Skoči na vsebino

Ekskurzija k Apačen na Ivarčko jezero


elbarto

Priporočene objave

Zakaj pa jaz nisem vedel za ta žur :unsure:  :blink:  :(  , mislim da ni bilo nič vabila ali pa kaj podobnega, če en drugje bi lahko kdo vsaj med motodogodki objavil :angry:

Brat je treba moto dogodke Hanzi. tam smo tu mi zvedeli za ta zbor. Sem mislu, da moderatorji tut te zadeve kej berete. :P :P :P ;) B)

Popravljeno . Popravil master 007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na forumu med motodogodki je prvi objavil elbarto ampak to 3 avgusta ko je bilo že vsega konec. Lahko pa si ti kje med drugimi motodogodki zvedel :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na forumu med motodogodki je prvi objavil elbarto ampak to 3 avgusta ko je bilo že vsega konec. Lahko pa si ti kje med drugimi motodogodki zvedel :unsure:

Ne Hanzi, mal je blo drugač napisano in sicer pod Styrian Bike, ker smo najprej šli v AUT na ta zbor pogledat, pol smo pa še Ivarčko vključili ... Pos Styrian Bike smo se pa dogovarjali en teden prej vse ... škoda, da nisi vidu :( :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj Hanzi - ti boš moral spet začet na chat hodit. Tam si vse zvedel!!!

Še enkrat pa se zahvaljujem vsem prisotnim na Ivarčkem, da ste prenašali (čeprav sem bla prijazna in sem bla z vami samo kratek čas :P ) mojo kotalkasto glavo! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!