Skoči na vsebino

Najave + Dogovori dnevnih voženj (ali večdnevnih)


easyrider
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napoved: Ilmeteo EU 

*razmere na cesti: prometSLO , HAK 

*gibanje padavindež in oblaki , Yr

*veterWindy

*prenočišča: MS vodič

*stacionarni radarji: da ne bo joka

Priporočene objave

Danes popoldne v AS-a nekaj pofirbcat pol pa na krof :bounce:

Med vikendom nekam na jug

 

Padla odločitev: Istra

Ako se sretnemo, uvijek se zalije. Al je treba po naš?

Popravljeno . Popravil Xebec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D'ns je dan za asfalt. No ja, bo vrjetno ratalo tko, kukr pravi proizvajalec gum: 90 % asfalt, 10 % makadam ;)
Banjška planota - Šentviška gora - Šebrelje - vse tri Kanomlje - preko Hudournika in Vojskega v Trnovski gozd na Malo Lazno - Lokve in domu.
Če me kdo vidi, mi lahko pomaha ;)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomi, en kup naštetih krajev sploh ne najdem na zemljevidu :blush:. Vedno so mi zanimive nove poti, da se ne drajsa samo postojne, bovca in jadranke. A je tole na sliki približna trasa?

Screenshot_20170613-073113.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so poti, k sm jih drajsal z biciklom. No ja ... ni glih tko, k kjer sm jst vozu, tm se z motorini ne da, ma vsaj približno ... Lepi kraji, samotne destinacije, vse na počasi, nč kolenčkanja pa to ;) Ni mi všeč tm okoli Idrijskih Krnic, k bi blo treba na Jelenk, pa Vojsko mi je ful všeč, čeprav se ga bom očitno ognil ampak lej ... sej ne moreš vse v enmu dnevu ;)
Objavim track, ko pridem nazaj. Plan je pa tak:

image.thumb.png.158fe269049d8b291ad1d4476e77942e.png

Kakšna bo realizacija, bom videl sproti.
Sej nisi tko mimo vsekal ;)

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek po službi proti Puli (Nm-Kočevje-Delnice-Rijeka-Plomin-Pula), v petek ali kak krog po Istri, bolj verjetno pa Pula-Plomin-Cres-(Lošinj?)-Krk-Rijeka-Plomin-Pula, v soboto popoldan nazaj domov, mogoče celo čez Sočergo pa naprej Postojna, Kočevje, Nm.

Če se kje srečamo, kafe :cool: Z veseljem pa tudi kakšno družbo sprejmem, sploh za petkovo še nedoločeno kolovratenje okrog :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po novo gumo-spet :(

bo pa vsaj nova :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, GO_Tomi pravi:

Kakšna bo realizacija, bom videl sproti.
Sej nisi tko mimo vsekal ;)

Zelo poznano...lahko bi šel tudi iz Straže skozi Jagršče in čez Rovt v Šebrelje ali obratno...zanimivo. :cool:

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, vuk76 pravi:

Pa ne dolgo ;)

 

po 40km še vedno piše sportforce...ampak komaj vidno :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre morda kdo jutri proti jugu? ..... da se mu priklopim če je za :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 6. 2017 ob 7:58, lucif3rka pravi:

 v soboto popoldan nazaj domov, mogoče celo čez Sočergo pa naprej Postojna, Kočevje, Nm.

Soboto pozno popoldan se vračam proti domu iz Istre/Krka, 100% čez Sočergo, obvezen postanek na Vikiju/Postojni. Lahko me pocukaš za rokav, ne moreš falit. Rumen bicikl, rumena čelada, vsi 4 žmigovci pržgani :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, Xebec said:

Soboto pozno popoldan se vračam proti domu iz Istre/Krka, 100% čez Sočergo, obvezen postanek na Vikiju/Postojni. Lahko me pocukaš za rokav, ne moreš falit. Rumen bicikl, rumena čelada, vsi 4 žmigovci pržgani :P

Z veseljem, če te le najdem :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U soboto čez Jezersko na Golico pa naprej Dravograd in Vinska gora na -25% (Yogi center). Če se še komu pridružuje u nesvrstane :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek bi šel nekam in v soboto bi se vrnil ............kakšen predlog , kakšna družba :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, Kmet2 said:

V petek bi šel nekam in v soboto bi se vrnil ............kakšen predlog , kakšna družba :)

Pridi meni v petek družbo delat v Istro, spim v Puli pa še ne vem kam bi se dala :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, lucif3rka pravi:

Pridi meni v petek družbo delat v Istro, spim v Puli pa še ne vem kam bi se dala :P 

A ti to pališ na kake motozbore , ker do teh mi ni .............kaj pa je v Puli ,al pičiš kar tako ? A to bi skupaj spali :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, Kmet2 said:

A ti to pališ na kake motozbore , ker do teh mi ni .............kaj pa je v Puli ,al pičiš kar tako ? A to bi skupaj spali :P

Niti približno zbor, grem enga kolega malo obiskat, prijetno s koristnim :cool: Grem dol danes po službi, pa v soboto zvečer nazaj.

V petek sem se pa nameravala ali spravit malo Istro raziskat, al pa pičit na Cres/Lošinj pa mogoče celo čez Krk nazaj. Sprejmem družbo za pot, za spat bo pa malo gužva :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, lucif3rka pravi:

Niti približno zbor, grem enga kolega malo obiskat, prijetno s koristnim :cool: Grem dol danes po službi, pa v soboto zvečer nazaj.

V petek sem se pa nameravala ali spravit malo Istro raziskat, al pa pičit na Cres/Lošinj pa mogoče celo čez Krk nazaj. Sprejmem družbo za pot, za spat bo pa malo gužva :P 

............pa gremo v petek do Paklenice ,spanje z zajtrkom vred 20 € , plaža skoraj privat pa v soboto lagano nazaj .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, Kmet2 said:

............pa gremo v petek do Paklenice ,spanje z zajtrkom vred 20 € , plaža skoraj privat pa v soboto lagano nazaj .......

Tale vikend ne bo šlo, za kakšen drug sem pa takoj za :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, lucif3rka pravi:

Tale vikend ne bo šlo, za kakšen drug sem pa takoj za :) 

No le pocukaj za rokav ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 6.000 prevoženih kilometrih letos z mojim teličkom bom kooončno dočakala popoldansko vožnjo na "fotelju" :kva1:

Kot v starih časih...

On in jaz in najina kRawa :inlove:

Kam greva pa ne vem...mi je vseeno :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Kmet2 pravi:

............pa gremo v petek do Paklenice ,spanje z zajtrkom vred 20 € , plaža skoraj privat pa v soboto lagano nazaj .......

to pomeni, da je treba v soboto dol in v nedeljo nazaj :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

to pomeni, da je treba v soboto dol in v nedeljo nazaj :) 

Nikamor ne grem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!