Skoči na vsebino

Tuje revije pri nas


SiR

Priporočene objave

A ma kdo na forumu izkušnje z britanskim časnikom MCN - MotorCycleNews? A ga sploh katero prodajno mesto v Ljubljani prodaja?

Distriest iz Sežane, največji uvoznik tujih tiskovin, mi je sicer povedal, da tega ne uvažajo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si jih probal kontaktirat in vprašat za uvoznika (pri meni vedno deluje)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si jih probal kontaktirat in vprašat za uvoznika (pri meni vedno deluje)?

Sm, pa čakam na odgovor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo na forumu izkušnje z britanskim časnikom MCN - MotorCycleNews? A ga sploh katero prodajno mesto v Ljubljani prodaja?

Distriest iz Sežane, največji uvoznik tujih tiskovin, mi je sicer povedal, da tega ne uvažajo ...

Mislim, da sem jo v trafiki (a je sploh trafika, če ima sam cajtnge?) v hali A na koncu v BTC nekajkrat videl. Preveri!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da sem jo v trafiki (a je sploh trafika, če ima sam cajtnge?) v hali A na koncu v BTC nekajkrat videl. Preveri!

LP HHV

Ni trafika, ker ni gajba. Mislim pa, da si videl revijo MOTORCYCLIST.

Poglejte še v Park Citiyu pri Vale Novak. Eden boljših placov za kupovat revije (po ukinitvi Kazine in Konzorcija).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imajo jo v knjižnici J.Moškrič-v Polju pri Lj.

Resno ali bi me rad tja džabe prošetao? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi nehal naštevat, kje vse mislite, da se revija dobi, čeprav se ne, pa mogoče se, pa ... Symru, sprijazni se, da je pri nas pač ni, ker če bi jo kdo uvažal, bi se gotovo dobila na dobro znanih in založenih lokacijah po Sloveniji (bolj po Ljubljani). Če si jo tako želiš, stopi malo pogledat čez mejo, v Celovcu so v Sparu včasih imeli neverjetno zbirko anglističnega tiska. Sicer se pa lahko naročiš. Jest bom to naredu naslednje leto za dve fr reviji. Čakam pa zato, ker upam, da bom lahko po 1. maju izsilil evropsko tarifo, dotlej si jo pa naročam pri vsakem, ki gre malo k petelinom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ja, a ne bi bilo bolj konstruktivno narest en seznam motorističnih revij (po jezikih), ki se pri nas dobijo in po možnosti oceniti vsako posebej, da ljudje lahko vedo, kaj kupujejo za svoj cvenk. Nekaj tega je že razkropljenega po forumu, lahko pa bi pisalo ravno tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ja, a ne bi bilo bolj konstruktivno narest en seznam motorističnih revij (po jezikih), ki se pri nas dobijo in po možnosti oceniti vsako posebej, da ljudje lahko vedo, kaj kupujejo za svoj cvenk. Nekaj tega je že razkropljenega po forumu, lahko pa bi pisalo ravno tukaj.

Človek z idejo! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi nehal naštevat, kje vse mislite, da se revija dobi, čeprav se ne, pa mogoče se, pa ... Symru, sprijazni se, da je pri nas pač ni, ker če bi jo kdo uvažal, bi se gotovo dobila na dobro znanih in založenih lokacijah po Sloveniji (bolj po Ljubljani).

Lucky - a misliš, da sem vprašal na forumu, preden sem 3 mesce obletaval vsa prodajna mesta, ali po tem? :P Ampak - če ljudje pač povedo, kje bi še lahko bla, jim vljudno odogovorim a ne :P

Naročnina za MCN je 200 evrov. To vem, ker .... (subscription done) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imajo jo v knjižnici J.Moškrič-v Polju pri Lj.

Resno ali bi me rad tja džabe prošetao? :D

Kaj od tega ti je bolj všeč ?

Sicer pa je izbira tvoja...

(hvala chebiju za popravek..)

Telefoniraj v knjižnico J.Mazovca-

in se prepričaj v dobronamernost mojega odgovora.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Telefoniraj v knjižnico J.Mazovca-

in se prepričaj v dobronamernost mojega odgovora.... :rolleyes:

So mi gospa bukvistka rekli:

tvoj prjatu Keke the 3rd ma čist prau :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Telefoniraj v knjižnico J.Mazovca-

in se prepričaj v dobronamernost mojega odgovora.... :rolleyes:

So mi gospa bukvistka rekli:

tvoj prjatu Keke the 3rd ma čist prau :P

A dobim lupčka ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ja, a ne bi bilo bolj konstruktivno narest en seznam motorističnih revij (po jezikih), ki se pri nas dobijo in po možnosti oceniti vsako posebej, da ljudje lahko vedo, kaj kupujejo za svoj cvenk. Nekaj tega je že razkropljenega po forumu, lahko pa bi pisalo ravno tukaj.

Sem narocen na Motorcyclista, ki se ga sicer tudi dobi v Leclercu in v Vale Novak v CityParku.

Prednosti narocnine so, da ga dobim dobrih 10 dni prej in da prisparam ZELO VELIKO - Cena v leclercu je 1550 SIT, kar pomeni, okrog 16.000 letno. Narocnina je bila pa 35$ s postnino vred.

Revija je drugac se kar kul, sam to me mal moti, da imam obcutek, da nikol nic ne kritizirajo, poleg tega pa se zdi, kot da je Honda lastnica revije (glede na to kolk jo vedno hvaljo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorcyclist ... sam to me mal moti, da imam obcutek, da nikol nic ne kritizirajo, poleg tega pa se zdi, kot da je Honda lastnica revije (glede na to kolk jo vedno hvaljo).

Ampak v tazadnjem je na primerjalnem testu nakedov Fazer1000 vseeno zmagal pred Hondo Hornet, Z1000 in Triumphom .... Ne vem, no - jaz zaenkrat filinga o tem, da bi prehvalili hondo, nimam...

Naročnina za MCN je ljutitih € 200 ... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorcyclist ... sam to me mal moti, da imam obcutek, da nikol nic ne kritizirajo, poleg tega pa se zdi, kot da je Honda lastnica revije (glede na to kolk jo vedno hvaljo).

Ampak v tazadnjem je na primerjalnem testu nakedov Fazer1000 vseeno zmagal pred Hondo Hornet, Z1000 in Triumphom .... Ne vem, no - jaz zaenkrat filinga o tem, da bi prehvalili hondo, nimam...

To je itak kr neki. Tole s Fazerjem. Pa da ne zacnemo o tem...

Po drugi strani pa je pri SS 600 kategoriji zmagala CBR600RR, ki ima manj konjev kot ostali je 1,5 Kg tezja od GSX-R 1000, ni imela najhitrejsih casov na pisti, itd Njihov argument - Feeling je pa najboljsi na Hondi. Hmm... Zakaj pol sploh neki objektivizirajo? Zato, ker njihova povsem subjektivna mnenja nikogar ne zanimajo. JA, men je Honda ibr dobra, nej zmaga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!