Skoči na vsebino

Moto Klub Škorpijon - Brežice-Krška vas


master 007

Priporočene objave

Za marsikoga ne vem, od kod natančno je, koliko je star ( no ja, pri nekaterih se da to ugotoviti vsaj približno :P ), kaj dela v življenju. Vem samo, da je forumaš, da ima motor in da je fajn. To so posebni odnosi. Vsak izmed nas ima seveda doma lai kjerkoli pač že, svojo družbo, družinske prijatelje, najboljšega prijatelja itd..... Ampak. To je drugače.

Manuela razumem tvoje navdušenje .... takšni so skorajh vsi moji motoristični prijatelji (ne samo iz motosveta) ... prav paše tako ... :)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dočakal Rafa, Tarzana in Štrunfa, spil kavico, prijetno podebatiral
pa mene kkhmm - si pa prehitro odpeketal da bi se predstavila...

Bli so tudi Tatjana, Pahorini in še nekateri (celo na igrah kot ekipa Motosvet)....

Striptizete so vsako leto bolj divje + sta bila dodatna striptiza pod zelenim šotorom (naturščki he he)

in tud kava je bla zastonj zjutraj (kolkrkratsihotu-res pa je, da je blo treba kelnrco počakat)

He he Ak, midva mava pa skor isti mucki v avatarju :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi bil....

Aja, pa punce ''motosvetovke'' ... luštne ste luštne, samo z jajci pa ne znate :P

Jah kaj se pa nisi pokazu :huh:

FOTKE bojo pa tuki (cez cas ;) )

http://motosvet.tripod.com B)

Vale zate posebej: fotk se ni na tej strani, te obvestim tukaj ko bodo ;) :rolleyes: B) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upsss, hja, drugič not prneseva, a ne? Pa zalijeva, da bo bolj držal!  

drži kot zalito :)

He he Ak, midva mava pa skor isti mucki v avatarju

ampak samo skor ... Kdaj ste pa zjutraj odšle-i?

Pa Lucy & Max... 

eeeeee drži....

PS

Bom objavil nekaj izrezov iz video materiala (po montaži)...

Popravljeno . Popravil ak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Kdaj ste pa zjutraj odšle-i?

Mislim, da okol devete ... ko so nas mravlje dodobra nagrizle ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišla, videla, odšla! Kot vedno se mela fajn v družbi znanih fac.

Seveda sem najprej napisala, da ne grem. To pa vse samo zaradi ČM. Vsi, ki vemo, zakaj gre, pa ne smemo povedati v valino dobro, komaj čakamo, da ta ČM odide od nas. SuzukiGSX, prosim, da delaš na tem....

Ko se srečamo, pa se spet vidimo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fiftx

kako se pa to izgovori ? :o :) ;) :D

Fifteks. :rolleyes:

Tako ga po novem ljubkovalno kličem. ;)

p.s.

pasemmisliladasemnezmotljivaPRESS. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda sem najprej napisala, da ne grem. To pa vse samo zaradi ČM. Vsi, ki vemo, zakaj gre, pa ne smemo povedati v valino dobro, komaj čakamo, da ta ČM odide od nas. SuzukiGSX, prosim, da delaš na tem....

ČM...???!!!

Sem gledala ta vikend tri krimiče... in sem uspela razvozlat, kaj to pomeni! TO JE ZAROTA! :ph34r: :ph34r:

ČM sta vendar inicialki mojih dveh priimkov!!!! SuzukiGSX je pa plačan, da me 'odstrani'!!! :ph34r: :ph34r: :( :( :angry: :angry:

(zdaj mi je tudi jasno, zakaj je bil v soboto akomulator moje zverine prazen :( - je SuzukiGSX poskrbel, da nisem mogla prit v Brežice)

:o :o :o :P :P :D :D :D :D :D :D :D

Popravljeno . Popravil aja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudiča Aja prav maš ... groza ... in škoda, ker vaju ni blo :( ... te nismo klicali, ker smo se ustavli v Škofljici in nas je bilo enih 10 komadov en bolj usran ko drug ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudiča Aja prav maš ... groza ... in škoda, ker vaju ni blo :( ... te nismo klicali, ker smo se ustavli v Škofljici in nas je bilo enih 10 komadov en bolj usran ko drug ...

... pa smo se bali, da bomo BRUTE FIGURE delali......

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sem Vale reku, da bom na forum dal slikce, pa sa jih bodo verjetn zbrisali. Komentar o moderatorji Motomarsa je na sliki! :P :lol: ;) B)

post-20-1061228185.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se ga je malo spilo, pa je rekla Vale, da bo testirala mizo, če je res samo za 6 kotletov in 6 pirov. Moja teorija se je podrla. Gasilska miza je zdržala Vale in njene kotlete ter bedrca. Ni mi glih ćist jasno zakaj jo Manuela za rit drži, ampak to je že verjetno druga zgodba. :D :P :P :rolleyes: B)

post-20-1061228375.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugi so pa še spali in veselo svojo rit razkazovali celemu svetu!!! :lol: :lol: :lol: :P :P ;) ;) :rolleyes: :o B)

post-20-1061228897.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ostale slikice so pod ritka kompetišn. Linka ne bom dodajal, saj je najbolj obiskana tema. :P :P :P :rolleyes: :rolleyes: B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P :P Če povzamem! Tisti, ki me niste opazili. sem vas fotografiral! :P Dokazi so (slikce), kar je bistvo paparazzov! :D :D :lol: ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MKS%2022.jpg

A ni tale dečva jajčka lovila? :P

Pa ne sam to... ;)

tut metala jih je :P

na drug stran zastopstva motosvet B)

pa soborka Lucy :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!