Skoči na vsebino

Najave + Dogovori dnevnih voženj (ali večdnevnih)


easyrider
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napoved: Ilmeteo EU 

*razmere na cesti: prometSLO , HAK 

*gibanje padavindež in oblaki , Yr

*veterWindy

*prenočišča: MS vodič

*stacionarni radarji: da ne bo joka

Priporočene objave

Ljubljana - Garmish - Ljubljana   :)

 

BMW-Treffen 2014  :010

 

 

 

ps.

.... spanje zajtrk in pivo že rezervirano ...   :beer2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jutri okol 16:00 nas gre par proti Bledu in Bohinju na kofico..Iz Domžal in Ljubljane..

 

Če je kdo/katera za, vabljen/a..

 

Lp,S. :ninja:

Popravljeno . Popravil stankolovski
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto se gre do Mostarja, naslednji dan do Mljeta,potem pa še mal po Durmitorju:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne bo danes, ker me še od včeraj precej bolijo obe nogi, toda "v bližnji prihodnosti" si želim s 3eMom prevoziti še teh 52 km in potem "OBLJUBIM" da bo s tem tudi konec 3eMovih makadamskih poti, ker ga je res preveč škoda .. :blush:

 

52km.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednjic z veseljem. Ko se cel dan ni noben oglasil, sem se ze zmenil za turo do Paluzzo, Timau,...

Hvala vseeno ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravolt gremo čez Vinica,Jezerane ,Ogulin in pridemo ven v Senju in naprej po Jadranki,naprej pa ne v em kje je zacahnal pot Dami34,moj osebni navigator :OK:

Greš na motozbor v Drvar? Če ja potem boš srečal kar nekaj slovencev,sam sem bil na tem motozboru nazadnje 2010,bo pa tam tudi en z Versysom 650 in GS bel,prvi je Sašo drugi pa Marko,lepo jih pozdravi!

Mi krenemo zjutraj ob 7.30 iz Murgl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bil mogoče kdo za kaj takega ..... štart v soboto zjutraj po stari cesti do Rijeke pa naprej po magistralki, potem bi se recimo dol kje za morju al pa v smeri proti Plitvičkim prespalo. nasledni dan pa ogled plitvičkih po tavelkem krogu (mali krog sem sicer že bil, ogled 2-3ure, velik 4-6ur) in nazaj proti sloveniji? :)

vstopnina na plitvicah 180kn, parkirnina 0kn :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes če gre kdona morje. Jst grem plomin-reka-pag in nazaj, ker bova 2 na 250tki tempo LT ali KK pa če naju kdo prehiti naj pomaha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem malo naprej od Gorenjih Novakov videl odcep za Škofjo Loko, kar sem seveda moral preveriti tudi na GoogleMaps in takoj sklenil,  da bom s "servisiranim" 3eMom zopet "kolesaril" proti smučišču Cerkno, vendar bom kmalu po Gorenjih Novakih zavil desno do Trebije in od tam nazaj domov, s "kilometrino" manj kot 60 km, čeprav brez "dodoatnega pogona na zajtrk" seveda zopet ne bo šlo. Po cesti med Gorenjimi Novaki in Trebijo, se kljub mojemu izgubljenemu spominu, sigurno nisem še nikoi peljal ... Upam, da je cesta asfaltirana, ker je vsaj na odcepu videti tako ...

 

cerkno-trebija.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10/8/2014 Nedelja. Sežana-NovaGorica-Tolmin-Bovec. In nazaj. Stil vožnje: LS (odvisno od prometa) Odhod predviden iz Sežane 11:00. kosilo Bovec. Ista pot nazaj. Za nazaj možen postanek v Nadiži. :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... jutri vrhovi Durmitorja, Žabljak in okolica ...

.... odhod ob cca 10-ih ...

.... če gre kdo zraven, se dobimo ob devetih na kavi v Plužinah ... pajzl "Zvono" :) :) :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor kaže bo jutri rehabilitacija za Pika:-)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... jutri Dubrovnik ... kavica in pivo ... :) :) :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najavljam da mam vsaj za en dan dost motorizma in šwicanja.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tumorow relacija il.bistrica - pag (start ob 7h iz bistrice) in  popoldan nazaj (cca 17h iz paga)....zazeljena druzba ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!