Skoči na vsebino

Uvoz Kawasakija ER-5


Skubaduba

Priporočene objave

Ker v v lepi naši ne dobim omenjenega motocikla (niti novga,niti rabljenega po dokaj normalni ceni) me zanima ali kdo ve za kaksnega posrednika, ki bi za mene uvozil motor iz Nemčije (na www.motoscout.de sem nasel kr neki zanimivih primerkov po pametni ceni) in kaksni bi bili stroski uvoza v Slovenijo.

Hvala vsem za info!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa od posrednikov tud ne pričakuj posebne poštenost. On te bo peljal v Nemčijo, kjer te bosta oba z prodajalcem nagovarjala da le kup ta motor. Pol po dolgem prigovarjanju na hitro zračunaš da je najbol vzet če si že enkrat tuk delač pršu. Pol tist motor pač kupiš pri tem te oderejo cariniki, prodajalc in posrednik. Doma pa ugotoviš da je ta motor poškodovan ali celo zaleten. Od takrat te posrednik enostavno ne pozna več. :o

Tak je sicer najbolj črn scenarij, vendar je vseno možen. Nekaj podobnga se je zgodil enmu ki ga moj fotr pozna ko je kupoval traktor v nemčiji. Pa tud pomisn mal kod boš dubu kose če se slučajno zaletiš. Če bi bil jest na tvojem mestu bi raj še enkrat pregledal vse kataloge in poskušal najti kaj podobnega. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker v v lepi naši ne dobim omenjenega motocikla (niti novga,niti rabljenega po dokaj normalni ceni) me zanima ali kdo ve za kaksnega posrednika, ki bi za mene uvozil motor iz Nemčije (na www.motoscout.de sem nasel kr neki zanimivih primerkov po pametni ceni) in kaksni bi bili stroski uvoza v Slovenijo.

Hvala vsem za info!

*kako ga ne dobiš pa sej je cel kup zastopnikov Kawasakija - a ga moraš naročiti pa bi predolgo trajalo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah sem klicu vse povsod okol po Sloveniji in na zalost se ne da dobit vec nobenga novga ER-5 v Sloveniji. Lahko ga narocim in ga dobim sele spomladi 2004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah sem klicu vse povsod okol po Sloveniji in na zalost se ne da dobit vec nobenga novga ER-5 v Sloveniji. Lahko ga narocim in ga dobim sele spomladi 2004

* to pa je sranje

* če hočeš uvažati ti je najbolje poklicati na carinski urad pa tam malo povprašati kaj vse moraš imeti in koliko bo stalo -> ali pa kar na kakšno carinsko izpostavo, ker tam verjetno to najbolje vedo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah sem klicu vse povsod okol po Sloveniji in na zalost se ne da dobit vec nobenga novga ER-5 v Sloveniji. Lahko ga narocim in ga dobim sele spomladi 2004

En tip, ki si je želel kupit novega KLE, mi je rekel, da je KAWA 500 klasa (er-5, kle, gpz 500) razprodana po vsej evropi

(info dobil od DKS-a)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah sem klicu vse povsod okol po Sloveniji in na zalost se ne da dobit vec nobenga novga ER-5 v Sloveniji. Lahko ga narocim in ga dobim sele spomladi 2004

En tip, ki si je želel kupit novega KLE, mi je rekel, da je KAWA 500 klasa (er-5, kle, gpz 500) razprodana po vsej evropi

(info dobil od DKS-a)

Ja, saj men so tudi rekli, da sem enega od zadnjih ZR7 za evropo dobil, pa sem za hec čez 14 dni DKS klical, pa bi ga lahko naročil. Da ni spet kaka marketinška finta. :blink: :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak pa če ga naročiš in dobiš spomladi 2004 je to dost zgodej. Sej bo kmal konc sezone, čez zimo ga ne nucaš, pol bi ga pa dubu na začetku nasledne sezone, kar je lihk prov. Se če se ga boš pa lotu uvažat ga boš pa lihk na konc te sezone dubu tak de boš mogu počakat do nasledne, kar je pa istu kot če ga naročiš, pa še sitnost nebi jemu. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, kaj ti bo ER-5. Kupi si kaj bolj izvirnega. :P Ne resno, v naši preljubi Sloveniji je pogosto tako, da so prodajalci kralji v trgovini in ne obratno. Tudi če imaš denar in bi rad robo kupil, ga boš moral skoraj prosit, da ti stvar naroči in proda. Pač očitno jim gre zelo dobro posel, sploh pri mopedih, kje ni govora o kakih menjavah staro za novo, krediti ipd. Ampak tudi to se bo slej ko prej spremenilo...ali pa se že spreminja. Če ne drugače, jih bo Evropa prisilila v bolj tržno usmerjeno politiko in odnos do strank.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!