nekaj km več ampak zato nov asflalt, veliko ovinkov in skor nič prometa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si pa že na petrovem brdu se ti pa bl splača na tolmin usekat pol pa na vršič pa tko naprej :D :D

Barkafe

Pol si se pa mimo mene pelu sam me ni bilo doma 14 dni ( delavni dopust smo zidal prov na velko )

Popravljeno . Popravil Blade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

* seveda, jaz mam zr7

* sam res ne ubupat po unih luknah, jaz sem si rekel matr če ne bi bil zmenjen v Bohinju da se bom kar obrnil pa se k sreči nisem :)

tistim luknam se da izognit tko da greš od Železnikov naprej do Petrovega Brda in potem na Sorico, je nekaj km več ampak zato nov asflalt, veliko ovinkov in skor nič prometa

* hvala, če bom še kdaj povabljen na ribice v Boh (upam da) bom pa definitivno šel po tej varianti

*Blade luštn konc je un, se kar pogosto vozim (2 nedelji zapored) tam - včeraj sem šel pa v Tolmin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko leto sva se s kolegom vračala iz Bohinja in sva užgala proti Sorici čez Soriško planino a sva falila cesto in se peljala 20km po makedamu in prišla ven malo pred Škofjo loko...bila sva bela kot peka... :angry: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo, bravo, bravo!

Tole bom pa tudi jaz enkrat v kratkem zvozil. Že nekaj časa nisem šel tam čez, če je pa zdaj nov asfalt, bo pa majka. Bom eno solorajdersko tam čez vžgal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko leto sva se s kolegom vračala iz Bohinja in sva užgala proti Sorici čez Soriško planino a sva falila cesto in se peljala 20km po makedamu in prišla ven malo pred Škofjo loko...bila sva bela kot peka... :angry: :D

Sem ravno hotel rečt, da je ta makadamska cesta meni najboljša pot do Bohinja... zaaakon :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko leto sva se s kolegom vračala iz Bohinja in sva užgala proti Sorici čez Soriško planino a sva falila cesto in se peljala 20km po makedamu in prišla ven malo pred Škofjo loko...bila sva bela kot peka... :angry: :D

:-))

tisto pa ni soriška planina.

mislim ( nisem pa čist siguren) da je tista cesta označena kr kot "gozdna cesta" je pa luštna za kako endurco ampak iz Železnikov gor proti Bohinju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz Bohinja in sva užgala proti Sorici čez Soriško planino a sva falila cesto in se peljala 20km po makedamu in prišla ven malo pred Škofjo loko

Mogoče "Jelovica"

Popravljeno . Popravil Blade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko leto sva se s kolegom vračala iz Bohinja in sva užgala proti Sorici čez Soriško planino a sva falila cesto in se peljala 20km po makedamu in prišla ven malo pred Škofjo loko...bila sva bela kot peka... :angry: :D

Ma je napisano čisto pravilno. Iz Bohinja se gre proti Sorici (vas) preko Soriške planine. Če pa nekje na pol poti med Nemškim rovtom in Soriško planino zaviješ levo namesto desno, greš preko Jelovice po makadamu in prideš nazaj na asfalt pod Dražgošami, nekaj kilometrov pred Železniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ma je napisano čisto pravilno. Iz Bohinja se gre proti Sorici (vas) preko Soriške planine. Če pa nekje na pol poti med Nemškim rovtom in Soriško planino zaviješ levo namesto desno, greš preko Jelovice po makadamu in prideš nazaj na asfalt pod Dražgošami, nekaj kilometrov pred Železniki.

prejšno nedeljo sem se fural tam gor, sam sem po cca 10km prišel ful snega .)

Danes, ga je pa ziher spet kej frišnega nasulo :angry2:

post-5241-1146421503_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tok snega je se gor :blush: , slab teden nazaj sm se mel namen pelat gor, sam sm zarad drugih razlogov obrnu v bohinju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji petek sem popoldne šel v Bohinj po omenjeni poti in je bilo super (malo prometa) sploh pa ker so (če še ne veste) iz Bohinjske Bistrice na Sorico položili čisto nov asfalt in je tisri del poti res majka.

Pšššt, ne okol razglašat IPB Slika , bo potem preveč onih IPB Slika gor. IPB Slika

Drugač pa jst to cesto jemljem kot ene naše, Gorenjske ride. Pa ne okol govort IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ni za bat :grrr

jaz sem zadnjič v dveh urah srečal 2 motorja, oba endurca :OK:

(dolgazimapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pa jst to cesto jemljem kot ene naše, Gorenjske ride.

Čudno, meni se pa zdi edino zatrniški ovinek primerljiv z enim od ovinkov na ridah... ostalo je na gorenjskem al rahlo zavita cesta ali pa hairpini. Cesta do petrovega brda je tud drugače tud kar vredu. Če greš naprej proti mostu na soči, pa stvar ni več tako rožnata (oziroma je, ker vse cveti po cesti :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pšššt, ne okol razglašat IPB Slika , bo potem preveč onih IPB Slika gor. IPB Slika

...

Jaaa, saj v 3 letih tega res še noben ni pogruntal! :slap:

Drgač pa tkolelel za info. Jaz IPB Slika sem eden prvih, ki sem se po tistem asfaltu peljal. So ga imeli le še kakšnih 100 m za položit do konca! In sem takoj raztrobil po celotni žabariji! :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaa, saj v 3 letih tega res še noben ni pogruntal! :slap:

Drgač pa tkolelel za info. Jaz IPB Slika sem eden prvih, ki sem se po tistem asfaltu peljal. So ga imeli le še kakšnih 100 m za položit do konca! In sem takoj raztrobil po celotni žabariji! :P :P

Dejte, prosm HHV-ju eno nagrado. :slap: Človek se je ja med prvimi peljal po soriškem asfaltu. Hudoooooo :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je že tema o Bohinju samo v opozorilo: to soboto, 13.05. imajo blejski policisti v sodelovanju s kranjskimi in celo videonadzorom iz zraka akcijo poostrenega nadzora nad motoristi. Torej na cesti Bled - Bohinj to soboto samo po omejitvah, ker bo taplavih z radarjem ko dreka.

Slišal danes po lokalnem radiu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je že tema o Bohinju samo v opozorilo: to soboto, 13.05. imajo blejski policisti v sodelovanju s kranjskimi in celo videonadzorom iz zraka akcijo poostrenega nadzora nad motoristi. Torej na cesti Bled - Bohinj to soboto samo po omejitvah, ker bo taplavih z radarjem ko dreka.

Slišal danes po lokalnem radiu.

O hvala za obvestilo :OK: (upamdaninadzorzaradidrkalcev :wacko: )

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte, prosm HHV-ju eno nagrado. :slap: Človek se je ja med prvimi peljal po soriškem asfaltu. Hudoooooo :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Hvala! Kar v tisti Oštariji v Sorici (vasi) pusti nagradni pir in povej da je zame! :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!