Skoči na vsebino

No Name Riders


Thundercat

Priporočene objave

Ja, jst sem bil tudi dol, ter spoznal Vale, Mariota, manuelo, J ( s svojimi piškoti?), fifty-a... pa še koga, ki se sedaj ne spomnem :rolleyes:

Žur je bil dober, zjebalo pa me je enourno kolcanje. ko sem se ga naveličal je sledilo spanje. Velik motorjev, velik rokernrola, , velik žensk, velik alkohola... skratka nič ni manjkalo.

V nedeljo zjutraj pa itak domov. Sem komaj čakal, da se vsedem na školjko. :blink: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej vse lepo in prav, sam to d zweitaktarjev niso notr pustili je pa preveč :angry: :angry: :angry: :angry:

Po dolgem pregovarjanju na vhodu nam je le uspelo, pa še tko nesramni so bli d nismo niti aperitivčka dobili :angry:

Sej nebi reku d smo pršli tje z APN-ji (2MZ-ja, TZR, NSR,(((( GPX, Husa TE, XT, Varadero(izven konkurence))))) in to iz postojne!!!! :blink: :blink:

Z Gorice gor je lepih reči-piši oz. vžgi-bejži :P 75km ena smer :D

Drgač pa nč posebnga <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he, zdej me je Hanzi spomnu, da smo meli tudi piškote ala Symru ... ne vem kje sta Fifty pa Manuela model dobila :P

Kaj pa piškotni preliv?????? :P

Vsi so mislili, da je sladkorni.... ker je bil tako zelo lepo bel in svetal...... :rolleyes:

p.s.

AMPAK - sladkorni preliv ni bil MOJE delo. :lol: :lol: :lol:

p.p.s.

Sym-modelček imava doma - najlepši in najmanj osladni, sladki, pocukrani, premazani in oh in sploh so bili prav sym-piškotki... In , hudič babji, če že začneš govort, vsaj razloži do konca.... da bomo vsi vedli, zakaj gre. :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok PIŠKOTKI IN NO NAME RIDERS:

Ob cca 23.00, ko je uletel Hanzi z Moniko in ko smo bli že prilično židane volje je Manuelca prinesla ogromno škatlo piškotkov, ki sta jih s Fifty-ejm pekla cel ljubi teden ... Manuelca jih je oblikovala, Fifty jih je pa filal ene z marmelado, druge pa z belim beljakovinskim prelivom premazoval ... seveda so bili zelo dobri in hranljivi, nekaj sem jih celo prodala ceno 6 bonov za en biškot ali porcijo čevapčičev za en biškot ...

... no ko smo ta velike z marmelado in belim beljakovinskim prelivom že vse zmazali oz. so jih zmazali, ker jaz biškotov ne jem, dokler ne bodo imeli okusa bo horsu ali čem drugim mesnim, so ostali še taki majhni, v obliki slončkov, pingvinčkov in ne morete verjet v obliki Sym-ov ... in prav ti v obliki Sym-ov so bli najslajši saj smo ob tem uporabli svoja domišljija in smo lahko grizljali Sym-a za uhce, pa za nogce, pa za roke pa za ... hmmm .... upam, da to nanj ni delovalo kot VUDU ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa Lojziju sem celo škatlo Drine prinesla ... a njega nikdje ... :angry:

Lojzi je intenzivno mislil na vas (a se vam ni nič kolcalo), ko sem se ob 20h peljou mimo Postojne, amapk deca je po celodnevnem preganjanju pa aquasplashu spala in, nekako nisem imel duše... Tisto Drino bova pa že skadla, tko al drugače ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa Lojziju sem celo škatlo Drine prinesla ... a njega nikdje ...  :angry:

Lojzi je intenzivno mislil na vas (a se vam ni nič kolcalo), ko sem se ob 20h peljou mimo Postojne, amapk deca je po celodnevnem preganjanju pa aquasplashu spala in, nekako nisem imel duše... Tisto Drino bova pa že skadla, tko al drugače ;) B)

Drine nema više, do naslednjeg odlazaka u Bosno :( ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

celo prav prikupen video v mpeg je nastal z

Vale, Bibo, Dado in Fiftijem v glavni vlogi ;)

:D FOTKE  ;)

pa se bodo nahajale pribljizno tulele ( :unsure: kdaj?  :) se napisem :P ): URL

motosvet2.tripod.com B)  B)  B)

:blink: Uuuuuu.... kako sm bljutav :rolleyes: :unsure:

Dado vpletel tipkarsko-sivocelicni-skratek :o

Beri Manuela tam kjer se je prikradla (njet po svoji krivdi :) ) Dada :P :D

Ostalo vse velja B)

Še dobro da si se posul s pepelom. ;) Glede na to, da sva bila z Maticom tam (zgodaj popoldne) in jo tudi hitro mahnila nazaj domov, ker sva imela za seboj že kar obsežen izlet, bi lahko kdo sklepal, da sem se prikradla nazaj na prizorišče, ko je Matic že zaspal.

Tako bi bil lahko prav ti in samo ti kriv zakonskega prepira, ki bi se lahko, kdo ve kako, tragično končal. :angry:

Max, Max, pazi na svoje besede, drugače lahko dobiš na pukelj dve siroti :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... mal so nas sicer užalili, ker je ta stara od Milenca jadikovala zakaj so mogli oštarijo odpret za te bikerje, ki navsezgodaj sam kafe pijejo...

Ne se sekirat....lahko je sploh zadovoljna, da ima 1× na leto vsaj nekaj gostov...pa tudi če samo kavo pijejo :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je blo! Spoznal Manuelo, Fifty-a, Bibo, Alterja, Ewe, Motomanijaka,Hanzija, Moniko etc...Vale in Mariota poznal od prej! Druzba ste prava, piškoti odlični, se mi le zdi, da imajo te borovnice dolgoročne posledice, plus Alter je imel neko tajno, pelinkovec type, pijačo-res odlična stvar! Hvala za šotor/e! Čao vsem! :) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kaj ve, je mogoče snežilo ? :blink: Če ni se je mojem fotoaparatu zmešal, ko je blo prevč uniona v luftu... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal, skoz cenzuro šla sam tale fotka našga asa. :D :P ;)

Blo je enkratno. Bli smo tam že ob po 3. uri in je zgledalo bolj slabo. Pa smo de odločl, da gremo ven na en koffe. Motoristi so se vozl sam v eno smer mimo oštarije, kar je pomenilo, d se bo neki dogajal. Pridemo nazaj v kamnolom in je blo vse polno. Zdržal do 5.ure zjutri, pa dve uri spat in proti morju. Domov pršu danes zjutri.

Ugotovitev na tem zboru: Sj v odprti čeladi se kr dobr spi! :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kaj ve, je mogoče snežilo ?  :blink: Če ni se je mojem fotoaparatu zmešal, ko je blo prevč uniona v luftu... :D

Sej, ce si pogledal avte, ki so bili parkirani ob dovozni cesti si mogoce opazil,

da so bili vsi posuti z 1/2 kile oz. bolje receno 1cm debelo plastjo prahu, ki se je dvigal od makadamskih tal :rolleyes: ;) :P :blink: :)

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja megla je bila prav huda sploh tja enkrat po polnoči. :blink: :ph34r:

Precej megle je naredil tudi tista punca z viragom 250 (125) ki je že imela prakso iz medvod. Svašta akj dela virago :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posebno obvestilo!

Ker sta se nasa dva fotografa do smrti zadela smo ostali brez fotk.

Prvi je ze v petek podlegel alkoholu-odpeljali so ga na pompanje zelodca (kar je se ostalo od njega).

Drugi je zaradi prevelike doze cocaina plezal po stenah kamnoloma, namesto da bi slikal-pri tem je razbil foto aparat-njega je sezulo.

Pizda jim materna - caka jih disciplinska komisija in sodisce NNR.

Cameraman je po cudezu prezivel

Zatorej-v kolikor imate kaksne slike nam jih prosimo posljite na nas E-mail naslov. Hvala

nnr@nonameriders-club.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!