Skoči na vsebino

Yamaha TRX 850


SiR

Priporočene objave

No,

kaj mi zna kdo povedati o tejle zadevi - in zakaj so ducatijevi monstrčki tako zelo podobni temu strojčku?

:)

post-4-1060208528.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okvir je že mogoče malo podoben - tele cevi, ampak mačina je pa popolnoma drugačna; je enaka(zelo podobna) kot v TDM 850. Se pravi vodno hlajeni vporedni twin proti monstrovemu zračnemu L-twinu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar me zanima - je kaj takega v Sloveniji, je kdo to videl/vozil v živo ali virtualno :), in zakaj je zadeva tako nenadoma zginila iz ponudbe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je enak kot TDM. V Sloveniji je samo ena in ta je v Brežicah!!!!

Drugače pa je bila ta zadeva delana večinoma za avstralski in nemški trg. Nekaj jih je na Nizozemskem.

Je pa zanimivo, da cena rabljenih na tujem presega ceno novega. Šlo pa je za omejeno serijo motociklov. Lastnika poznam in je z motorjem zelo zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mašina je ista, fergazerji so drugi, tak da da 6 konjev več.

Nemci in Angleži zelo radi z njo tudi dirkajo.

Pravijo ji tudi Ducati hunter

Namenjena tistim, ki jim klasični kafe mlinčki ne sedejo in hočejo nekaj več, nevsakdanjega.

Delali so jih do pred dvema letoma.

Jaz bi jo tudi rad imel, samo... <_< <_<

http://trx850.com/forum/

yamtrxcotar.jpg

yamtrxcotav.jpg

LP, El b.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Na www.motorradonline.de v arhivu ali med testi poišči test tega motorčka, ali po moje še bolje članek o nakupu rabljenega - novih seveda ni več, saj so ga prodajali le od 1996 do 1999. Žal...

Direkten link je predolg, mi ga noče skopirat sem noter (WTF???), tko da pač sam poišči "Gebrauchtkauf Yamaha TRX 850". V članku je na 6 straneh vse: opis, tehnični podatki, kako se je obnesel, predelave/izboljšave, katere gume... bla, bla, bla)...

Hudo luštna zadeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje kar slinite se!

Moram vam povedat, da je mašina super.

Na žalost (ali moje veselje) je pa v podalpski deželi samo en primerek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mal je važno tudi kaj se v duši skriva :D zatorej kakšen podatek nebi bil odveč....vizualno pa me niti najmanj ne spominja na yamaho.... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater je grd

Pa daj svojo sliko gor -ha, ha, ha! :ph34r: :P

Popravljeno . Popravil motosmrk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Pozdravljeni

Sam razmišlam da bi šov gledat TRXa (eden na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)) in predvidevam da je ravno od uporabnika motosmrk. Jaz sem že imev yamaho sicer ttr 600 ker sem biv zelo zadovoljen z njo bi še naprej ostav na yamahi.

Iščem bolj kot ne prvi motor za na cesto. In me zanima kakšno mnenje imate o njem za prvi motor. Glede na to da je najbrž edini v slo mi ne morete povedat iz prve roke. Kot sem seznanjen in upam da pravilno je mašina ista kot pri tdm 850. Zanima me kakšnega servisa bi motor potrebovav pri 30kkm , predvidevam da kakšno štelanje ventilov , mogoče verigo ventilov (če jo ima) , forgazer mogoče obrabljen-večja poraba?.... Ostale stvari ki se vidijo od daleč bom že sam opazu nprimer stanje verige , zavorne ploščice... Predvsem mi je namen da kupim motor za vozit in ne samo za šravfat.

LP Matjaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

ta motor je Yamaha naredila, kot odgovor na Ducatija, ki je v sredini 90-ih služil denarce na račun Monstra...no poskus se jim je očitno podrl, saj je bil ta motor brca v temo, čeprav koncept ni napačen in tud ne zgleda slabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Js se slinim nad njim že kakšno leto. Če bi ga Yamaha posodobila, bi bil takoj moj. TDM agregat + nižje središče težišča = dream come true (zame).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!