Skoči na vsebino

Tinker Toy


suzuki

Priporočene objave

Hola!

V zadnji številki Motorrada (14.avgust 2003) sem našel tole zanimivost: en Anglež (hej, res so usekani!) si je naredil 48-valjni motor. Sestavil ga je iz šestnajstih trivaljnih (dvotaktnih) Kawasakijev KH 250. Zadeva ima tri motorne gredi (ker so motorji v treh vrstah en nad drugim), šest uplinjačev, za vžig ima še dodaten 50 ccm motorček, tehta eno tono, kardan, kolesa so od BMWjeve K-serije. In še najpomembnejše - dela!!! Če se ga da tudi peljati, pa niso znali povedati.

Mislm... IMHO le za Guinessa in za kazat po raznih motozborih, sicer uporabno približno toliko kot gnojne vile v žepu.

Je pa fantu treba priznat, da je dober!!!

Sem hotel skenirati slikco in objaviti tule zraven, saj je mašina več kot impozantna, pa sem revijo pozabil doma - če ima kdo pri roki naj kar doda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem hotel skenirati slikco in objaviti tule zraven, saj je mašina več kot impozantna, pa sem revijo pozabil doma - če ima kdo pri roki naj kar doda.

sicer pa ti jutri tukaj ... a ne a ne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...en Anglež (hej, res so usekani!) si je naredil 48-valjni motor...

Nekdo bi rekel.... ;)

...svasta... B)

:blink: Cakama na fotka :rolleyes: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ceco, hvala za slikce! Lepe.

In čeprav pravijo da slika pove več kot tisoč besed, bi jih vseeno še nekaj dodal, kar sem prej pozabil: cela reč ima 4200 dvotaktnih ccm (4,2 l).

Pa kakšen glas mora imeti tale reč!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Heh, a sploh opaziš, da ti je deset cilindrov crknilo??? Bogami, ne znam... :P :D

Ampak izpuhi pa zlo "štiritaktno" izgledajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi pa to mu!!!!......ja itaq :lol: :lol: sam eno vprašanje, ki je dandanes zelo popularno kolk pa kur :lol: :lol:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko je pa kej ta stvar močna? :huh:

Sicer pa bo on dosti lažje in prej zamenjal vseh 48 svečk kot jaz moje štiri! <_< :angry: :P ;)

LP duhec

To ti mislis. Ko on svecke menjava si mora kredit vzet. In ko jim na banki pove zakaj ga rabi, je v veliki nevarnosti, da ga odpeljejo strici z belimi puloverji in predolgimi rokavi. :ph34r: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!