Skoči na vsebino

Najave + Dogovori dnevnih voženj (ali večdnevnih)


easyrider
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napoved: Ilmeteo EU 

*razmere na cesti: prometSLO , HAK 

*gibanje padavindež in oblaki , Yr

*veterWindy

*prenočišča: MS vodič

*stacionarni radarji: da ne bo joka

Priporočene objave

Istra je lepa, sicer sem sel samo za 1 dan in se to mal pozno....a pejt po obali ker jaz sem sel direktno iz mejnega (Pasjak ce se ne motim) proti Puli pa je bla skor sama ravnina......booooring. 

 

https://www.dropbox.com/sh/hl7viw7uu41equd/AABkP0cmSM1s08SF5Y4tX-g7a?dl=0

 

Par fotk mas tle sem pa sel res bolj na hitro sam za zivce pomirit....

 

Lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HyperJack ne vem kolk poznaš same kraje (glede cest je že Primož dobr povedal > razen v notranjosti so lepše), ampak za pogledat, pa mal chilirat, je po mojem mnenju na obali Rovinj, v notranjosti pa Motovun.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....petek 26.09.14 .......celodnevna. Če se hoče kdo za mano ali pred mano peljat ne bom nič jezen ( na svojem motorju, seveda ).Stil vožnje: uživaški :yea1:  Kam: še razmišljam  :hmm: 

...pa vmes nekaj pojest.

Popravljeno . Popravil TOMCAT
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel bi čez vikend raziskovat Istro, čez noč ob morju, podnevi po notranjosti. Se sploh splača it? Je kaj vidt =)?

Uf kar hočeš, od starih lepih kraško istrskih vasic, do obalnih vil, zalivčkov. Komplet istro lahko obvoziš. MP Pasjak, Lovran ob obali do razgleda ob Plominu (ovinki da ga pališ ko vtrgan), nato v notranjost čez Pazin do limskega kanala,nato v Pulo.......

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf kar hočeš, od starih lepih kraško istrskih vasic, do obalnih vil, zalivčkov. Komplet istro lahko obvoziš. MP Pasjak, Lovran ob obali do razgleda ob Plominu (ovinki da ga pališ ko vtrgan), nato v notranjost čez Pazin do limskega kanala,nato pa v Vrsar ......

 

:kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2:

vrsar ja...k peršingov itak ni nikjer :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Istra je lepa, sicer sem sel samo za 1 dan in se to mal pozno....a pejt po obali ker jaz sem sel direktno iz mejnega (Pasjak ce se ne motim) proti Puli pa je bla skor sama ravnina......booooring. 

 

https://www.dropbox.com/sh/hl7viw7uu41equd/AABkP0cmSM1s08SF5Y4tX-g7a?dl=0

 

Par fotk mas tle sem pa sel res bolj na hitro sam za zivce pomirit....

 

Lp

Pule se bom izognil zaradi masovnega turizma, pri areni sem bil dve leti nazaj, pa sem je dober še za kakšne dve =)

 

HyperJack ne vem kolk poznaš same kraje (glede cest je že Primož dobr povedal > razen v notranjosti so lepše), ampak za pogledat, pa mal chilirat, je po mojem mnenju na obali Rovinj, v notranjosti pa Motovun.

V istri sem bil samo enkrat...sam za volanom...nič ne poznam...bo čisti izlet v neznano =)

 

Uf kar hočeš, od starih lepih kraško istrskih vasic, do obalnih vil, zalivčkov. Komplet istro lahko obvoziš. MP Pasjak, Lovran ob obali do razgleda ob Plominu (ovinki da ga pališ ko vtrgan), nato v notranjost čez Pazin do limskega kanala,nato v Pulo.......

 

Dobra izhodišča, okvirni plan je že =). še kakšen nasvet kje bi lahko spal v rovinju po možnosti z zajtrkom =)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pule se bom izognil zaradi masovnega turizma, pri areni sem bil dve leti nazaj, pa sem je dober še za kakšne dve =)

Jaz jo imam verjetno vsaj za 20 :) Kakorkoli...uzivaj! Jaz mogoce grem v Toscano....se se odlocam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pule se bom izognil zaradi masovnega turizma, pri areni sem bil dve leti nazaj, pa sem je dober še za kakšne dve =)

 

V istri sem bil samo enkrat...sam za volanom...nič ne poznam...bo čisti izlet v neznano =)

 

 

Dobra izhodišča, okvirni plan je že =). še kakšen nasvet kje bi lahko spal v rovinju po možnosti z zajtrkom =)?

Kjerkol, sezone je konc, pa res ne bo bil problem najti spanje. Jaz nikol nikjer ne rezerviram, pa smo še vedno našli, tudi avgusta.

 

pa tole je tut fajn za videt:

http://www.tasteofadriatic.com/ruralna_kuca_istrian_kotli_en.html

 

pa jezero butoniga...

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo, 28.9.2014 se štarta na enodnevno Dolomitsko. Torej Kranjska gora, Tolmezzo, Villa Santina, potem pa v hribe, dva do pet hudih prelazov, noro dobri paninipost-1357-0-83294100-1411631066_thumb.jpg, potem pa nazaj.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v petek bom šel,

v soboto bom šel,

u nedelo pa domov :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje pa štartate in ob kateri uri ?

Start iz Celja okrog 8h, potem verjetno okrog 9h poberemo ljubljansko zalego in pičimo proti Kr.Gori.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Start iz Celja okrog 8h, potem verjetno okrog 9h poberemo ljubljansko zalego in pičimo proti Kr.Gori.

Mogoče se pa vidimo...kje  okrog Tolmezza, ali celo Cortine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm...jutri zjutro baje je štart za Stelvio  :whistle:

Do Stelvia pa nazaj boste imeli samo ganjanje, nič uživanja... meni se zdi za enodnevno mal predaleč gor pa dol... se sicer da, ampak zakaj bi se samo vozil, namest da še mal uživaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do Stelvia pa nazaj boste imeli samo ganjanje, nič uživanja... meni se zdi za enodnevno mal predaleč gor pa dol... se sicer da, ampak zakaj bi se samo vozil, namest da še mal uživaš?

Saj bo 2 dni....se pa se odlocam, vabljen sem bil...Hvala za info :)

Popravljeno . Popravil PrimozC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bo 2 dni....se pa se odlocam, vabljen sem bil...Hvala za info :)

Ahaaaa... dvodnevna na Stelvio je pa kul. To pa ni frke, kamot prideš gor pa dol, pa še čas maš za uživanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahaaaa... dvodnevna na Stelvio je pa kul. To pa ni frke, kamot prideš gor pa dol, pa še čas maš za uživanje.

V nedeljo bi sel se rad tle na sejem Obmejni okusi...:) A je treba izkoristit lep vikend!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!