Skoči na vsebino

Ekskurzija k Apačen na Ivarčko jezero


elbarto

Priporočene objave

No, tak je bilo.

Dosti folka, dosti motorjev, muzika je bila kar dobra, slike na moji spletni, zginil mi je telefon Nokia 6310, če jo je kdo pomotoma dal v žep, z mislijo da je njegov ali od partnerja (ki spet okoli pušča vse ležat..), bi ga lepo prsoil, če mi to sporoči.

Ali pa če jo je kdo videl, naj mi sporoči.

LP, el Barto :( :( :(

Popravljeno . Popravil elbarto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo malo verjetno, d ga boš kr tak dobil nazaj.

Nisem čisto prepričan, če tole deluje. V firmi je nekdo zgubil telefon in ga je nato policija na zahtevo firme našla pri enem enem čist nedolžnem kupcu.

Mal počakat, če se kje pojavi, drugač pa tale možnost ...

Bil, pa je blo uredu, na žalost prehitro šli... :lol: :( :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ervina sorry k si mogla trpeti do Izlak!

Sploh ni problema. Se je prijetno voziti, če je še kak motor zraven. ;) Sicer pa tebi sorry, ker nisem imela bele majice.

Drugače pa smo se imeli dobro. Veliko smeha (in piva v čevljih :P )

Popravljeno . Popravil Ervina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slišal, da ste se imeli fajn. V glavnem bili prisotni štajerski in zasavski motosvetovci. Al se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem bili prisotni štajerski in zasavski motosvetovci. Al se motim?

Da. Ne. :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa še moj piskrček v celoti:

smo se že cel teden menli in pogajali, kako da gremo na ivarčko pogledat Apačači ryderse :D, no, nam je končno ratalo. Čeprav je bila kompanija v znani zasedbi pod taktirko mojstra Masterja zmenjena ob 14h pri Hayabusi, in je bila sestavljena kompanija tudi kar zanimiva za ogled :), mi ni ratalo pravočasno pridt, zato sem njihovo okolišanje in ovinkarjenje po avstrijskih ovinkih GP 69 gladko zignoriral in se napotil po cesti Lj-Celje-Veleje-Sgradec-K....-Ivarčko jezero --> in padel naravnost na prizorišče tokratnega "zločina". Vam pa povem - v novem črnem ledru sem tako lepo peljal, da se še sam sebi rahlo čudim. In čeprav me je peklo v bedra, kaj naj rečem, kugla je prbijala sto na uro in ni hudič, da kaj ultravijoletnega ni šlo skozi leder. Priznam, da mi je bila cesta do valenja in naprej povsem nova, mislim, da sem prvič v življenju tam vozil - pa kaj bi to --> prvič ni zadnjič, enkrat ni nobenkrat, pa še všeč mi je blo, predvsem tisti pašniki, obilice konjičev in nasplošno razgibana scena... Ne morem trditi, da mi ni blo res zelo všeč :)

No, prfuram do tja in se kr hitro, takoj po tem, ko zvrnem gostiteljev šnopc, spotaknem v prvo sumljivo osebo - stasito mlado rdečelaso pionirko, na tem forumu poznano tudi z imenom Greenninja, meni pa tudi pod nekim drugim imenom, ki ga tukaj ne bom razlagal. No, za to Greenninjasto ime ima seveda čvrst alibi - vozi namreč nekakšen čudno zeleno obarvan motorin na katerem piše ninja. Hja, zraven nje je bilo nekaj fantov, zaradi katerih domnevam, da bo lahko Gugo kmalu povsem zares in dokončno izbrisal tisti oglas v svoji zvodniški delavnici na tem našem res čist preljubem forumu. Greenninja je malo tacala okoli, ne vem zakaj se ni preoblekla v bikini - mogoče ima kosmate noge, ali pa noge na X - VSE JE MOŽNO???? - jaz sem si privoščil pivo in tako čakal in končno dočakal tudi mojstra Masterja, pa Alko skotalko, spoznal Leonarda in z vso druščino v dopolnilni gasilski zasedbi Rocky, Alla, Obelix in njegova, Elbarto in Duška ter moj dragi prijatelj Niet in še kdo bi se našel, če se že še ni - začel izvajati železni moto-zborovski repertoar z naslovom "Pivo, čevapi in rokenrol". Razmigali smo svoje spodnje čeljusti in notri ždeče jezike ter na plano iz naftalina cuknili miljavžnt starih preverjenih štosov, vmes pa smo se podali še na trampoline in jih poskakali do nezavesti. Priznam, jaz jih nisem, ker bi se znalo nardit, da bi fedri prehitr obupali in pobegnivši v hosto pustili cel zabavno-poskakovalni kompleks totalno disfuncionalen. Med vsem dogajanjem z veseljem in ponosno, da sem ga imel priliko gledati, izpostavim še junaka, ki je demonstriral, kako naj pravilno, če bi kdaj morali, skočimo z motociklom vred v vodo - ampak sem pozabil delat zapisnik in beležke, ker sem bil, priznam, že nekoliko odsoten, pač z mislimi nekje drugje, v deželi gamsov in kozorogov, sem v svoji pijanosti teptal Planike :D

Spali smo nekaj malega, vmes smo pa vsak po svoje poprdavali in odsmrčavali znane slovenske šlagerje - "Pa kaj bo to tele že vgasno motor", "Daj nehaj hrgolit" in "O pizda, ušel mi je iz shrambe - pa saj danes nisem jedel pasulja!". Ker sem se ob bučnem tresenju šotora nekajkrat prebudil, sem ob 5.51 zjutraj imel vsega že poln kufer - še najbolj svojih vetrovnih izgredov :), sem zajahal fazerko, se spustil po hribčku dol kot star izkušen motokrosist in odbrenčal dve kitici do Ljubljane. Pot me je zanesla tudi čez oštarijo na Trojanah, kjer sem po dolgem času vase zmašil en krof in se zaobljubil, da ta je bil pa res zadnji in da raje žvečim suho staro lepinjo, kot to ocvrto mast, zabeljeno s slabim žakljem ali dvema štaupcukra... Kar je preveč, je too much, in včasih celo obratno (odvisno, kolk dobr znajo ameri slovenačko) - pa še za bela kavo jim ni kapnilo, da to ni kava z žlico mleka, ampak mleko z nekaj žlicami kave...

Končna ugotovitev - prostor, ki ga imajo za zboriranje na voljo Apachi, je verjetno eden najlepših pri nas, tudi Apachi pa so se izkazali kot dobri gostitelji. V nagradni igri so mi podarili smučarska očala carrera, ki sem jih pozabil tam, in eno veliiiiiiko viledo, ki je tudi nikjer več ne najdem - zato sumim, da si jo je kak ježek odvlekel v gozd in se zaljubil vanjo, da zdaj srečno živita in cele dneve hopsasata...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je napisal Symru. Bilo je super. Tja smo šli čez Jezersko in žandar nas je na meji kar dobr pregledal ( prometna, gledal v kufre .... ), ampak nam dneva ni pokvaril. Apachi so naredili super stvar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym, oprosti da sem ti tresel šotor...sicer pa je moja stara rekla, da ni nič čula...da nisi slišal mogoče sosednjega šotora???Hmmm....da ti je pa kaj ušlo, pa nisem sploh zavohal, kamoli da bi me motilo.

Bilo je res fajn, razen ene "malenkosti"... :angry:

LP, El b.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tud men je blo prav fino spet na Apachijih, p'a čeprav sem mogla domov (ob 4h)........

Aja SymRu, te morem spomnit, da mi pošlješ kakšen mail.......... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopadla se mi je fora s skokom motorja v jezero

ja dobr mu je uspel.

čeprav ne vem kaj bi na to porekli okoljevarstveniki

a si med njimi? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zginil mi je telefon Nokia 6310, če jo je kdo pomotoma dal v žep...

:( ja :( ja...

ampak..ima ta tvoj telefon noge, da je kar zginil?? :o ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....slike na moji spletni......

Ni vec linka na tvoji spletni strani!!!!! :rolleyes: :rolleyes: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Symru: sem ti rekla, da zaradi celulita ne grem v kopalke. Glede Gugotove posredovalnice- nič ne povem. :) Pa moj pecikel ni čudne barve!

Glede zbora- koliko sem pač bila tam, ne prav dolgo, se mi je zdelo ok. In nekomu sem prav prijetno polepšala večer, saj sem izgubila kar nekaj denarcev. <_< :angry:

Vikend je pa bil vseeno lep, čeprav z Alko nisva jedli čebule, kot to delave ponavadi.. :P

@Tratnjak Damijan: tudi prekmurci smo bili tam. ;)

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopadla se mi je fora s skokom motorja v jezero

ja dobr mu je uspel.

čeprav ne vem kaj bi na to porekli okoljevarstveniki

a si med njimi? ;)

he he če bi bil bi vozil motor z katalizatorjem :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....slike na moji spletni......

Ni vec linka na tvoji spletni strani!!!!! :rolleyes: :rolleyes: B)

mogoče nisi našel...čisto spodnji link.

Še vedno je tam, pravkar preverjeno..pa drugi so ga tudi našli.

LP, El B

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!