Skoči na vsebino

No Name Riders


Thundercat

Priporočene objave

A res ne morš Lakita s sabo vzet? :huh:  :(

Se mu bomo vatko dal v ušeska, pa v mojmu šotoru bo lohk spau, pa vse kosti od čevapčičev mu bom prnesla... :unsure:

  :)

Ne bo šlo....... :(

Mam še eno pasjo damo v varstvu. Lakija bi še izpostavila takemu hrupu, pasje dami9ce pa ne......bi blo preveč.

Se vidimo kdaj naslednjič...... :rolleyes:

Alla B)

Popravljeno . Popravil Alla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene lahko crtate s seznama - ko sem sel domov iz sluzbe z motorjem sem prisel z resilcem na urgenco...

Upam, da se boste imeli fino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene lahko crtate s seznama - ko sem sel domov iz sluzbe z motorjem sem prisel z resilcem na urgenco...

What the hell....? :blink: Gulp! Noga, roka, vrat...? :unsure:

Drgač se pa bomo mel fino. En hmelj bo padu. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene lahko crtate s seznama - ko sem sel domov iz sluzbe z motorjem sem prisel z resilcem na urgenco...

What the hell....? :blink: Gulp! Noga, roka, vrat...? :unsure:

Drgač se pa bomo mel fino. En hmelj bo padu. B)

Rama, koleno, zapestje, vrat in glava - so far... bomo videli, kaj bo jutri, ko mi shok popusti...

Na juris s pivom... jaz bi tudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva s Pahorinijem startava ob 18.00 izpred ta zadnje pumpe na Vicu (pri bivsem salonu H-D, Agrotehnika Gruda,...).

Ce je kdo interesent za skupno voznjo, se naj nama pridruzi.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa pred Planino bo ziher radar tako, da pejte počas, da ne boste kakšno kazen trofli.Danes se prav šparam za jutri k bo fajer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje obvestilo (danes) :

nama duša ni dala mira ( malo pa tut leta ne) in sva šla po bližnici ( čez celo vipavsko in goriško in kraško področje) preverit, kakšen je žur plac in kako bo jutri. B)

Ma, kaj naj rečem....Žal nama je, da že danes nisva imela vsaj spalk s sabo.... žur plac odličen, borovničke na vhodu tudi, prostor za šotorćiće ustreza, muzika solidna ( tribute to Jumping Jack Flash :rolleyes: )...., da ne govorim o prodajalki bonov, ki je mojmu fantu segla do srca in mu jo moram jutr kupt za eno uro :D :P ;) ...

Ej, jutr pa kar POT POD NOGE.... da ne zamudimo vsega :o

Aja, še to : preverila cene : solidne - veliko pivo 360 sit ali 2 bona , bike burger = 4 bone...itd... brezveze..... Vse štima, sam motosvetovcev še ni tam...... :unsure:

p.s.

Mal sva bla otročja na poti nazaj.... Sva od Grčarevca do Kalc 175km/h vozila. In to v najnih letih. :blink:

Pa vse tačke mava zribsane.... :o Sva jih kar mal polagala.... B)

Ma se vem, da je otročje, sam......... :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z nts sva bila včeraj...muzika je super...skupina OKO raztura.....pa plesalke so ble tud kul...vidla od Motosvetovcu Motovilca in kolega..smo malo debatirali....vglavnem se vidmo kaj danes....pa tisti ki misli kampirat nej gre zgodaj tja ker se mi zdi da kar kolone hodjo skozi Postojno proti zboru...tako da je dobr kamp prostor omejen.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno prišel domov, zdej pa ravno spat ! :P :P :P

Ja preveč piv, pa je blo treba noč podaljšat. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z nts sva bila včeraj...

Mi (Tatjana, Pahorini, Tadej, Sosko, Tomas, Lucy & me) tudi B)

Srecali in pof... smo se vsi

(pofotkali da nau pommootee :P )

celo prav prikupen video v mpeg je nastal z

Vale, Bibo, Dado in Fiftijem v glavni vlogi ;)

:D FOTKE ;)

pa se bodo nahajale pribljizno tulele ( :unsure: kdaj? :) se napisem :P ): URL

motosvet2.tripod.com B) B) B)

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ravnokar se prebujam, čeprav sem šla začuda v soboto zelo zgodaj spat ... kaj pa morem, če sva pa z Manuelco v glavni vlogi cele gozdne sadeže v eni urci zmazali kar me je zelo utrudilo, potem je pa še naš dragi J borovničke najdu in smo še tisti jedli, kar je bla pika na I mojega prezgodnjega odhoda v škratovo deželo ...

... skratka bilo je kar zanimivo, še posebej tri nevemkakobijihimenovala kao stripitzete, ki so se vsake toliko pojavile na šanku tam malo nepremično stale in potem po nekajminutnem šlatanju s strani publike jezno odvrele s šanka ... s Hanzijem nisva znala ravno ocenit kaj bi bil njihov pomen, namen ali vloga ...

... no potem so ob cca 23.30 začele tudi ta prave striptizete na odru in še zdaj ne vem zakaj se je ena od njih drla v zvočnik, kot da bi bili mi vsi gluhi in nam vsem jebala našo mamo ... po vseh :blink: :unsure: :ph34r: :blink: pa so mi še omadeževale meni tako priljubljeno in najboljšo Frido ... kaj takega pa še ne :angry: :angry: :angry:

... sicer sem imela zelo nemiren spanec, ker sem nekoga pogrešala v šotoru in me je ZELO, ZELO, ZELO skrbelo kje za hudiča se potika ... no na koncu ga najdem v nedeljo zjutraj v sosednjem šotoru, stistnjega skrajno v kot in zelo tresočega ... :rolleyes: hmmmmm, pa še obut je bil B) ... no v glavnem mojem trepetanje in nespanec sta bila zaman, ker se je iskani subjekt imel čist fajn ;)

... v nedeljo zjutraj seveda Manuela ni mogla bit malo kulturna in je vriskala in piskala natanko pred mojim šotorom, ker je posledično povzročilo moj prezgodnji izhod iz šotora ... no, ker se je med tem tudi Mario že vrnil iz svojega jutranjega trekinga in nam sporočil, da ima Milenca odprto, smo se jadrno odpravili tja na kofetek ... mal so nas sicer užalili, ker je ta stara od Milenca jadikovala zakaj so mogli oštarijo odpret za te bikerje, ki navsezgodaj sam kafe pijejo (mislimkakolahko nekulturnibikerji samokavopijejo), ampak kufetek je bil dober (mogočejetastarapljuvalavanj) in protestno smo jim še mal WC osmradili :ph34r:

... ker je Mario, predvsem zaradi J-jevih borovničk izgledal nekako takole :blink: :blink: :blink: sem iz čistega usmiljenja predlagala, da greva domov, kar mu je zelo ugajalo in njegovo razpoloženje se je za kanček spremenilo v :ph34r: :unsure: ;) ...

... kaj se je pa potem dogajalo pa naj Manuela nadaljuje, ker sem zapustila prizorišče :D

BLO JE FAJN ZARADI DRUŽBE, drgač nč posebnega <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo ste se meli :)

jaz pa sem prelezal cel dan zvecer pa z dvema ketonaloma forte v zilah v spanec ....

Ok, veliko bolj udobna postelja, pa vendar sem vam fous.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

celo prav prikupen video v mpeg je nastal z

Vale, Bibo, Dado in Fiftijem v glavni vlogi ;)

:D FOTKE ;)

pa se bodo nahajale pribljizno tulele ( :unsure: kdaj? :) se napisem :P ): URL

motosvet2.tripod.com B) B) B)

:blink: Uuuuuu.... kako sm bljutav :rolleyes: :unsure:

Dado vpletel tipkarsko-sivocelicni-skratek :o

Beri Manuela tam kjer se je prikradla (njet po svoji krivdi :) ) Dada :P :D

Ostalo vse velja B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o :o Ej noro. Okrog 5ih sm se zvleku do šotora da bi kaj spal a so sekali muziko tako na glas, da bi moral spit še najmanj dva soda, da bi lahko zaspal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :blink: :blink:

Awa.

Vse kar je Vale napisala je res. :ph34r:

Kaj več sledi, danes nisem ravno razpoložena. :huh:

p.s.

Peesmo ya, Maximir, da me greš zamenjat!!!!!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem hvala za družbo, Manueli in Altermanu hvala za organizacijo parkirnega mesta, J hvala za borovničke, manueli za piškotke ki so pred odhodom prav pasali, se vidimo še kje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he, zdej me je Hanzi spomnu, da smo meli tudi piškote ala Symru ... ne vem kje sta Fifty pa Manuela model dobila :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!