Skoči na vsebino

Pelješac-bikerski kemp???


SF

Priporočene objave

Že pred leti sem slišal, da obstaja na polotoku Pelješcu en precej divji bikerski kemp. Ker imam konec tedna namen iti prav tja me zanima če ima kdo kake informacije o tem če to res obstaja in kje naj bi to bilo pa tud urejenost pa cena me zanimata, skratka vse...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ti je pa to provalil? :blink:

Hmmm sem na Pelješcu s'rfu ene 5-6 let, pa ne vem da bi obstaju kak bikerski camp.

Edino če ni kamp med precej novimi pridobitvami zadnjih dveh let?

Maš pa en kup Campov, ki sicer niso ne vem kok žurersko usmirjeni, ... no ja neki več življenja je okoli Antony Boya v Vignju.

Ehhh več pa itaQ da ne vem. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ti je pa to provalil? :blink:

A to pomeni, da so Satrega Nategovlca :blink: nategnili :blink: :P :lol: B) :D ;) :rolleyes:

S-Faker, sala mala :rolleyes: B) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nujno, samo da še tam kjer je malo življenja na Pelješc nikoli nisem videl več kot dva motorja na kupu, pa še to, ko sem bil dvakrat z družbo dol in smo že sami imeli 3-4 motorine.

Ma ne vem, .... bi me pa zanimal aa res kej tazga obstaja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Mislim, da je malo pozno toda nikoli prepozno.Mislim, da je že tri leta zaprt.Hitro je minilo tistega gostilničarja.Si ga pa našel zelo teško, saj si moral med dvema hišama, ki je šel samo motor skozi.<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<tako, da z avtom ni govora.

To je za druge, da ne bojo letos iskali ta kamp.Lp :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!