Skoči na vsebino

Najave + Dogovori dnevnih voženj (ali večdnevnih)


easyrider
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napoved: Ilmeteo EU 

*razmere na cesti: prometSLO , HAK 

*gibanje padavindež in oblaki , Yr

*veterWindy

*prenočišča: MS vodič

*stacionarni radarji: da ne bo joka

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...
pred 13 urami, GO_Tomi pravi:

V petek se grem malo preluftat. Tisto cesto po Hrvaški še ne poznam, morm videt, kako zgleda.

A bom najdu Watermill v Kotlih?
Pa Sopot?

moto_petek.JPG

ja, saj si označil na zemljevidu :D

za vas Kotli je odcep z glavne ceste,pa samo slediš tabli in boš prišel do mostu. Za slap sopot, je malce pešačenja cca 50m, vsaj jaz sem ker nisem hotel rinit motorja po grdem kamenju. Prav tako so table (na roko napisane), ko 1x skreneš z glavne ceste.

Mislim pa da si slap sopot zgrešil, ker je pod Pazinom, odcep v kraju Zajci

tule:

https://www.google.it/maps/dir/Sopot+Waterfall//@45.2960906,13.9561366,12z/data=!4m8!4m7!1m5!1m1!1s0x0:0x57624a6aa2f9270d!2m2!1d14.044058!2d45.218882!1m0?hl=sl

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, GO_Tomi pravi:

Zgleda da jih je več ... ;)

Bom šel tega pogledat, pa bomo vidli, kjeri je lepši :D 
Tenks.

tega, ki si ti linkal je napačno označen na zemljevidih. Sem bil pri njem in vem.

https://www.had.si/blog/2017/03/20/ideja-za-izlet-slap-sopot-floricici-istra/

je pa res, v Istri je več slapov, vendar konkretno ta, ki je na sliki (z mostom) je tam, kjer sem ti pokazal.

Več info je tudi tule:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto mau po italjanski obali... v mislih imam pogledat v Trst pa potem prke severu, Miramare in kaj šeeee? tm se bl mal vozil :) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, mladench pravi:

v soboto mau po italjanski obali... v mislih imam pogledat v Trst pa potem prke severu, Miramare in kaj šeeee? tm se bl mal vozil :) 

 

žal nč...je boooring, vsaj kar se obale tiče. mogoče do Monfalconeja.

V Sistiani se ti splača v porto (pristanišče) zavit, tam parkiraš in greš na ogled v Portopicolo .

http://portopiccolosistiana.it/

portopiccolo-big.jpg.0761b51db8ddf62ca5e1315fc69df0e8.jpg

Lahko še greš v Gradež (Grado) in hodiš po mivki. V notranjosti pa je lepa vsaj za ogled Aquilea (terme, rimske izkopanine itd)

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, mladench said:

v soboto mau po italjanski obali... v mislih imam pogledat v Trst pa potem prke severu, Miramare in kaj šeeee?...

Vsaj vrtove okrog gradu Miramare se splača pogledat. Pa do Devinskega gradu (Castello di Duino) se še zapelji... Za nazaj smo šli pa na relaciji Sistiana - Gorjansko pa čez Kras domov...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, mladench said:

v soboto mau po italjanski obali... v mislih imam pogledat v Trst pa potem prke severu, Miramare in kaj šeeee? tm se bl mal vozil :) 

 

blizu miramare je se svetisce na vejni, samooklicani najlesi razgled na trzaski zaliv in okolico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene par let nazaj, dejansko se zdi čist eno drugo življenje, sem enkrat v tem času leta enemu frišnemu motoristu grenila življenje glede prikazane najvišje hitrosti zadnje fure... Nima veze, če to bereš al pa ne, oprosti. :blush: Mi je počas ratalo jasno, kako pride do teh dogodkov in kako ima včasih desno zapestje eno svojo voljo... 

Kakorkoli, če bi se kdo šel jutri enga takega popoldanskega, počasnega pa uživaškega, s kakšno dišečo kavo vmes... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri v Trst na kofe. Že nisem bil tam dooolga leta, pa da vidim, če jim še Ponterosso laufa... Relacija Lj-Po po ac, od tam pa po stari cesti Razdrto-Kozina in čez Bazovico v Trst.

Če se kdo pridruži pade kapučino, makjato ali espreso. Viski, đin, konjak... pa žal niso opcije v tem paketu...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo Kosorjeva zaprta, bom pa krožil po Istri. Od vzhoda proti zahodu, al pa od severa proti jugu. Al pa kontra. Al pa kontra  od kontra.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Tedybear pravi:

Če bo Kosorjeva zaprta, bom pa krožil po Istri. Od vzhoda proti zahodu, al pa od severa proti jugu. Al pa kontra. Al pa kontra  od kontra.

isto :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

...  hmmmmmm ... ??? :hmm:

....  jah nč ... jutr se grem na mejni prehod pregovarjat ... :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Tedybear pravi:

Če bo Kosorjeva zaprta, bom pa krožil po Istri. Od vzhoda proti zahodu, al pa od severa proti jugu. Al pa kontra. Al pa kontra  od kontra.

preveri katere ceste so zaprte,ker je rally

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, pik1 pravi:

.

...  hmmmmmm ... ??? :hmm:

....  jah nč ... jutr se grem na mejni prehod pregovarjat ... :sleep2:

nesi mu škatlo čokolatinov, mogoče se bo drugače obnašal :P

na maloobmejnih so vsi prjazni, boš vidu ju3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

nesi mu škatlo čokolatinov, mogoče se bo drugače obnašal :P

na maloobmejnih so vsi prjazni, boš vidu ju3

.

... sej so tud na Sočergi vsi prijazni ... :D

... skor ... :sleep2:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, lucif3rka said:

Ene par let nazaj, dejansko se zdi čist eno drugo življenje, sem enkrat v tem času leta enemu frišnemu motoristu grenila življenje glede prikazane najvišje hitrosti zadnje fure... Nima veze, če to bereš al pa ne, oprosti. :blush: Mi je počas ratalo jasno, kako pride do teh dogodkov in kako ima včasih desno zapestje eno svojo voljo... 

Kakorkoli, če bi se kdo šel jutri enga takega popoldanskega, počasnega pa uživaškega, s kakšno dišečo kavo vmes... ;)

No no, bo spet kdo sklepal da divjaš. :)  Jutri popoldne grem ravno en tak krog, za dušo. Sporoči če želiš družbo, "bremzo" :D .  

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, TOMCAT pravi:

....do Plomina pa nazaj.....gre še kdo?

.

... sem bil že včerej ... ne morm it dvakrat ... :kva2:

 

 

 

ps.

... do Dinkota pa nazaj ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!