Skoči na vsebino

Predstavitev DUCATI-jev v Kr. Gori


JanezD

Priporočene objave

Sonca baje v petek ne bo niti za vzorec.  :(

V petek dež, predvsem v goratih zahodnih delih naše države :angry:

Torej predlagam test Pežojev v Škofji Loki!!!!! ;) :P :D :rolleyes: <_< :)

Zborno mesto isto!Pridite z avti!!

Ciao,by Pero

PS:ŠALA!!!!!!!!!!!!! B) Ampak ni ga čez streho nad glavo kadar dežuje!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva s tamalo greva jutr za avtom :( gor v KG in bova kar gorb ostala. Mahneva jo okol 16.00 in upam da bova gor že tam ob cca 17.00 in ujela kakega Dukatista! <_<

Mrebiti bom čelado v prtlažnik vrgu če se mi kak duče postavi na pot sej zadne cajte naši vremenarji nimajo pojma ka jgovore tako da možnost vedno obstaja :P :D ;) :) <_< :rolleyes:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Kranski Gori smo se sestali Viragica, Desmo, Janja, Lucky, Ižanc (ta 'norc' je bil z motorjem - pa sej je itak reku da more Kombinezon za dež probat ane Ižanc :D :P ;) ) in midva z drago.Vsi z avti!!

Lilo je ko iz škafa in to neprestano (čeprav je Lucky skoz napovedoval zjasnitev :P :D ;) )!!Motoristi z etape 'stoprelazov' oz centopassi (ili nešto tako) so počasi kapljali na zborno mesto samo glavnina se vsekakor ni privalila do KG saj je bil dež res obilen.Po podatkih so se nekje utaborili in čakajo na boljše vreme. Tisti ki so se upali priti svaka jim čast. Vozili so v rokavicah za pomivanje posode in smučarskih kombinezonih ter kar z jet čeladami :blink: :blink: :blink: :blink: (nekateri seveda)!Privalilo se je cca 20-30 multistrad za ketere moram reči da so prav simpatičen Ducatijev motorček!Ostali motorji (tam nekje 10) so bili pa raznih drugih znamk prevladovala pa je Honda!!

No tam so jim proti plačilu postregli potico in medico (vir: Ižanc) mi seveda nismo dobili nič zato smo se v tem severnem podnebju odpravili na eno kavico v bližnji bar (Desmo seveda pil ledeno kavo) , midva z Vragico pa sva padla po tortiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!Napravli smo še ene par slikic in izmenjali nekaj zanimivih podatkov ter prijaznih besed ter jo ucvrli vsak v svojo smer!!Bilo je zelo lepo in zanimivo in tudi vreme nam ni moglo do živega!!! :P :D :P

Vsem prisotnim se lepo zahvaljujeva za prijetno družbo!! ;)

Ciao,by Pero

PS: JanezD se kljub pozivu udeležbe dogodka z motorji sam tam ni oglasil.....niti z avtom!!! :P ;) :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej Vas bo en rahel dež prestrašil ! Da mi pridete VSI z motorjem , da nas Italjani ne bodo imeli za seronje !

Čakali smo te do 19.45... vreme je bilo čedalje bolj naklonjeno vožnji z motorjem po tvojem okusu... a tebe od nikoder :( :( :( :( :( ... ah k*** pa tak desc, se ne mores nanga nč zanest :(

Popravljeno . Popravil vragica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, kar se pa samega Ducatijevega dogodka tiče, pa nimam nič za dodat k Perčijevem postu.

Žal mi je samo to, da je celo zadevo skoraj unič ta preklemanski dež in, da sem bila zjutraj naprekleman vesela, ko sem ugotovila, da smo z Desmotom ter Luckyjem in Lucky lady ( ;) ) še pravočasno spokal iz Kranjske Gore, ker se je menda nekje pri Mojstrani proti večeru na cesto usul plaz :huh: :huh: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en norc, k je šel z motorjem.

V petek ob pol šestih sem štartal iz Dožmal, vreme še suho. Pri Šenčurju na avtocesto, do Naklega brez problemov, pri gradbišču pa zastoj. Od tu pa do izvoza za Bled sem previdno prehiteval počasi vozečo kolono. Kjer se začne avtocesta proti Jesenicam pa prve kaplice in mokro cestišče. Nadaljujem do izvoza za Kransko. Na prehitevalnem pasu mimo Jesenic se že poznajo leta asfaltu, saj voda ne odteka ampak samo stoji na pasu in aquaplaning je hitro tu. Od Jesenic do Kranske kapljice postajajo vedno večje in množične. Pogled v želejni smeri ni nič kaj rožnat. Sam sebe prepričujem, da če sem prišel že tako daleč, se ne splača obrnit. Med potjo srečam pet ali šest ducejev v skupini, ki mi pripeljejo nasproti. Moker sem le, kjer so v kombinizonu všiti elastični vložki. V Kranski že močno dežuje in hitro poiščem TIC. Povprašam za ducatije in prijazni stric odgovori, da je zaradi slabega vremena prestavljeno na soboto zjutraj ob pol desetih. Stric še doda, da jih nekaj prenočuje v hotelu Alpina. Odpravim se do tja, kjer najdem le dva motorina, ki ju pospravljajo v garažo. Deležen sem usmiljajočih pogledov avstrijskih turistov in srečne vožnje. Ker ne mislim taboriti do nasledjega dne, ko naj bi, če bi, ducatisti imeli predstavitev pri farni cerkvici odvijugam proti domu. V Kranski srečam še dva lokalca na motorjih in nadaljujem vožnjo. Lije kot iz škafa, zaradi počasne vožnje kaplice na odtekajo tako, kot bi si jaz želel. Za trenutek odprem vizir, še slabše, s to razliko, da imam sedaj kapljice še na notranji strani vizirja. Dohitim Švaba v mircedezu in mu lepo počasi sledim. Če bi on zapeljal s ceste v Savo, bi verjetno tudi jaz. Vidim le zadnje rdeče luči avtomobila. Nasproti že hitijo gasilci, ki me prav pošteno zalijejo, saj voda stoji na cesti. Ker mi v škornjih, rokavicah in kombinizonu že plavajo zlate ribice se ne pustim motiti. Od Kranske do Jesenic se mi vleče kot ponedeljek in komaj čakam avtocesto, da uidem sodnemu dnevu, kot sem izvedel naslednji dan v poročilih. Na koncu avtoceste pri Jesenicah že pojenjuje. Hitra cesta pri Radovljici je že skoraj povsem suha, le še ob robu ne, dežuje pa tudi ne. Ves moker in premražen odhitim proti domu. Ob pol devetih prijezdim v rodne Dožmale, kjer pa ne duha ne sluha o dežju, ki da nekaj od sebe šele okoli pol noči.

Nasledjne jutro se na mojo srečo ne zbudim prehlajen, pač pa čil in zdrav.

Lepo!

Popravljeno . Popravil FP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej Vas bo en rahel dež prestrašil ! Da mi pridete VSI z motorjem , da nas Italjani ne bodo imeli za seronje !

Čakali smo te do 19.45... vreme je bilo čedalje bolj naklonjeno vožnji z motorjem po tvojem okusu... a tebe od nikoder :( :( :( :( :( ... ah k*** pa tak desc, se ne mores nanga nč zanest :(

Jaz sem že bil tam gor , sam Vas nisem nič videl . Štirje goli ( bolje rečeno mokri do kože ) smo krožili po Kranjski Gori in zaman iskali prireditveni prostor . V nobenem lokali niso imeli pojma kje to je tako , da smo najhujše nalive morali preživeti v kljubu F1 . Ob 21 h smo se v obupnem nalivu ( s hitrostjo 30 km/h ) prebijali proti domu . Edina dobra stran te vožnje je , popolnoma oprana in čista oprema .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je blo povedano, nimam kaj dodati. No ja, v objektiv sem ujel natanko dve srebrni multistradi, potem me je pa minilo vsako snemanje. Kavica in kljub togotnemu vremenu poduhovljen in sproščujoč pogovor ter Fuldin kombinezon so me rešili pred udarom depresije. ;) O vožnji nazaj pa ne bi, ker je zgledala kot moja zadnja. :blink: Še dobro, da nas ni zasulo. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka čast in začudenje tistim, ki ste z motorjem rinli gor. Še dobro, da ste vsi celi prilezli nazaj, mene je še v avtu skrbelo. :blink:

Še jest eno slikco, niso bile samo Multistrade v KG... :) B)

post-20-1062413976.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka čast in začudenje tistim, ki ste z motorjem rinli gor. Še dobro, da ste vsi celi prilezli nazaj, mene je še v avtu skrbelo. :blink:

Jest sem jo zgleda še pravočasno ucvrl proti domu, sicer me je pralo tja do Jesenic ampak se mi je moja dežna oprema izkazala za dobro, saj so mi kaplje dežja prišle do živega samo na rokah (posledica letnih rokavic ki so naluknjane).

Drugače pa škoda, da ga je vreme tako zagodlo saj bi drugače bil to en prav lep dogodek vreden ogleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa hudiča....monstre so predstavl...pa....multistrade...jebemtiii....kje so 748-ke pa 749, pa 999.....pa še kak ST-4, zraven.......??????????????????????????

Popravljeno . Popravil Gianni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa hudiča....monstre so predstavl...pa....multistrade...jebemtiii....kje so 748-ke pa 749, pa 999.....pa še kak ST-4, zraven.......??????????????????????????

Se mi je kr zdel, da bi moral mal naookl it... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!